• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Havalar çok ısındı bebeklerinizi nasıl yatırıyorsunuz?z

Mrbrmz

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2020
125
99
Kızlar 14 aylık kızım var ben tulumla yatırıyorum üstünü çok açtığı için ama dün gece çok sıcaktı ve tüm gece nerdeyse mızır mızır hiç uyumadı, eşimde tulumdan sıkıldığını söylüyor sadece pijamayla yatır diyo ama o zaman üstü açık kalır ne yapacağımı bilemedim siz ne yapıyorsunuz ?

Melobebis

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
399
867
Çok sıcak evet, ben de atlet üstüne ince kollu bir üst uzun altla birlikte çorapsiz yatırıyorum üstüne de ince bir örtü örtüyorum penye. Üstünü açtığında uyanmazsa örtmek için çok ısrarcı olmuyorum çok terleyen bir bebek oğlum çünkü.

Mrbrmz

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2020
125
99
Çok sıcak evet, ben de atlet üstüne ince kollu bir üst uzun altla birlikte çorapsiz yatırıyorum üstüne de ince bir örtü örtüyorum penye. Üstünü açtığında uyanmazsa örtmek için çok ısrarcı olmuyorum çok terleyen bir bebek oğlum çünkü.
Ben çorapsız yatırmayı göze alamıyorum. İlk 2 saat üstünü açmıyor sıkıntı yok ama sonra özellikle sabaha karşı asla örtmüyor ,tulumun içine sadece kısa kollu zıbın giydirdim biraz önce 2 saat boyunca uykuya dalamadı tulumu çıkarttıktan sonra uyudu şimdi bir kısa kollu bir de alt var ama sanırım birazdan yine tulum giydireceğim

pelin2321

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2011
325
670
ist yaşıyoruz. geceleri hep üstü açıktır. örtsem iki dk ya açıyor. havalar zaten sıcakladı. yatarken mutlaka çorapların çıkarılması gerekiyormuş. o yüzden çorapla yatırmam . Bebekler ayaktan üşümez zaten bebeğim 13 aylık. pijama takımı giydiriyprum sadece.

Yakud-u Anka

Akıllandım artık daha deliyim👽🛸
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
2.341
14.494
Kızlar 14 aylık kızım var ben tulumla yatırıyorum üstünü çok açtığı için ama dün gece çok sıcaktı ve tüm gece nerdeyse mızır mızır hiç uyumadı, eşimde tulumdan sıkıldığını söylüyor sadece pijamayla yatır diyo ama o zaman üstü açık kalır ne yapacağımı bilemedim siz ne yapıyorsunuz ?
Uyku tulumunda sıcaklar artık havale mi geçirsin çocuk ince bi çarşaf ört üstüne yeterli

Yukarı Alt