Hayırlı Ramazanlar Canlarım

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
23 Ocak 2008
Mesajlar
1.267
Emoji Skoru
25
ARKADAŞLAR HAYIRLI RAMAZANLAR BU MÜBAREK RAMAZAN AYINI LAYIKIYLA DEĞERLENDİRMEĞİ RABBİMİZ HEPİMİZE NASİP ETSİN....a.s.a.s.a.s.
 

WomenLove

bir Aşk Krallığı
ÜZGÜN
Pro Üye
Katılım
23 Ağustos 2007
Mesajlar
24.027
Emoji Skoru
118
teşekkürler cnm mübarek ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ederimm....
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 23 gün kaldı.

Bebeğiniz kilo aldıkça ve derisinin altında yağ birikimi artırkça, bebeğinizin vücudu daha yuvarlak hatlı ve daha dolgun bir görünüm alacaktır. Bebeğinizdeki bu tombulluk normal ve sağlıklıdır. Bunun ilerideki bir obezite ile alakası yoktur. Braxton-Hicks kasılmalarının - Yalancı doğum ağrılarının - plasenta yardımıyla kan dolaşımına yardımcı olduğuna inanılmaktadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nevrosky

Doruk Paşa Sen Çok Yaşa
Pro Üye
Katılım
17 Mart 2008
Mesajlar
12.988
Emoji Skoru
30
Yaş
40
Teşekkürler canım. Herkese Hayırlı Ramazanlar. a.s. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Tuttuğunuz oruçlar , ettiğiniz dualar kabul olur inşallah. Amin. :Saruboceq:
 

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
Katılım
17 Kasım 2007
Mesajlar
3.183
Emoji Skoru
0
Yaş
40


Ey mübarek, mukaddes, en temiz ve herşey kendinde gizli Allahım! Sahibimiz ve kudret sahibi! Yüceliklerinde yazılı olan isminlerin hürmetine Sen' den niyaz ediyorum, Allah' ım. Ey bütün övgülerin kendisine layık olduğu, kainatı aydınlatan, herşeyi ihsanıyla kuşatmış, esirgeyip bağışlayan Rabbim. görünen ve görümeyen alemleri bilen, semaları ve yerleri yaradan, onları nurlandıran, ayakta durmasını sağlayan, azamet ve ikram sahibi! Hannnan, Mennan, Cabbar, Nur, Daim, herşeyden arınmış, ölmeyen diri Rabbim! Sana yalvarıyorum bizim hatalarımızı kusurlarımızı günahlarımızı affet, bizler gibi tüm evlat hasreti yaşayanların kucaklarını hayırlı sağlıklı çocuklarla doldur. Amin.
 
Son düzenleme:

iLayda

su perisi
Kayıtlı Üye
Katılım
15 Haziran 2007
Mesajlar
4.358
Emoji Skoru
1
ben de herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. dualarımız ve oruçlarımız Allah katında kabul olur inşallah. ramazanın hayırlara vesile olmasını diliyorum.
 

aabeyazmelek

YA HAY YA HALIK
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağustos 2008
Mesajlar
5.316
Emoji Skoru
5
amin arkadaşlar inşallah ramazanda allahım herkezin kalbine göre veriri dualarımızzı kabul eder bebeişlerimize en kısa zamanda kavuşurur hepberaber.... :teytey:
 

yabangxuxlxuxm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
26 Mayıs 2008
Mesajlar
9.741
Emoji Skoru
18
Yaş
36
amin canım işallah.bu mübarek günlerin hürmetine ben ve benim gibi bebek hasreti çekenlere hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin işallahhhhhhhhhhhh.
 

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
23 Ocak 2008
Mesajlar
1.267
Emoji Skoru
25
Arkadaşlar tüm iseyenlere içindede bizlere allah sağ salim hayirli evlatlar nasip etsin şu mübarek günlerin vesilesiyle duasi geri çevrilmeyenlerin yüzü suyu hürmetine rabbim dualarimizi kabul etsin .aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.......
 

Yukarı Alt