• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Pia22

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
1.529
6.369

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-07-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 152 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin başında ve vücudunda daha belirgin olacak. Lanugo bebeğinizn derisinde bulunan koruyucu verniğin tutulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduğunda lanugonun büyük bölümü kaybolmuş olacaktır. Artık çok fazla yorulmamaya dikkat edin çünkü bebeğinizin hızlı büyümesi kalbinize, akciğerinize ve böbreklerinize birleşik bir yük verecektir. Bebeğiniz emme ve yutma egzersizlerine devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pia22

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
1.529
6.369

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-07-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 152 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin başında ve vücudunda daha belirgin olacak. Lanugo bebeğinizn derisinde bulunan koruyucu verniğin tutulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduğunda lanugonun büyük bölümü kaybolmuş olacaktır. Artık çok fazla yorulmamaya dikkat edin çünkü bebeğinizin hızlı büyümesi kalbinize, akciğerinize ve böbreklerinize birleşik bir yük verecektir. Bebeğiniz emme ve yutma egzersizlerine devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
5.272
13.884
Bende diyebilsem ben kv kendimle olan sorun esimle paylaşıyom okur görür kızar yani belkide bisi demez kafani dagot der ama buralarda bisi arastirirken bile kafanj böle arastiril bu sayfalafa bakma der bazen bi bilseki uyeyim🤣🤣
O bizde yemek konusunda oldu bir iki defa ne yiyeceğiz dedi o esna buraya bakıyordum onu da mı soruyorsun diyor yok be diyorum kaynana konusu var ona bakıyorum diyorum öyle olunca iyice delleniyor 😆

Tatlianne20

Cennet Annesi♥
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2017
14.741
113.389
O bizde yemek konusunda oldu bir iki defa ne yiyeceğiz dedi o esna buraya bakıyordum onu da mı soruyorsun diyor yok be diyorum kaynana konusu var ona bakıyorum diyorum öyle olunca iyice delleniyor 😆
Işte ozel alan oldugu için hatatimda arada bir aksiyon oldugunda burda yazip rahatliyom oyuzden bulasturmak istemiyom.

Yukarı Alt