Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

HAYATİ DEDE::::Melekler gökyüzünden el sallar::

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve klassite tarafından 4 Aralık 2006 başlatılmıştır.

4 Aralık 2006
    Konu Sahibi : klassite
  1. klassite

klassite Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar güzel bir roman mutlaka alıp okumanızı tavsiye ediyorum ben bir gecede bitirdim sizinde okumanızı isterim muıtlaka okuyun.sanırım tüm kitapçılarda bulabilirsiniz

Yazar::HAYATİ DEDE
    Melekler gökyüzünden el sallar

2. 5 Aralık 2006
  3. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    148
    Sağolasin Alicam Ve Okuyacam

4. 7 Aralık 2006
  5. klassite

klassite Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    evet yeşil gözlüm tavsiye ederim gerekten örnek verici bir kitap okursan sevinirim

6. 1 Aralık 2010
  7. MyNaYiNo

MyNaYiNo Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    61

Iligimi cekti resimde cok ufacik yaziyor konusu. InsaAllah alip okuyabilirim. :KK31:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.