Hayatınızın aşkını bulduğunuza dair 20 ipucu

Caddy

Popüler Üye
Pro Üye
28 Mart 2012
8.080
1.886
Romeo ile Juliet, Ferhat ile Şirin, Kerem ile Aslı... Aşk destanlarıyla dolu bir hayatta herkes kendi destanını yazıyor... Peki onun hayatınızın aşkı olup olmadığını nasıl anlayacaksınız? İşte size 20 ipucu...
fft22_mf2494618.Jpeg

1- Onu gördüğünde yüzünde bir gülümseme beliriyorsa
2. Seni gerçekten dinliyorsa
3. Gittiğinde onu özlüyorsan
4. Onunlayken geleceğe dair endişe duymuyorsan
5. Onu her gün görmek istiyorsan
6. Onu sadece sevgili olarak değil kişiliği nedeniyle de seviyorsan.
7. Onunlayken her yer gözüne güzel görünüyorsa
8. Aynı şeylere ilgi duyuyorsan.
9. Ondan her gün yeni bir şeyler öğreniyorsan.
10. Senin için hep en iyiyi istiyorsa.
11. Ne zaman bir ihtiyacın olsa sana yardım etmeye çalışıyorsa
12. Beklemediğiniz anlarda size iltifat ediyorsa.
13. Ailenizle birlikte olmayı seviyorsa
14. Sözünü tutuyorsa
15. Arkadaşların onu beğendiyse
16. Asla kaba ya da incitici konuşmuyor, davranmıyorsa...
17. Görünüşün hakkında asla olumsuz konuşmuyorsa.
18. Tartışma ya da anlaşmazlığınız sırasında adil davranıyorsa.
19. Kötü bir gün geçirdiğinde bunu sizinle konuşmaktan çekinmiyorsa
20. Size karşı dürüstse, siz de ona karşı dürüstseniz büyük ihtimalle hayatınızın geriye kalan kısmını birlikte geçireceğiniz kişiyi bulmuşsunuz demektir.

kissnookums

tut beni kuş olayım mamu <3
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
3.552
1.742
1,5,7 dısında geri kalanlar yokmuş, ne hoş : )

kissnookums

tut beni kuş olayım mamu <3
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
3.552
1.742
Benim kadar hayalpereste bile fazla bu 20 ipucu, yok anacım yok bi kaçını bulsak yetecek ama o da yok :KK70: nereye sakladılar ulen siziiii bulamıyoruz :KK70:
Bende gözden kacmıs bir taneyle birlikte dört tane var sence yeter mi? : ) Onlar da bende olan kısımlar. Şakak gibin.

karanfilcicegi

adi yok ama kendisi var
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2010
1.833
161
Benim her gordugunde yuzu guluyor hatta kizariyor gibi. Toplum icinde ona bakip bakmadigima bakiyor ve hemen gozlerini kaciriyor. Onunla konustugumda konu cok basit olsa bile dudaklarinda bir tebessum olusuyor sanki agazi yay gibi acilacak. Konusurken ise gozleri derin bakiyor bana, hatta bir keresi oyle bir bakisma oldu ki beni sevdigini soylermis gibi oldu (konusma bitince bir sessizlik olustu ve oylece derin bir bakis). Bazen saçma olan birsey ile mizah bir ortam yaratmaya calisti ve de kendi isin arasinda bana bazi konularda bilgi verme istegi.. Sizce? hisleri var mi bana karsi?

redvelvetcake

Ne mutlu Türk'üm diyene!
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
7.983
5.496
bu hayatının aşkını bulduguna dair degil de hayırlı kısmet bulduguna dair ipuçları olmuş.
hayatımın aşkının arkadaşlarım tarafından begenilmesine gerek yok ya da ailemle vakit geçirmek istemesine

Yukarı Alt