Hayatında Hiç Adet Görmeyenler Buyrun Dertleşelim

keykey

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
647
26
Arkadasim vajinan ya vardir ya da yoktur.
Alttan muayene oldunmu
Ben 17 yasindayken annem doktora goturmustu ve alttan muayene etti.
Hersey var ama hormonlar calismadigi icin adet olamadim bu hastaligin sebebi hipogonadizm dendi.
Bizim gibiler ilac kullanmak zorunda kucuklukten itibaren cunku rahim kucukse gelisiyor bu sayede yumurtaliklarda oyle
Gogus gelisimide gerceklesiyor.
Psikolojik olarak cok etkileniyoruz bende cok dusundum uzuldum.
Ama tedavisi olan bir hastalik
Cogu kisinin cocugu var

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-02-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mervecrennn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
12
0
Gerçekten mi adet olmadan çocuk sahibi olunuyor mu. Evet doktor muayene etti alttan vajina girişi kapalı ameliyat olmam gerekiyormuş rahimde var yada çok küçük dedi

Mervecrennn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
12
0
Benim herşeyim normal çıktı tahliller de işte adet olmuyor rahim ve vajina var yada yok gibi diyorlar doktorlar

keykey

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
647
26
Cnm tabiki benim bir tane kizim var
3 uz doguran bile vardi
Benim esimde de problem oldugu icin tup bebek yaptik.degilse asilama yontemiyle de cocugu olanlar cok
Eger istanbuldaysan dr Halit firat erden beyi siddetle tavsiye ederim hem seni psikolojik olarak cok rahatlatacak eger imkanin varsa hic durma randevunu al.
Ben fransada yasadigim halde Halit beyde tedavi olarak kizima kavustum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-02-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nihalkubra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2017
13
5
Merhabalar konu cok eskiden açılmış ama ben yine sorayaim hormonal degerleriniz dusukmuysu yoksa yoksa yuksekmi

Yukarı Alt