Haydi gelin çıkın çıkın gelin

Tatlianne20

Cennet Annesi♥
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
85.592
Tatlianne20 Tatlianne20 öyle yapicam kuzum pişirme işi eşimde 😝😝😝
ooo sen salata yap yeter ahahah
Nettin giz oyleee ... evlilik gbi bi karar zaten bi anlik cahillikle askla kor olmayla olmasa hic yapilmaz bence 🤣
yıldırım evliliği bizimki esim ben senj taniyom sende beni dedi 1 gunde konuş ne ask var ne bsii ikincu gun evlilik karari.
ALıntı yapamadım kızlar mesajlarınızı, teşekkürler :) Ben de iyiyim valla öğle yemeği yiyordum. Kahve istiyor canım çok ya :) Kahve yapıcam kendime valla :)

sonra da ingilizce mi çalışsam kpss mi baksam kararsız kaldım, onu düşünüyorum :)
kolay gelsin kuzum bol bol zihin açıklığı diliyorum sana.
kızlar bn yemeğe kv gidiyorum benim nohut pilav gene kaldı sadfsdffs :KK70: yarın bana yemek sormayın :KK70:
Ohh sen ne rahatsin yawww nohudunu sevdiğim. Senin ismin nohutcu kaldi ben siyirdim kendimi.

minik kalp0753

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.782
ooo sen salata yap yeter ahahah
yıldırım evliliği bizimki esim ben senj taniyom sende beni dedi 1 gunde konuş ne ask var ne bsii ikincu gun evlilik karari.
kolay gelsin kuzum bol bol zihin açıklığı diliyorum sana.

Ohh sen ne rahatsin yawww nohudunu sevdiğim. Senin ismin nohutcu kaldi ben siyirdim kendimi.
nikimi nohutçu ana yapacam nasıl :KK70: :KK70: :KK70:

minik kalp0753

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.782
Hep öyle olur cnm bir yemeği hevesle yaparsın ama o ne kısmetse bir türlü yenmez hep kalır :KK70: :KK70:
he aynen yemek yapmasak eşim başmın etini yer ne yicem ne yicem. 1 gün gitti kahvaltılık yedi 1 gün menemen yaptı onu 2 gün yedi. şimdide yemeğe gidiyoruz :p :p yaptıklarımdan sadece 1 kere yendi oda pazar günü. yapsam bi türlü yapmasam bi türlü beyimizeeeeee :kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::KK14::KK14::KK14::KK14:

Yukarı Alt