Hayatınızı değiştirecek bir iş fırsatını duymak ister misiniz?

Shes_healty_beauty

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
2
0
41
LR Healty&Beauty firmasının mükemmel kurulmuş sistemini ve size sunduğu iş fırsatını açıklıyorum...
Öncelikle LR Healty&Beauty System firması 1985 yılında Almanya'da kurulmuş güzellik,sağlık ve gıda takviyeleri üreten bir Alman markasıdır.
Tüm ürünleri dünyaca ünlü enstitüler tarafından onaylanmış ve sertifikalanmıştır.
İşin özeti şöyle;
Örneğin size Almanya'daki bir yakınınızdan(Mısır'daki dedeniz de olabilir) böyle bir firma miras kalıyor.
Sizden de Türkiye'de bu ürünleri pazarlamanız isteniliyor. İsterseniz bu ürünleri %40 kar marjla satabilir istersenizde bayiler oluşturup bu ürünleri aynı şekilde %40 kar marjıyla onlara sattırabilirsiniz deniliyor.
Ve bu bayilerede aynı şekilde bayiler oluşturmasını öğreterek bu ürünlerin pazarlamasını yaptırabilirsiniz ve bayilerinizi büyütebilirsiniz deniliyor.
Temel amaç bayi ağınızı genişletmek.
Size ürünler tüm onayları alınmış olarak geliyor,finansına,muhasebesine,lojistiğine karışmadan bu ürünleri pazarlıyorsunuz.
Almanya'daki miras kalan firma ayrıca diyor ki sen bu ürünleri satarken bayiler(üyeler) oluşturursan ayrıca sana primde veririm diyor.
Bu prim sisteminide senin önüne net bir şekilde koyup açıklıyor. Ne ciro yaparsan ne kazanacağını ne seviyeye gelirsen hangi şirket aracını kullanacağını,hangi hediyeyi alacağını baştan söylüyor.
Bunları yaparkende senden stok tutmanı istemiyor,kota koyup şu kadar satış yapman gerekir demiyor.
Bu sistemi kullanırken senden üyelik aidatı almıyor,yıllık aidat almıyor,bu kadar süre üyelikte kalacaksın demiyor,istediğin an üyelikten çıkabilirsin diyor,şu kadar bayi oluşturman gerekir demiyor,şu kadar saat çalışacaksın demiyor.
Ayrıca ben Alman firmasıyım açık hesapta çalışmam diyor. Sen de bayilerin de ürün satarsa peşin çalışırım diyor. Bu da demek oluyor ki sana hiç bir zaman borç çıkmıyor. Bayilerin ve sen dilerse kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilir diyor.
Peki sen nasıl bu işe başlarım diye soruyorsun???
Diyorki minimum 85 TL+kdv tutarında istediğin ürünü sipariş edersen başlayabilirsin bu ürünleri de istersen satarsın istersen kendin kullanabilirsin diyor.
Seni tamamen serbest bırakıyor ister satarsın ister de bayi oluşturur prim kazanırsın diyor.
Şimdi Türkiye'de böyle bir işi 85 TL ile kurabilirmisin???
İnsanın babası herhalde oğluna böyle bir iş bırakmaz...
Sıfır Sermaye...Sıfır Risk...Yüksek Kazanç...

LR size bu fırsatı sunuyor... Gerisi size kalmış... Sen ister facebook,instagramda gezer zaman öldürürsün ister de sosyal ağları ve çevreni işine kullanıp ticari boyut kazandırıp hayatını değiştirirsin.

Sistem bu kadar basit ve mükemmel...


Prim sistemini,şirket araçlarını ve pazarlama planının detaylarını duymak isterseniz bir mesaj atmanız yeterli.
Nuray-Hakan Yavuz LR Bağımsız iş ortağı.
 
Son düzenleyen: Moderatör: