• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Tatlianne20

Cennet Annesi♥
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2017
14.741
113.389
Ya ne spor oluyor bana sırf bu sayede hala - 1 kiloyla devam ediyorum 😆
Bende bedelliye gönderince bi rahatladım yoksa bu saatte uyumuştu adam beni 🤭
seninki askerdemi şimdi sen tekmisin rahat rahat takiliyon yaniiii🤣
Hafiften çevir adamı, kesiliyor veya azalıyor. Bir de ssst de kısık sesle. Bazen kesiliyor 🤣
uyanir diye dokunmuyom kendi haline birakiyom arada sag sol yapiyom sarilir gibi ole kimildiyor

SeviyomHee

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2017
2.302
5.618
seninki askerdemi şimdi sen tekmisin rahat rahat takiliyon yaniiii🤣
uyanir diye dokunmuyom kendi haline birakiyom arada sag sol yapiyom sarilir gibi ole kimildiyor
Uyandırmayacak şekilde olcak iste hafiften 😁 bir de ben uyuyor taklidi yapıp bacağımı falan atardım yükümü verirdim dönerdi yatakta 🤣🤣🤣

Tatlianne20

Cennet Annesi♥
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2017
14.741
113.389
Uyandırmayacak şekilde olcak iste hafiften 😁 bir de ben uyuyor taklidi yapıp bacağımı falan atardım yükümü verirdim dönerdi yatakta 🤣🤣🤣
ahahah kız bende aynısıni yapiyom ara sıra sarılıp oda öpüyor sariliyor sonra geri arkami dönüyom oda oldugu givi kalıyor ahahha geceleri merak ederdim ama kimildayinca ışığı kapatil teli uyur gibi ederim beni sıkıyor boğuyor resmen 🤣🤣
Meydan bebikle bana kaldı 🤪 zaten tatilimiz 2 hafta sürecek bari uyuyarak heder etmeyelim demi 😆
Aynen bol bol keyfini çıkar ozaman en iyisi seninki kkyi bikiyormuydu.

SeviyomHee

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2017
2.302
5.618
ahahah kız bende aynısıni yapiyom ara sıra sarılıp oda öpüyor sariliyor sonra geri arkami dönüyom oda oldugu givi kalıyor ahahha geceleri merak ederdim ama kimildayinca ışığı kapatil teli uyur gibi ederim beni sıkıyor boğuyor resmen 🤣🤣

Aynen bol bol keyfini çıkar ozaman en iyisi seninki kkyi bikiyormuydu.
Ne güzel ya, benim adam da yatakta benden kaçardı 🤣🤣 sıcağa hiç gelemiyordu, en uca gidiyordu koca yatak bana kalıyordu, gerçi artık tamamen bana kaldı 😪 neyse geceler bana iyi gelmiyor ben yatayım. Iyi geceler Tatlı annem 🤗😍😍😘

Yukarı Alt