Haydi gelin çıkın çıkın gelin

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10.441
zarar geliyorsa uzak durcan ama ben basaramiyorum esimden dolayi.
ayndn cekrmi ceker tatlu anneyi nasil bilirdiniz der öldü der sonra ahahah
bakim bekle.

Benim yok daha🤣
Yok tatlış ya bizimki de bi anasını övmeye gelince karşımda aslan kesilir geçen anan bi alnına gelin sevmiyorum yazsa bu kadar belli ederdi bide bu hareketleri yapınca dedim çok savunacaksan duvara anlat o dinler ben göreceğimi gördüm dedim kapattım konuyu valla. Anlamadığım bu kadar bariz evliliklerine zarar veren insanları bu kadar niye tutarlar tamam görüşme demiyoruz ama bir tavrınız olsun ya kocaman adamlar ana eteğinden ayrılmıyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-12-2019

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tatlianne20

Cennet Annesi♥
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
88.195
Yok tatlış ya bizimki de bi anasını övmeye gelince karşımda aslan kesilir geçen anan bi alnına gelin sevmiyorum yazsa bu kadar belli ederdi bide bu hareketleri yapınca dedim çok savunacaksan duvara anlat o dinler ben göreceğimi gördüm dedim kapattım konuyu valla. Anlamadığım bu kadar bariz evliliklerine zarar veren insanları bu kadar niye tutarlar tamam görüşme demiyoruz ama bir tavrınız olsun ya kocaman adamlar ana eteğinden ayrılmıyor
Anayi at demiyom ama eş ve ana ayri olmali ama anneler bunu anlamayıp ogullarina baski yapiyor ogullarida korkudan eslerine zarar veriyor yuvada dağılıyor böylece ben bir kelime etmedim artik diyom tek o iyi olsun diye kadinin her dediğini yapar olduk. Bizi guzel yönetiyor esim bazen adamlik mesiyor tabi kusunce annesi ama barışınca eski hal degismez ancak bor gelin gelcekki o yapacak bunlara esimde kari nasil olur olelikle gorcek adam beni hakli yerede savunsa kadin engeleiykr siliyor psikolojik baskı ediyor. Esimde gonlunu almak için benim gordugumden haric benden habersiz ciceklerhediyler kargiyla gönderiyor bide artik annem arasin dolanmiycam peşin de diyor bana ama halbuki neler yapıyor ses etmedim bile napim gönül alalim diyor yapcak bisi yok diyor .

Annelerin en yorgunu

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15.086

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-08-2019

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 49 gün kaldı.

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt