Hayaller Ekim'e kald覺 什

krclskn

ye
Kay覺tl覺 ye
5 Austos 2019
289
242
Yaaaaa ama ben senden umutluydum 癟ok sevinmitim halbu ki. Neyse no problem moral bozmadan yola devam ediyoruz. Benim de bug羹n doktor randevum var. Birlikte ekime bebili olmak dileim k覺zlaarrr:KK19:

glshtnc

ye
Kay覺tl覺 ye
1 Austos 2019
173
114
Ben bu ay ne yumurta takibi yapaca覺m ne de baka birey. Hatta d羹羹nmemek i癟in bir ura bulmam art yoksa olmuyor olmuyor...
Ya ben spora yaz覺lay覺m diyorum 癟羹nk羹 aral覺a kadar izmirdeyiz ocakta istanbula gecicez. Ehliyetim var ama 3 senedir aktif kullanm覺yorum direksiyon dersi alayim diyorum bu ekilde kafa dolu olur sende benim gibi bir eyler bulabilirsin mesela

glshtnc

ye
Kay覺tl覺 ye
1 Austos 2019
173
114
Yaaaaa ama ben senden umutluydum 癟ok sevinmitim halbu ki. Neyse no problem moral bozmadan yola devam ediyoruz. Benim de bug羹n doktor randevum var. Birlikte ekime bebili olmak dileim k覺zlaarrr:KK19:
Valla bebeim bende anlamad覺m ya. Olsun ne yapal覺m hay覺rl覺s覺 b繹yleymi ekime inallah g羹zel haberler aliriz ama benim u innovita ovulasyon testlerinden almam laz覺m. Denediniz mi Ondan hi癟? Ben ge癟en ay takip edeyim dedim doru d羹zg羹n beceremedim bilmediim i癟in iki g羹nde bir yapt覺m falan olmad覺 haliyle. Bu ay her g羹n yapcam

krclskn

ye
Kay覺tl覺 ye
5 Austos 2019
289
242
Valla bebeim bende anlamad覺m ya. Olsun ne yapal覺m hay覺rl覺s覺 b繹yleymi ekime inallah g羹zel haberler aliriz ama benim u innovita ovulasyon testlerinden almam laz覺m. Denediniz mi Ondan hi癟? Ben ge癟en ay takip edeyim dedim doru d羹zg羹n beceremedim bilmediim i癟in iki g羹nde bir yapt覺m falan olmad覺 haliyle. Bu ay her g羹n yapcam
Evet ilk innovita kulland覺m ben ger癟ekten test sonu癟lar覺 daha net 癟覺k覺yor k覺rm覺zl覺klar filan acaba m覺 olmuyor. en son al覺rken sat覺覺 olmad覺覺 i癟in laboquik ald覺m o da fena deil testlerin yeri bir ikisinde kay覺kt覺 sadece birde 癟izgiler innovita kadar koyu olmuyor ama o da hassas. 2 inde de yumurtlama g羹nlerimi net g繹rd羹m.

Yukar覺 Alt