Haydi gelin çıkın çıkın gelin

Annelerin en yorgunu

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15.074

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-08-2019

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 57 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Göğüslerinizde, kolostrum denen ilk süt sızıntısını fark edebilirsiniz. Kolostrum gerçek süt üretimi öncesi sarımsı bir sıvıdır. Eğer emzirmeye karar verdiyseniz kolostrum bebeğinizin ilk doğal gıdası olacaktır. Bugünlede doktorunuzla doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında konuşabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tatlianne20

Cennet Annesi♥
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
86.221

Annelerin en yorgunu

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15.074
öyle olduk hiç sorma yaa 🤣
iyi etmissin canım senin kullandiigini biliyormu du bikilde soylememek ve kkda takip ediyordur.
Esim hesabimdan haberi var onun oldugunu sanmiyorm hos olsada gizlim saklim yok cunku kimesenin arkasundan atip tutmuyorm

Bugün bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Göğüslerinizde, kolostrum denen ilk süt sızıntısını fark edebilirsiniz. Kolostrum gerçek süt üretimi öncesi sarımsı bir sıvıdır. Eğer emzirmeye karar verdiyseniz kolostrum bebeğinizin ilk doğal gıdası olacaktır. Bugünlede doktorunuzla doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında konuşabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.354
Anayi at demiyom ama eş ve ana ayri olmali ama anneler bunu anlamayıp ogullarina baski yapiyor ogullarida korkudan eslerine zarar veriyor yuvada dağılıyor böylece ben bir kelime etmedim artik diyom tek o iyi olsun diye kadinin her dediğini yapar olduk. Bizi guzel yönetiyor esim bazen adamlik mesiyor tabi kusunce annesi ama barışınca eski hal degismez ancak bor gelin gelcekki o yapacak bunlara esimde kari nasil olur olelikle gorcek adam beni hakli yerede savunsa kadin engeleiykr siliyor psikolojik baskı ediyor. Esimde gonlunu almak için benim gordugumden haric benden habersiz ciceklerhediyler kargiyla gönderiyor bide artik annem arasin dolanmiycam peşin de diyor bana ama halbuki neler yapıyor ses etmedim bile napim gönül alalim diyor yapcak bisi yok diyor .
Öyle tatlişim bak bende kimyasallarım oldu dış gebelik yaşadım hastanede yattım ne arama ne sorma evimdeki köpek bile düşük yaptığım gün gülerek telefonla konuştu yanımda, en son okulu bitecek sevgilisi var biliyorum bu ay burda kalmak istedi ben izin vermedim biletini aldım diye babasına yalan yanlış şeyler söylemiş gece beni arayıp kayınbaba aradı ağzına geleni söyledi daha 10 haftalık hamileyim ha riskli günler bitmemiş ben sinir krizi geçirdim kızlarını evden kovdum sonunda iki hafta konuşmadık bizimkiyle onlar için birşey dersen boşarım seni dedim hatta avukata gidiyordum yoldan dönderdi 😔 yine bizimkine sorsan anası beni seviyor kardeşi şimdi hamileyim diye seviniyor gelde buna inan mümkün mü acaba. Allahtan uzaklar yüzlerini görmüyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-12-2019

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 177 gün kaldı.

Bebeğiniz artık yumruk yapmak, baş parmağını oynatmak, bilek bükmek ve kavramak gibi daha gelişmiş el ve kol hareketleri yapıyor. Bebeğin bütün vücut hareketleri bebek için pratik yapmak anlamına gelir. Bebeğiniz küçük kaslarını da hareket ettirerek onlara egzersiz yaptırırlar. Anneler hamilelik sırasında cildinizi daha kuru hissedebilirsiniz. Losyonlar bu konuda size yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Ufukta_bebek

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.354
Anam esime anlattim onada gosterdim adi insan dedi bana sen uzulme ben konusacam onla dedi hamilesin canini sikma dedi gerekirse babama anlatriz dedi
Öyle canım sen bebişi ve evlatlarını düşün herkes kalbinin ekmeğini yer 😘

Bebeğiniz artık yumruk yapmak, baş parmağını oynatmak, bilek bükmek ve kavramak gibi daha gelişmiş el ve kol hareketleri yapıyor. Bebeğin bütün vücut hareketleri bebek için pratik yapmak anlamına gelir. Bebeğiniz küçük kaslarını da hareket ettirerek onlara egzersiz yaptırırlar. Anneler hamilelik sırasında cildinizi daha kuru hissedebilirsiniz. Losyonlar bu konuda size yardımcı olacaktır.

Annelerin en yorgunu

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15.074

Ufukta_bebek

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.354
Bennona hic bir kotuluk yapmadim ki kizlar su evlatlarimi gormek nasip olmasin kiz kardesim gibi sevdim
İnanıyoruz zaten kuzum öyle yeminler etmene gerek yok bazısının sütü bozuk çıkıyor işte yukarda anlattım bende evimde iki yıl besledim görümce denen iti sevgilisiyle gezmek için ortalığı karıştırdı eşşek kadar kaynana da ona inanmışmış oldu 20 yaşındaki yalancı kızına inanıp(ki tüm kardeşleri onun yalan söylediğini bildiklerini söylüyor normal hayatta da) 30 yaşında oğlu ve gelinin dinlemedi ölse üstüne toprak atmam bu saatten sonra ama hak elbet çıkacak onlardan biz keyfimize bakalım ilahi adalet tecelli edecektir 😎

Yukarı Alt