Tatlianne20

Cennet Annesi♥
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2017
14.600
110.585
En son dediğine göre konularda canlı annenin dedikodusunu yapmış ama onun burda olduğunu bilmiyor sanırım canlı anne ne yapsam yüzüne vursam mı diye düşünüyordu
Hmmm bak sen şu tesadufe acaba benimde tanidigim varmıdır ki belki taniyan vardir benide ahah

drdotty

Mutluyum da niye huzursuzum🚬❓❕❓‼️❔⁉️
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Şubat 2017
5.205
14.477
Merhaba arkadaşlar 💋
Yardıma ihtiyacım var
Forum seçeneklerinden hangi saat dilimini seçmek gerekiyor bilen var mı

BilgeUfuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2017
2.058
1.888
Tatlianne20 Tatlianne20 Yavrucugum ben bugun erken uyurum heralde 😊 Dünden de uykusuz kaldim😉💋

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-07-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 233 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tatlianne20

Cennet Annesi♥
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2017
14.600
110.585
O kötü işte bizim aramızda 1000 km var ve şimdiye kadar hiç yanımızda olmadılar köstek olmaları şurada kalsın
zarar geliyorsa uzak durcan ama ben basaramiyorum esimden dolayi.
Olabilir sen çok açık verme enişte hepimizi sorguya çekmesin 😆
ayndn cekrmi ceker tatlu anneyi nasil bilirdiniz der öldü der sonra ahahah
Merhaba arkadaşlar 💋
Yardıma ihtiyacım var
Forum seçeneklerinden hangi saat dilimini seçmek gerekiyor bilen var mı
bakim bekle.
Tatlianne20 Tatlianne20 Yavrucugum ben bugun erken uyurum heralde 😊 Dünden de uykusuz kaldim😉💋
Benim yok daha🤣

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
5.138
13.640
zarar geliyorsa uzak durcan ama ben basaramiyorum esimden dolayi.
ayndn cekrmi ceker tatlu anneyi nasil bilirdiniz der öldü der sonra ahahah
bakim bekle.

Benim yok daha🤣
Yok tatlış ya bizimki de bi anasını övmeye gelince karşımda aslan kesilir geçen anan bi alnına gelin sevmiyorum yazsa bu kadar belli ederdi bide bu hareketleri yapınca dedim çok savunacaksan duvara anlat o dinler ben göreceğimi gördüm dedim kapattım konuyu valla. Anlamadığım bu kadar bariz evliliklerine zarar veren insanları bu kadar niye tutarlar tamam görüşme demiyoruz ama bir tavrınız olsun ya kocaman adamlar ana eteğinden ayrılmıyor

Tatlianne20

Cennet Annesi♥
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2017
14.600
110.585
Yok tatlış ya bizimki de bi anasını övmeye gelince karşımda aslan kesilir geçen anan bi alnına gelin sevmiyorum yazsa bu kadar belli ederdi bide bu hareketleri yapınca dedim çok savunacaksan duvara anlat o dinler ben göreceğimi gördüm dedim kapattım konuyu valla. Anlamadığım bu kadar bariz evliliklerine zarar veren insanları bu kadar niye tutarlar tamam görüşme demiyoruz ama bir tavrınız olsun ya kocaman adamlar ana eteğinden ayrılmıyor
Anayi at demiyom ama eş ve ana ayri olmali ama anneler bunu anlamayıp ogullarina baski yapiyor ogullarida korkudan eslerine zarar veriyor yuvada dağılıyor böylece ben bir kelime etmedim artik diyom tek o iyi olsun diye kadinin her dediğini yapar olduk. Bizi guzel yönetiyor esim bazen adamlik mesiyor tabi kusunce annesi ama barışınca eski hal degismez ancak bor gelin gelcekki o yapacak bunlara esimde kari nasil olur olelikle gorcek adam beni hakli yerede savunsa kadin engeleiykr siliyor psikolojik baskı ediyor. Esimde gonlunu almak için benim gordugumden haric benden habersiz ciceklerhediyler kargiyla gönderiyor bide artik annem arasin dolanmiycam peşin de diyor bana ama halbuki neler yapıyor ses etmedim bile napim gönül alalim diyor yapcak bisi yok diyor .

Yukarı Alt