• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

    Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ozlm0907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
484
153
Kızlar 4 ayda çok kilo verdim hazımsızligim var midem çok geç boşaliyor sabah yedigim zaman aksama kadar açıkmiyorum karnımda şişkinlik var gazım var kabızlık yüzünden hemoroid oldum hiç iştahım yok birsey yemek istemiyorum özellikle tatlı ve et yemekleri yiyemiyrum. Sürekli gegiriyorum gaz veremiyorum Diskilamam az az oluyo ve bazen kalem gibi ince çıkıyor bazen de top top çıkıyor keçi pisliği gibi dışkı testi yaptı sonuc kötü birsey yok ama kansızlıgim var demirim boşalmiş adet duzensizkigim var normalde 7 gun suren adet 3 gune kesildi acaba stres mi yapiyorum yani cagri merkezinde calisiyorum stresten kabizlik hazimsizlik ve mide az calisirmi sizce neden böyle oluyor çok kilo verdim bu arada 70 kiloydum 10 kilo verdim yemek yiyemiyorum ama ondan sanırım kilo vermem endoskopi mi yaptırsam çok korkuyorum ondan da ne olur yardım edin böyle sorun yaşayan var mı
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-06-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 113 gün kaldı.

Bebeğinizin duyduğu bazı sesler şunlardır; kalp atışınız, konuşurken sesinizin yankılanması, nefes alırken havanın ciğerlerinize dolup boşalırken çıkardığı sesler, mide ve bağırsaklarınızdan gelen sesler. Bebeğinizin kalp atış sesi yükseldikçe, bebeğinizin kalp atışlarını, siz yoga pozisyonundayken, göbeğinize kulağını dayıyan bir kişi rahatlıkla duyabilir. Sizde bir steteskop kullanarak bebeğinizin kalp atışının güçlü sesini duyabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt