Haydi gelin çıkın çıkın gelin

Tulparr

Buzlu Portakal 🍊
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
2.151
11.652
Adamlar teşhisi koydu ilaç vermiyor. Dün sabahta tansiyonum yüksek uyandım bir gün kalp krizi geçirecem öyle inanacaklar
Allah Allah enteresan o zaman kuzuö perhiz yapacaksın sen kendi doktorun olacaksın tuzlu yeme ekşi ye bol bol

Ckolatakahve

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
3.230
2.669
Bir zamanlar vardı pko ama yaklaşık bir senedir bitti şuan temiz adetim düzenli zaten pko engel değil gebeliğe sakın onu düşünüp stres yapma dr bana öyle dedi pko wngel değil senin stresin daha büyük engel diye o yüzden stres de yapmıyorum artık saldım çayıra mevlam kayıra diyorum 🙄 eşimde de bi sorun yok bende de kısmet değilmiş olmadı halaa
Canım bende de kist varmış haberim yoktu. Geçen sene patladı, ameliyat oldum. 3 ay sonra hamile kaldım.

Tulparr

Buzlu Portakal 🍊
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
2.151
11.652
Annemde vardı kız yanından geçtim ya yanlışlıkla biraz çarptım yüreğim hopladı resmen sohbet ettik baya bakıştık falan annemden daha fazla konuşamadık ay kız titriyorum hala biliyor musun bakalım yine gelecek mi 😍😍😍😍
Yaa hadi bakalım gelir gelir o, oda şimdi hala etkisindedir 😂

KutsalI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2019
805
1.262
😍 Ay hadi bakalım hakkınızda hayırlısı olsun kuzum sana gelecek demiştim 😂
Yaaa beni kendime getir valla şuan çok mutluyum allahım ama nasıl ulaşacaz ki birbirimize şimdi gördük tamamda bidaha nasıl olacak ki yada olacak mi ki ay karamsarlığa kapıldım

İlginizi Çekebilir