• Korona Virus羹nden korunman覺n 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla s覺k s覺k y覺kay覺n!
    2- Dirseinizin i癟 taraf覺na 繹ks羹r羹n!
    3- Y羹z羹n羹ze dokunmay覺n!
    4- Dier insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsan覺z evde kal覺n! 184 aray覺n!
    5.b- Zorunlu bir durum olmad覺k癟a evden 癟覺kmay覺n!

Hayaller Ekim'e kald覺 什

krclskn

ye
Kay覺tl覺 ye
5 Austos 2019
450
401
Yaaaaa ama ben senden umutluydum 癟ok sevinmitim halbu ki. Neyse no problem moral bozmadan yola devam ediyoruz. Benim de bug羹n doktor randevum var. Birlikte ekime bebili olmak dileim k覺zlaarrr:KK19:

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 06-07-2020

Hamileliimin 35. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 39 g羹n kald覺.

Bebeiniz doum balamadan 繹nce aa覺ya doru inebilir, ancak bu her bebek i癟in ge癟erli deildir. Eer bebek aa覺ya doru inerse, oturduunuzda kuca覺zda bir boluk, nefes al覺p vermede bir kolayl覺k, fazla mide kapasitesi (y羹k aa覺ya kayd覺覺 i癟in), fazla kas覺k ar覺s覺, s覺k idarara 癟覺kma, hatta s覺k idrar ka癟覺rma hissetmeye balars覺n覺z. Doum 繹ncesi ziyaretlerinizde doktorunuz bebeinizin kas覺klar覺n覺za doru inip inmediini kontrol edecektir.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 2490 gr. - Yakla覺k boyu : 46.2 cm. (Batan Topua)

Hamilelik G羹nl羹羹n羹 襤mza alan覺na eklemek i癟in t覺klay覺n

Papatya1610

Aktif ye
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
1 Austos 2019
1.220
1.763
Ben bu ay ne yumurta takibi yapaca覺m ne de baka birey. Hatta d羹羹nmemek i癟in bir ura bulmam art yoksa olmuyor olmuyor...
Ya ben spora yaz覺lay覺m diyorum 癟羹nk羹 aral覺a kadar izmirdeyiz ocakta istanbula gecicez. Ehliyetim var ama 3 senedir aktif kullanm覺yorum direksiyon dersi alayim diyorum bu ekilde kafa dolu olur sende benim gibi bir eyler bulabilirsin mesela

Papatya1610

Aktif ye
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
1 Austos 2019
1.220
1.763
Yaaaaa ama ben senden umutluydum 癟ok sevinmitim halbu ki. Neyse no problem moral bozmadan yola devam ediyoruz. Benim de bug羹n doktor randevum var. Birlikte ekime bebili olmak dileim k覺zlaarrr:KK19:
Valla bebeim bende anlamad覺m ya. Olsun ne yapal覺m hay覺rl覺s覺 b繹yleymi ekime inallah g羹zel haberler aliriz ama benim u innovita ovulasyon testlerinden almam laz覺m. Denediniz mi Ondan hi癟? Ben ge癟en ay takip edeyim dedim doru d羹zg羹n beceremedim bilmediim i癟in iki g羹nde bir yapt覺m falan olmad覺 haliyle. Bu ay her g羹n yapcam

krclskn

ye
Kay覺tl覺 ye
5 Austos 2019
450
401

Bebeiniz doum balamadan 繹nce aa覺ya doru inebilir, ancak bu her bebek i癟in ge癟erli deildir. Eer bebek aa覺ya doru inerse, oturduunuzda kuca覺zda bir boluk, nefes al覺p vermede bir kolayl覺k, fazla mide kapasitesi (y羹k aa覺ya kayd覺覺 i癟in), fazla kas覺k ar覺s覺, s覺k idarara 癟覺kma, hatta s覺k idrar ka癟覺rma hissetmeye balars覺n覺z. Doum 繹ncesi ziyaretlerinizde doktorunuz bebeinizin kas覺klar覺n覺za doru inip inmediini kontrol edecektir.

krclskn

ye
Kay覺tl覺 ye
5 Austos 2019
450
401
Valla bebeim bende anlamad覺m ya. Olsun ne yapal覺m hay覺rl覺s覺 b繹yleymi ekime inallah g羹zel haberler aliriz ama benim u innovita ovulasyon testlerinden almam laz覺m. Denediniz mi Ondan hi癟? Ben ge癟en ay takip edeyim dedim doru d羹zg羹n beceremedim bilmediim i癟in iki g羹nde bir yapt覺m falan olmad覺 haliyle. Bu ay her g羹n yapcam
Evet ilk innovita kulland覺m ben ger癟ekten test sonu癟lar覺 daha net 癟覺k覺yor k覺rm覺zl覺klar filan acaba m覺 olmuyor. en son al覺rken sat覺覺 olmad覺覺 i癟in laboquik ald覺m o da fena deil testlerin yeri bir ikisinde kay覺kt覺 sadece birde 癟izgiler innovita kadar koyu olmuyor ama o da hassas. 2 inde de yumurtlama g羹nlerimi net g繹rd羹m.

Deryakadir

Ge癟ici Olarak Hesap Pasiftir !
ZGN
Kay覺tl覺 ye
10 Haziran 2019
3.116
3.671
Papatya1610 Papatya1610 merhaba can覺m benim de Ekime kald覺 bat 4 Ekim ekler misin inallah bu defa olur

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliimin 39. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 13 g羹n kald覺.

Pop羹ler anlay覺覺n aksine, insan gebelik s羹resi asl覺nda dokuz ay deil dokuz bu癟uk ay (ay takvimi ay覺) s羹rer. Bu son iki hafta ek s羹re par癟as覺d覺r. Ger癟ek doum kas覺lmalar覺na bazen ishal elik eder. Bu evrede bebeklerin baz覺lar覺n覺n boyu 36-37 cm. ve a覺rl覺覺 3,200 gr. civar覺nda olabilir.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 3200 gr. - Yakla覺k boyu : 50.7 cm. (Batan Topua)

Yukar覺 Alt