• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hayatta Edindiğimiz Tecrübeleri Paylaşalım mı ?

mahperi hatun

Guru
Pro Üye
2 Haziran 2015
20.789
227.427
yanlış olan birşey asla doğruya dönmüyormuş bunu anladım ben ne yaparsan yap karşıdaki insan gerçek yüzünü asla göstermiyormuş bunuda anladım..
 

Myselfme

LADY
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2017
230
96
hayatımda ilk defa dedikodu yapayım dedim arkamı döndüğümde dedikodu yaptığım insanla göz göze geldim :KK30:
dedikodu yaparken lütfen etrafınızı kontrol edin :KK1:
şaka bi yana dedikodu kötüdür. hayatımda ilk defa yaptığım bişey için büyük tecrübe edindim
Aynı şeyin benzerini yaşadım ben de hiç dedikodu yapmamıştım bu zamana kadar ama sevmediğim biri benim hakkımda arkamdan konuşup olayları değiştirerek anlatınca ona ders vermek için ben de onun dedikosunu yapıyım dedim beceremedim yakalandım
 

Myselfme

LADY
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2017
230
96
Aynı şeyin benzerini yaşadım ben de hiç dedikodu yapmamıştım bu zamana kadar ama sevmediğim biri benim hakkımda arkamdan konuşup olayları değiştirerek anlatınca ona ders vermek için ben de onun dedikosunu yapıyım dedim beceremedim yakalandım:) bazıları terayağından kıl çeker gibidedikodu yapıyo valla nasıl yapıyolar bilemiyorum :))
 

kadinruhu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2017
8
3
Bu hayatta ki en büyük dersim. İnsanlara güvenmemek. Elbette güvenmemiz gerekiyor bazı insanlara ama çok garip çok zor. Ortamlar o kadar kötü ki.
 

Turuncu2017

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2017
33
19
Hayattan ögrendiklerim... 1-Kimseye hak ettiğinden fazla değer verme verirsen eğer yüzüne bakmaz gün geldiğinde. 2-Herkese herseyini anlatma çünkü arkamdan ilk fırsatta yetiştirir başkasına dedikodu kazanı kaynar. 3-kimse için eğitiminden işinden kariyerinden vazgeçme çünkü kişi gider ama ekonomik özgürlüğün kalır iyiki dersin. 4-Evladın değilse bu kişi kimse için kendi istediğin kıyafet olsun esya olsun almaktan vazgeçme aman ben almayayım.esim alsın giysin ben almayayım o harcasın deme. 5-Annen baban disinda kimseye güvenme yeri gelir yalnız onlar yanında kalır düşersen elinden onlar tutar kaldırır. Ve son olarak INSANI KARŞILIKSIZ SEVEN YALNIZCA ANNE VE BABALARDIR. (Istisnalar olabilir tabi)
 
Yukarı Alt