Haziran 2020 Aylık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
16.908
1.299
tumblr_pnuvz6cYUa1rkm9eso1_1280.jpg


Belirsizliğin yüksek, fikirlerin çok, enerjinin biraz dağınık olduğu bir ay bizi bekliyor. Odağımızı kaybetmemek, olup bitene ya da söylenenlere kendimizi kaptırmamak, makul ve temkinli davranmayı elden bırakmamak gerekiyor.

Haziran ayı Ay ve Güneş tutulmalarına sahne olacağı için aylık yorumlar kısmen önümüzdeki altı ay için de mesajlar içeriyor. Yorumların hem burç hem yükselen burçlara göre okunmasında fayda var.
KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
KOÇ veya Yükselen KOÇ

Yaydan fırlamaya hazır ok gibi istekli ama bir o kadar da gergin olduğunuz bir dönem. Meslek yaşantınız ve sorumluluklarınızla ilgili bir türlü aktive olamayan potansiyeller ya da ağır işleyen süreçler sizi kaygılandırabilir. Kendinizi çaresiz ve güçsüz hissetmemek, hayatın gerisinde kalmamak için fazla atak davranmaya kalkabilirsiniz. Adımlarınızı atarken geçmişten ders almaya özen gösterin. Sırf ‘’bir şeyler yapabildiğinizi’’ kanıtlamak için güvenli olmayan girişimlerde bulunmayın. İnsan ne plan yaparsa yapsın ancak zamanın ruhunun belirlediği sınırlar içinde hareket edebilir. Sınırlar ve bunların oluşturduğu riskler yokmuş gibi davrananlar ya boşa uğraşır ya da kurban durumuna düşerler. Planlarınızda temkinli olmak, önümüzdeki altı ay içinde daha rahat etmenizi sağlayacaktır.BOĞA (21 Nisan - 20 Mayıs)
BOĞA veya Yükselen BOĞA

Kaybetme ya da zarar görme korkunuzu makul ve mantıklı bir seviyeye çekmeniz gereken bir zaman… Riskler hakkında temkinli ama fırsatlar hakkında uyanık olursanız, bu süreci kendi yararınıza kullanabilirsiniz. Herkes saçmalarken siz aklı selim sahibi insan konumuna oturup, danışılan ve güvenilen kişi olabilirsiniz. Kritik nokta; geçmişte düştüğünüz hatalara düşmemek ve bazı davranış kalıplarını ısrarla tekrar etmemek için özen göstermeniz! Maddi olarak fazla açılmamaya, gelirlerinizi borçlarınızı kapatmak için kullanmaya özen gösterin. Riskli yatırımlardan uzak durun. Bekleneni vermeyen işler ve konumlar için kaynak ve zaman tüketmeyin. Önümüzdeki altı ay boyunca kaynak yönetimi konusunda özenli olursanız yılı kazançlı bitireceksiniz.İKİZLER (21 Mayıs - 20 Haziran)
İKİZLER veya Yükselen İKİZLER

Sizin için ayın konusu ilişkiler… Kiminle nereye kadar yol alabileceğinize karar vereceksiniz. Uzun vadeli bir aşk ilişkisi ya da iş birliği içinde olduğunuz ya da böyle bir niyetle yakınlaştığınız insanları iyi inceleyin! Gösterişlerine, iddialarına değil geçmişten bugüne yaptıklarına bakarsanız, daha gerçekçi beklentiler içine girersiniz. Kontratlarınızı iyi inceleyin; size sıkıntı doğuracak açık uçlar bırakmış olabilirsiniz. Siz de söz verirken hem kendinize hem karşınızdakine dürüst ve insaflı davranın. Taşıyamayacağınız kadar çok yükün altına girip kurban psikolojisine girmeyin. Ya da üzerinize düşenleri savsaklayıp kimseyi güç duruma düşürmeyin. Önümüzdeki altı ay boyunca bağlayıcı ilişkilerdeki tavrınızı dönüştürmekle uğraşacaksınız. Bu ayı durumu tanımlamak için kullanın.YENGEÇ (21 Haziran - 22 Temmuz)
YENGEÇ veya Yükselen YENGEÇ

İçinize çekilmeye yatkın olduğunuz ya da biraz can sıkıcı veya zorlayıcı gelişmeler nedeniyle arzu ettiğiniz şeyleri değil mecbur olduklarınızı yapacağınız bir dönem… Kendinizi güçsüz ya da çaresiz hissetme eğiliminiz yükselebilir. Çok şey yapmayı isteyip nereden başlayacağınızı bilemediğiniz için bir türlü adım atamaz hale gelebilirsiniz. Bu durumda zamanı önceliklerinizi sıraya koymak ve sade ama işlevsel planlar yapmak için kullanmanızı öneririm. Ya da kontrolünüz dışında gelişen olaylar elinizi kolunuzu bağlayabilir ve ne kadar çaba gösterseniz de değiştiremeyeceğiniz bir sürece katlanmak durumunda kalabilirsiniz. İç dengenizi korumaya ve mantıklı olmaya özen gösterin. Yılın geri kalanında bu sürecin sizi büyüttüğünü ve değiştiğinizi fark edeceksiniz.ASLAN (23 Temmuz - 23 Ağustos)
ASLAN veya Yükselen ASLAN

Ya aşkta ya da aşkla yaptığınız bir işte kritik bir karar almak üzeresiniz. Yaşadığınız sürece bir tür doğum sancısı bile denilebilir. Bu size kendinizi bazen şahane bazen de fazla endişeli hissettirebilir. Duygusallığınızı kontrol altına alın. Eskiden böyle durumlarda yaptığınız hataları düşünün ve abartıdan kaçının. Elinize geçen fırsatları iyi kullanmak için önce ne istediğinizi belirlemeniz, geçmişten gelen yükleri temizlemeniz ya da bir yere varmayacağı belli olan bazı hevesleri terk etmeniz gerekebilir. Ucu açık kalan hesapları kapatıp hayatınıza yeni bir düzen verin. Önümüzdeki altı ay boyunca doyum hissinin dıştan gelen bir hediye değil, seçimlerimiz ve tutumlarımızla şekillenen bir hal olduğunu fark edeceksiniz.BAŞAK (24 Ağustos - 23 Eylül)
BAŞAK veya Yükselen BAŞAK

Aile düzeniniz, eviniz ve aidiyetleriniz şu aralar sizin için çok önemli... Hayatınızı daha güvenli ve huzurlu bir hale getirmek için atağa kalkabilirsiniz. Hayat düzeninize etki edecek maddi ve manevi kontratlara el atmanız, taşınmak, ev düzenlemek, boşanmak, evlenmek gibi işlere kalkmanız ya da bağlayıcı iş anlaşmaları yapmanız mümkündür. Size gereken şey sakin olmak! Her şey mükemmel olsun derken fazla açılıp dağılmayın. Maddi veya manevi açıdan yeterli olamama korkusu ile tam istediğiniz gibi bir şeyler yapamama kaygısı arasında yıpranmayın. Aşırı beklentili olmaktan da tutamayacağınız sözler vermekten de kaçının. Sınırlarınızı koruyun ve yan yana olduğunuz kişilerin sınırlarını gözeterek davranın. Zira önümüzdeki altı ay boyunca bu sınırlar içinde verimli ve huzurlu olmaya çalışacaksınız.TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)
TERAZİ veya Yükselen TERAZİ

Kendinizi çok enerjik ve her şeyi denemeye, yeni ufuklara açılmaya çok arzulu hissedebilirsiniz. Yeni hayat planları, seyahat ya da eğitim planları yapmak isteyebilirsiniz. Ama bunları hayata geçirmek için önce kendi içinizde netleşmeniz ve önceliklerinizi saptamanız gerektiğini fark edin. Şu ana kadar atamadığınız adımlar ya da yürümeyen projelerde nelerin ters gittiğini çok iyi düşünün ve aynı hataları tekrarlamayın. Aldığınız tavırlarda, yaptığınız seçimlerde kendinizi haklı çıkartmak adına etrafınızdakileri fazla suçlamaya kalkmayın. Bir düzen değişikliği sizi bekliyor. Önümüzdeki altı ay boyunca yeni planlarınızı hayata geçirmek için çalışacaksınız. Beklentilerinizin ve çabalarınızın boşa gitmemesi için kimlerle nasıl dans ettiğinize çok dikkat edin.AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)
AKREP veya Yükselen AKREP

Yine ‘’Ya Hep Ya Hiç!’’ kafasına girmek üzeresiniz. Tam istediğiniz gibi gitmeyen şeyleri arkanızda bırakayım derken, iyi giden ya da sürdürülmesi gerekenleri de yıkmak gibi bir hataya düşmemek için özen göstermeniz gereken bir zaman! Eğer sizi tatmin etmeyen bir duruma sıkışıp kaldıysanız, kendinizi yiyip bitirmeyin. Daha iyisini bulmadan pat diye işten ayrılmaya ya da çalıştığınız yerdeki koşulları fazla zorlamaya kalkmayın. Eğer bir iş veya düzen değişikliği yaşarsanız, enerjinizi, kaynaklarınızı saçıp savurmayın. Alacaklarınızı tahsil ederseniz elinize geçen parayı temkinli kullanın. Henüz almadığınız parayı üzerinden nasıl olsa gelecek diye planlar yapmayın ve aşırı borçlanmayın. Şu aralar bir tür hesap kapatma süreci içinde olabilirsiniz. Eğer tutarlı ve güvenli planlar yaparsanız, önümüzdeki altı ay sizin için daha verimli geçer.YAY (23 Kasım - 21 Aralık)
YAY veya Yükselen YAY

Hayata, kendinize ve ilişkilerinize dair çarpıcı açılımlar yaşadığınız bir süreç… İnsanlarla ilişkilerinizi masaya yatırıp kime ne kadar güvenebileceğinizi, kiminle uzun yola gidebileceğinizi anlamaya çalışıyorsunuz. Geçmişte maddi ve manevi bağlarınız hakkında kurduğunuz fantezileri, aşırı beklentileri, abartılı tutumları ipe dizip, detaylı analizler yapmanız mümkün. Güvenli bağlanmakla ilgili bir sorununuz olduğunu, aidiyetler konusunda ya çok beklentili ve verici ya da çok kaygılı ve tutarsız davranmış olduğunuzu görebilirsiniz. Maddi ve manevi kontratlarınızı, bağlayıcı iş birliklerinizi elden geçirin. Önümüzdeki altı ay boyunca hem kendinizi hem de ilişkide olduğunuz kişileri korumak, güvenli ve sürdürülebilir bağlar kurmak konusunda yeni deneyimler sizi bekliyor.OĞLAK (22 Aralık - 20 Ocak)
OĞLAK veya Yükselen OĞLAK

Tam bir iç hesaplaşma, temizlik ve dönüşüm süreci… Şu aralar hayatınızdan çıkan ne varsa bırakın çıksın. Bitenler, eksilenler, değişenler hakkında hiçbir kaygı duymayın. Enerjinizi dışarıda olup bitene değil içinize yoğunlaştırın. Her şeyle baş etmeye çalışmak yerine, baş edilmesi mümkün olmayanları gözlemeye, anlamaya odaklanın. Çaresizlik kaygısını bir yana bırakın. Dünya bir kaos içinde devinip dururken, hiçbir şey yapmadan durmanın gücünü hissedin. Kendinizi ve etrafınızda oluşturduğunuz ilişki ve hayat pratiklerini bambaşka bir gözle görecek ve bu süreçten çıktığınızda çok farklı davranabileceksiniz. Önümüzdeki altı ay içinde yaşama ve çalışma düzeninizde belirgin değişimler olacak. Bunlara adapte olabilmek için geçmişten bu yana getirdiklerinizin çözülmesine izin verin.KOVA (21 Ocak - 18 Şubat)
KOVA veya Yükselen KOVA

Enerjiniz yüksek ve dağılmaya müsait! Tüm dikkatinizi etrafınızda olan biteni anlamaya ve öngörülerde bulunmaya vermiş olabilirsiniz. Olumlu ve olumsuz göstergelerin orta yerinde kalıp, hata yapmamak adına fazla karamsar ya da fırsat kaçırmamak adına fazla iyimser olmaya kalkabilirsiniz. Kendinizi bu kadar uçlara savrulmaktan koruyun! Hızla yargıya gitmekten ve etrafınızdakilerle çatışmacı bir dille iletişim kurmaktan kaçının. Kavgacı, şiddet dili kullanan, etrafına kaygı yayarak güç kazanmaya çalışan ve suçlayıcı kişilerin etkisinden uzak kalmaya gayret edin. Siz de böyle bir dil kullanmamaya özen gösterin. Her şeye yetmek, her şeyle başa çıkmak, her şeyi bilmek, her konuda yorum yapmak zorunda değilsiniz. Ama buna önce siz ikna olmalısınız. Önümüzdeki altı ay içinde sizin en iyi dostunuz makul ve sakin olmak.

BALIK (19 Şubat - 20 Mart)
BALIK veya Yükselen BALIK


Kendinizi belirsizlik denizinde salınan bir sandal gibi hissetmeniz mümkün. Aslında elinize fırsat geçse atılım yapmak için çok isteklisiniz. Kendinizi ispatlamak için yoğun bir arzu duyuyor olabilirsiniz. Ama bir yanınız da güvenli sularınızdan, alıştığınız tanım ve konumlardan dışarı çıkmamak ve baş edebileceğinizden daha fazla sorumluluk almamak istiyor olabilir. Hızla sonuç almak istediğiniz konularda beklediğiniz kadar aşama kaydedememek, ya da elde ettiğiniz kazanımların sandığınız kadar keyif vermediğini görmek hevesinizi kırabilir. Temmuz ayına kadar iç dengenizi bulmakla uğraşmanız mümkün. Önümüzdeki altı ay boyunca kendinizden ve hayattan beklentilerinizi gerçekçi bir zemine oturtmayı ve sürdürülebilir hedefler için çaba göstermeyi öğreneceksiniz.


Kaynak- Vogue
@juno_yildiz_gozlemcisi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
16.908
1.299

Koç burç yorumları: Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatınız ve yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili bir dönüm noktasına geldiniz. Bu dönemde alacağınız kararlar önümüzdeki ayları etkilebilir. Hukuki sorunlar konusunda daha dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.

İlişkilerle ilgili aktif adımlar atabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mevcut ilişkide sorunları çözmek için hareket edebilirsiniz. Takip eden günlerde kredi ve borç konuları ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.


5 Haziran’da Yay burcunda halkalı bir Ay tutulması meydana gelecek. Özellikle yolculuklar sırasında dikkatli olmalısınız. Sinirli ve dikkatsiz hareketleriniz rahatsız edici durumlara neden olabilir. Eğitim hayatınızla ilgili bir takım olaylar huzursuz olmanıza neden olabilir. Yurt dışı işlerinizde aksilikler yaşanabilir. Spor yaparken dikkat etmelisiniz zira sakatlıklar yaşanabilir.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Evinizdeki elektronik aletlere dikkat etmelisiniz. Aile içinde sorunlar çıkabilir. Aile bireylerinin sağlık sorunlarında yardımcı olmanız gerekebilir. Duygusal olarak da karışık olacağınız bir dönemde olacaksınız.

21 Haziran tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan tam Güneş tutulması hayatında aile ve evle ilgili konuların ön plana çıkacağına işaret ediyor. Ailenin güvenliği ve geleceği hakkında yeni kararlar alabilir, yeni hedefler belirlemek isteyebilirsin.

Gayrimenkul alım satım işleri yapman söz konusu olabilir. Evlenebilir, eğer çocuk düşünüyorsan, bu konuda güzel haberler alabilirsin. Taşınma, ev değiştirme konuları gündeme gelebilir.

28 Haziran tarihinde burcuna geçecek ve ileri geri hareketlerle yıl sonuna kadar burcunda kalacak olan Mars sana büyük bir enerji kazandıracak. Yılın ikinci yarısını, savaşçı ruhunu öne çıkararak ve engel tanımayarak geçireceksin.

Hayatının her alanında yeni girişimler, yeni deneyimler seni bekliyor. Ancak Mars’ın retro hareket edeceği 11 Eylül – 15 Kasım tarih aralığında daha kontrollü olmanda ve adımlarını daha düşünerek atmanda büyük fayda var.

boğa burcu


Boğa burcu Haziran ayı burç yorumları
Boğa burç yorumları: Ortak yatırımlarla ilgili radikal gelişmeler yaşayabilirsiniz. Miraslarla ilgili önemli haberleri alabilirsiniz. Risk ve tehlike içeren aktivitelerden uzak durmanızda fayda var. Sakarlıklara karşı da dikkatli olmalısınız.

5 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek halkalı Ay tutulması, finansal konuları ön plana çıkaracak. Ortak kaynaklar, vergi, sigorta, miras, kredi gibi konularda dikkatli olman gereken bir dönemdesin. Yeni girişimler, kredi kullanmak, borç almak, borç vermek için uygun bir zaman dilimi değil.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Elektronik aletlerinize dikkat etmeniz gereken bir süreçte olacaksınız. İnsanlarla iletişim kurarken yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar hiç tahmin etmediğiniz yerlere gidebilir. Bazen susmak en iyi iletişim tercihi olabilir.

21 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan tam Güneş tutulması kardeş ve yakın çevre ilişkilerini gündeme getiriyor. Bu konuda daha duyarlı olabilir, geçmişten gelen sorunlara çözüm bulmak için çabalayabilirsin.

Angarya işlerden kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekiyor. Yanınızda çalışan kişilerle ilgili sorunları çözmeniz gerekebilir. Takip eden günlerde ilişkilerinizde ön planda olacak. Sevgiliniz ile plan yapabilirsiniz. Uzun zamandır aklınızda olan romantik zamanlar nihayet gerçekleşebilir.

ikizler burcu


İkizler burcu Haziran ayı burç yorumları
İkizler burç yorumları: Açık düşmanlıklar ve rekabet konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sakin ve sağduyulu hareket etmeniz de fayda var. Rekabet içeren durumlardan uzak durmanız faydalı olacaktır.

5 Haziran tarihinde karşıt burcun Yay’da gerçekleşecek olan halkalı Güneş tutulması ilişkiler konusunda seni bir kez daha testten geçiriyor olacak. Eğer sorun yaşadığın bir ilişkin varsa, bu dönemde ayrılık çanları çalabilir.

Fakat sorunları aşmanız durumunda, ilişkiyi resmi bir zemine taşımayı düşünebilirsiniz. Öte yandan, hayatında kimse yoksa, bu dönemde senin için uzun vadeli olacak biriyle tanışabilirsin.

Eski sevgililerden haberi alabilirsiniz. Kafanız karışabilir. Mümkün olduğunca mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. Sözleşmeler konusunda iki kere düşünmenizde fayda var.

Yaratıcılığınız oldukça yüksek olacak. Hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. İlerleyen günlerde işlerinizi halletmeniz gerekecek. Yanınızda çalışan kişilerle ilgili karar alabilirsiniz. Yeni bir eleman almanız söz konusu olabilir.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. İnternet üzerinden para transferlerinde dikkatli olun. Güvenmediğiniz sitelerden alışveriş yaparak risk almayın.

20 Haziran’a kadar sizin burcunuzda kalacak olan Güneş ile kendinizi daha enerjik, daha neşeli ve daha özgüvenli hissedeceksiniz. Hedeflerine odaklanabilir, herkesle rahatça iletişim kurabilir, sosyal ağlarını genişletebilirsin.

22 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek tam Güneş tutulması seni finansal konularda etkiliyor olacak. Maddi konularda endişelerin artabilir, kendini, aileni ve sevdiklerini maddi konularda güvence altına almak isteyebilir, bu nedenle sezgilerine güvenerek yeni adımlar atmak isteyebilirsin. Ancak rasyonelliği elden bırakmamalı, ayağı yere basan projelere yönelmelisin.

yengeç burcu


Yengeç burcu Haziran ayı burç yorumları
Yengeç burç yorumları: Diyet ve spora başlamanız mümkün. Uzun zamandır kilo vermek istiyorsanız başlangıç yapmak için uygun bir dönemde olacaksınız. İşlerinizi hallederken yüksek efor sarf etmeniz gerekecek. Kendinizi fazla yormamaya çalışın. Aksi takdirde sağlığını risk altına girebilir.

5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması, iş ve günlük yaşamla ilgili birtakım değişikliklere işaret ediyor. Birlikte çalıştığın kişiler değişebilir, yeni bir iş ortamına geçiş yapabilirsin.

Günlük yaşamında rutinlerini değiştirmeni gerektirecek olaylar yaşanabilir. Bu dönemde sağlık konularına da gereken özeni göstermende büyük fayda var. Spor yapıyorsan, spor yaralanmalarına dikkat.

Ay başında ev işleriyle ilgilenmek isteyeceksiniz. Ailenizle vakit geçirmek hoşunuza gidecek. Yeni projelerinizle ilgili ailenizden destek isteyebilirsiniz. Takip eden günlerde aşk hayatınız gündemde olacak. Çocuk yapma kararı alabilirsiniz.

18 Haziran’da sizin burcunda Merkür retrosu başlıyor. Kendinizle hesaplaşmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Bazı konularda acaba daha farklı tepki verseniz daha mı iyi olurdu bunları düşünebilirsiniz. Ailevi bazı konularda içinize sinmeyen şeyler olabilir.

Güneş’in 21 Haziran’da burcuna geçmesi, yaşam enerjini ve hayattan aldığın keyfi artırıyor. Kendine daha çok güvenebilir, duygusal beklentilerini daha iyi kavrayabilirsin. 22 Temmuz’a kadar devam edecek bu bir aylık süreçte kendini huzurlu, keyifli ve güvende hissedeceksin.

21 Haziran’da aynı zamanda burcunda tam Güneş tutulması da yaşanacak. Yani Haziran sonunun senin için çok önemli bir dönem olacağını söylemek mümkün. Güneş tutulması kendinle ilgili konulara odaklanacağına işaret ediyor.

Hayatında yeni bir başlangıç yapmak ya da seni ve sevdiklerini maddi ve manevi güvence altına alacak yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Öte yandan ilişkiler ve ortaklıklar konularında temkinli davranman gereken bir döneme giriyorsun.

Bekarsan ani bir evlilik kararı söz konusu olabilir. Uzun vadeli bir ilişki ya da ortaklık içindeysen bir sonlanma yaşayabilirsin. Bu süreçte sağlığına da dikkat etmen gerekiyor.

28 Haziran’da Koç burcuna geçecek olan Mars, kariyer hayatını hareketlendirebilir. Mars yıl sonuna kadar bu konumda kalacak. Üstelik 11 Eylül ve 15 Kasım tarihleri arasında da geri hareket edecek.

Yani sonbahar aylarında kariyer konularında çok dikkatli olmalı, üstlerinle ve otorite konumundaki kişilerle çatışmaktan kaçınmalısın. Eğer çalışmıyorsan, 11 Eylül’e kadar yeni çıkan fırsatları değerlendirebilirsin. 11 Eylül ve 15 Kasım arasındaki fırsatlar ise kalıcı olmayabilir.

aslan burcu


Aslan burcu Haziran ayı burç yorumları
Aslan burç yorumları: Ayın ilk günlerinde iletişim trafiğiniz oldukça yoğun olacak. Yeni bir araba almaya karar verebilirsiniz. Sözleşme fırsatları önünüze gelebilir. Takip eden günlerde ailenizle vakit geçirmek hoşunuza gidecek.

5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek halkalı Ay tutulması, aşk, ilişkiler, çocuklar ve hobilerle ilgili konuları gündeme getirecek. Hayatında biri varsa, ilişkin ciddileşebilir ve evlilik kararı alabilirsin. Çocuk sahibi olmaya karar verebilir ya da çocuk sahibi olabilirsin.

Aşk hayatınızla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Mevcut ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Ancak önce karşı tarafı dikkatli dinlemeniz gerekiyor. Aşırı gurur yapmadan belki de affedici olmalısınız.

Hobilerinize rahatlıkla vakit ayırabileceğinizi bir dönemde olacaksınız. Hatta yeni hobiler edinebilirsiniz. Hayattan gitgide daha çok haz alacaksınız.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Sağlığınızla ilgili bir teşhis alırsanız farklı bir doktora daha gözükün. Yanıltıcı olabilir. Eski sevgilinizden haber alabilirsiniz.

21 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Tam Güneş Tutulması iç dünyana döneceğine ve kendini kırılgan ve hassas hissedebileceğine işaret ediyor. Zihinsel ve duygusal bir karmaşa hissedebilir, bilinç altında endişe ve huzursuzluk yaşayabilirsin. Bu süreci hatalarınla, zayıf yönlerinle ve güvensizliklerinle yüzleşme aracı olarak kullanmalı ve bir sonraki dönem için hazırlanmalısın.

başak burcu


Başak burcu Haziran ayı yorumları
Başak burç yorumları: Ev ve emlak konularıyla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Uzun zamandır çözmek istediğiniz miras konularını çözüme ulaştırabilirsiniz. Ailevi sorunları çözmek için uygun bir zamandasınız.

5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması da bu gerilimin diğer ucunu oluşturacak diyebiliriz. Aynı anda hem kariyer hem ilişkiler hem de aile-ev ekseninde gerginlikler yaşayabilirsin. Yaşadığın stres sana hayatını yeniden kurma, bazı hedeflerini ve insanlarla olan ilişkilerini gözden geçirme kararı aldırtabilir.

Gerilim yükselirse büyük resme bakarak çözüm üretmeniz gerekiyor. Takıntılı davranmaktan vazgeçin. Haftanın ilk günlerinde maddi konular gündeminizde olacak. Yeni bir yatırım yapmaya karar verebilirsiniz.

İlerleyen günlerde yakın çevrenizden destek isteyebilirsiniz. Ve yeni bir eğitime başlamaya karar verebilirsiniz. Yurt içi seyahatlerle ilgili gelişmeler gündeminize girebilir.


18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Arkadaş ortamınızda sizden saklanan şeyleri öğrenebilirsiniz. Herkesle özelinizi paylaşmamaya dikkat edin. Bulunduğunuz çevrede hakkınızda asılız dedikodular çıkabilir.

21 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek tam Güneş tutulması sosyal çevre ve arkadaş gruplarıyla olan ilişiklerinde de sarsıntılara neden olabilir. Bazı kişiler hayatından çıkarken, yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsin. Hayat amaçlarını tekrar değerlendirmen ve yeni gelecek planları yapmaya başlaman da mümkün.

terazi burcu


Terazi burcu Haziran ayı burç yorumları
Terazi burç yorumları: Hayatınızı değiştirecek önemli kararlar alabilirsiniz. Önünüze önemli sözleşme fırsatları gelebilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bir seyahatte tanışacağınız bir kişi hayatınız üzerinde önemli bir etki yapabilir.

5 Haziran tarihinde Yay burcunda meydana gelecek olan Ay Tutulması, yakın çevre, kardeşler, kuzenler, komşular ile ilişkileri gündeme getirebilir. Bu dönem eteğinizdeki taşları dökmek ve aranızdaki sorunları çözmek için uygun bir zaman dilimi olabilir. Ancak abartılı tepkilerden ve sert konuşmalardan mümkün olduğunca uzak durmalısın. Bu arada yeni bir eğitime başlayabilir, kısa yolculuklar yapabilirsin.

Yakın çevrenizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Kardeşinizin veya kuzeninin bir sorununu çözmeniz gerekebilir. Fazla sorumluluk almaktan kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

Aya başlarken kendinizi oldukça aktif hissedeceksiniz. Yeni projeler başlatabilirsiniz. Takip eden günlerde önünüze önemli yatırım fırsatları gelebiliriz. Kalbinizin sesini dinleyerek karar verin.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. İş hayatınızda yavaş giden bir sürece girebilirsiniz. Attığınız mailler veya davetler ulaşmamış olabilir. Bu durum işlerinizi aksatabilir. Yöneticinizle aranızda fikir ayrılıkları olabilir. Hemen tepkinizi belli etmeyin. Retrodan önce başvurduğunuz bir iş varsa bu dönem geri dönüş yapabilirler.

21 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Tam Güneş tutulması ise iş ve aile ile ilgili konularda güvenlik ihtiyacının artacağına işaret ediyor. Kariyerle ile ilgili sıkıntılar ya da maddi zorluklar kendini huzursuz hissetmene sebep olabilir. Hayatında dengeyi sağlamak için evinde yeni düzenlemelere gidebilir, işinle ilgili değişiklikler yapmayı isteyebilirsin.

28 Haziran’da savaş ve mücadele gezegeni Mars, Koç burcuna geçiyor. Bu süreçte mevcut ilişkilerindeki sorunlar su yüzüne çıkabilir. Partnerin ya da ortaklarından beklenmedik çıkışlar görebilir, sen de aynı şekilde karşılık verebilirsin.

Daha uyumlu ve sakin olmaya çalışmalı, bu dönemi ilişkilerindeki mevcut sorunları çözmek için kullanmaya çalışmalısın. Mars sene sonuna kadar bu konumda kalacak. Üstelik, 11 Eylül – 15 Kasım arasında retro harekete de başlayacak. Yani özellikle senenin ikinci yarısı ilişkiler ve evlilik gibi konuların seni zorlayacağını, birçok açıdan bir sınava tabii tutacağını söylemek mümkün.

akrep burcu burç yorumları


Akrep burcu Haziran ayı yorumları
Akrep burç yorumları: Maddi konularla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir yatırım yapma kararı alabilirsiniz. Ancak bunun getireceği krizleri soğukkanlılıkla çözmeniz gerekiyor. Gereksiz harcamalar yapmak yerine mantıklı seçimler yapmalısınız.

5 Haziran’da meydana gelecek olan halkalı Ay tutulması gelir kaynaklarını ve finansal durumunuzu etkileyecek. İş değişikliği yapman, yurt dışı bağlantılı bir işte ya da yabancılarla çalışmaya başlaman mümkün.

Aynı anda birden fazla işten gelir elde etmeye de başlayabilirsin. Ancak ayağını yorganına göre uzatman ve gelir artışına güvenip, bütçeni sarsacak hareketlerden kaçınman gerekiyor.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Seyahatlerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Her şeyi yanınıza aldığınızdan emin olun. Akademik hayatınızda terslikler olabilir. Teslim edeceğiniz şeyler varsa son güne bırakmayın. Yurt dışı işlerinizde her şeyi iki kere kontrol edin.

21 Haziran’da Yengeç burcunda meydana gelecek olan tam Güneş tutulması, sene başında karşına çıkan yurt dışı, seyahatler, eğitim, medya, hukuk ve yabancılarla ilişkiler ile ilgili konuları tekrar gündemine getirecek.

Yaz döneminde tanıştığın biriyle aranda ciddi bir ilişki başlayabilir. Eğer eğitim hayatın devam ediyorsa, mezuniyet söz konusu olabilir. İşle ilgili yeni bir eğitime başlayabilirsin. Uzun süredir devam eden hukuki bir süreç sonuçlanabilir.

yay burcu burç yorumları


Yay burcu Haziran ayı burç yorumları
Yay burç yorumları: Hayatınızda önemli ve beklenmedik gelişmelere açık olacaksınız. Özellikle yeni projelerle ilgili dengeli hareket etmeniz gerekiyor. Ayın ilk günlerinde arkadaşlarınız ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Üyesi olduğunuz kulüpler ve derneklerle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Takip eden günlerde kafanızı dinlemek isteyeceksiniz.

5 Haziran tarihinde burcunda gerçekleşecek halkalı Ay tutulmasının hayatında yeni değişikliklere gebe olduğunu söylemek mümkün. Maddi ve manevi alanlarda güvenlik arayışın devam ediyor. Yakın çevre, kardeş ve akrabalarınla ilgili alman gereken yeni sorumluluklar olabilir.

Duygularınız ile mantığınız arasında kalarak seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Mümkün olduğunca mantıklı hareket etmeye çalışın. Aksi takdirde daha sonradan pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Sizden borç isteyenler olursa kibarca geri çevirin. Bu dönem vereceğiniz borç geri gelmeyebilir. Sağlığınızla ilgili ameliyat kararı gündemde olabilir. Hemen onay vermeyin, durumunuz bu kadar ciddi olmayabilir. Retro aldatıcıdır başka bir doktora daha gözükün.

21 Haziran tarihinde Yengeç’te gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması, yine sene başında olduğu gibi finansal konuları ön plana çıkarıyor. Bu dönemde yeni bir krediye başvurman, miras, vergi, sigorta gibi konularda hareketlenmeler olabilir.

Ancak yine de güvenliği tehlikeye atacak miktarda borç vermemeli, temkinli davranmalısın. Ayrıca uzun süredir devam eden bir alacak-verecek meselesi sona erebilir ve seni biraz rahatlatabilir.

oğlak burcu burç yorumları


Oğlak burcu Haziran ayı yorumları
Oğlak burç yorumları: Hayatınızda bağımlılık geliştirdiğiniz insanlardan ve durumlardan arınmanız için doğru bir zamandasınız. Hedeflerinizle ilgili bir yeniden değerlendirme yapmak faydalı olabilir. Özellikle de kariyerinizi daha etkin bir şekilde yönetmek için ciddi kararlar alabilirsiniz.

5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşen halkalı Ay tutulması, iç dünyanla ilgili çalkantılı günlere işaret ediyor. Bu dönemde kendi kendini sorgulayabilir, kararlarından endişe duyabilir, stres dolayısıyla hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendini yıpratabilirsin. Bazı sırlar ortaya dökülebilir. Gizli düşmanların ortaya çıkabilir.

Gizli düşmanlıkları konusunda dikkatli olmalısınız. Hayatınızdan bazı insanları çıkartmanız gerekebilir. Hatta bazıları size yardım isterken yanlışlıkla hata yapmanıza sebep olabilirler. Bundan dolayı kendi kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyor.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Partnerinizle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sizden sakladığı bazı gerçekler olabilir. Bundan kuşku duyabilirsiniz. Retro aldatıcıdır içinizdeki şüphelere hemen güvenmeyin.

21 Haziran’da bu defa karşıt burcun Yengeç’te yaşanacak olan Tam Güneş Tutulması ise, sene başında deneyimlediğin uzun vadeli ikili ilişkiler temasını bir kez daha gündeme getirecek.

Mevcut ilişkilerinde güven sorunu yaşıyorsan, bu defa sonlandırmaya karar verebilirsin. Ya da partnerinle evlilik yolunda bir adım atabilirsiniz. Eğer ilişkin yoksa evlenmeyi düşünebileceğin birisi hayatına girebilir.

28 Haziran’da Koç burcuna geçecek ve seneyi burada tamamlayacak olan savaş ve mücadele gezegeni Mars, aile ve kariyerle ilgili konularda da değişimlere ve gelgitlere işaret ediyor. Evde ve iş hayatında değişiklikler ve hareketlenmeler olabilir.

Taşınma, tadilat ya da iş değiştirme gibi durumlar ortaya çıkabilir. Aile bireyleri, üstlerin ya da otorite figürleriyle çatışmalar yaşayabilirsin. Özellikle Mars’ın retro konumda olacağı 11 Eylül – 15 Kasım arasındaki dönemde oto kontrolünü koruman çok önemli. Yoksa geriye dönüşü olmayan durumlarla karşılayabilirsin.

kova burcu burç yorumları


Kova burcu Haziran ayı burç yorumları
Kova burç yorumları: 5 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması, sosyal çevre, arkadaş grupları ve gelecek planları ile ilgili alanlarda büyük değişimler yaşamanıza neden olabilir. Hayatından bazı kişiler çıkabilir. Öte yandan yeni sosyal çevrelere de girebilirsiniz.

Hayallerinize ulaşmak için çabalarken önünüzde engellerin olduğunu farkına varabilirsiniz. Gelecek planlarınızı tekrar gözden geçirebilir, hedeflerinizi yeni bir bakış açısıyla revize etmek isteyebilirsiniz.

Arkadaş çevrenizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Düzenli olarak katıldığınız bir grup veya üyesi olduğunuz sosyal topluluklarla ilgili gerilim yükselebilir. Mümkün olduğunca gereksiz tartışmaların içine girmemeniz gerekiyor. Aksi takdirde hayatınızda bir arkadaşınızın çıkması söz konusu olabilir.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. İş ortamında sizin hakkınızda konuşanlar olabilir. Ofiste veya çalıştığınız yerde çalışma arkadaşları ve üstlerinizle olan seviyenizi korumaya devam edin. Aksi halde söyledikleriniz başkalarının kulağına gidebilir.

21 Haziran tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması, günlük yaşam, iş ortamı ve sağlıkla ilgili konuları ön plana çıkarıyor. Sene başında yaşadığın sağlık sorunları bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Bir iş değişikliği söz konusu olabilir. Ya da yeni iş arkadaşları ile çalışmaya başlayabilirsin.

balık burcu burç yorumları


Balık burcu Haziran ayı yorumları
Balık burç yorumları: 5 Haziran günü Yay burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması seni yine kariyer ve aile konularında etkiliyor olacak. Maddi konularla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Bu ay kariyerinde yeni bir yol izlemeye karar verebilir, aile ilişkilerinde ise uzun süredir devam eden bir sorunu çözüme kavuşturabilirsin. Çalışmıyorsan, yeni bir iş söz konusu olabilir. Evlilik kararı alabilir, çocuk sahibi olabilir ya da olmaya karar verebilirsin.

İş hayatınızda üstlerinizle aranızda gerilimler yaşanabilir. Mümkün olduğunca tartışmadan uzak durmaya çalışın. Hayatınızdaki otorite figürlerinin size yeterince destek vermediğini hissedebilirsiniz. Ama aslında desteğe ihtiyacınız yok.

Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Önünüze çıkan engeller moralinizi bozabilir. Yılmadan cesaretle hareket etmeniz gerekiyor. Kimsenin cesaretinizi kırmasına izin vermeyin. Tek başınıza hareket etmeniz faydalı olabilir.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Eski sevgiliniz geri dönmek isteyebilir. Fakat retro esnasında geri gelen sevgiliye hemen güvenmeyin. Çocuğunuzla ilgili bazı haberler alabilirsiniz.

21 Haziran günü Yengeç burcunda oluşacak tam Güneş tutulması, yine sosyal hayat, ilişkiler, çocuklar ve hobilerle ilgili konuları gündemine getirecek. Hayatında kimse yoksa, uzun vadeli ilişki yaşayacağın kişiyle bu dönemde tanışabilirsin.


Hamilelik haberi gelebilir. Çocuğun varsa, onunla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Eğer bir ilişkin varsa, tamam mı devam mı kararını bu dönemde alabilirsin.
Kaynak-İndigo Dergisi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
16.908
1.299
tumblr_o9o8mh1oNJ1qe9n3bo1_1280.jpg
KOÇ HAZİRAN 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayına başladığınızda ilişki ve evlilik hayatınız gündemde olacaktır. İlişkinizde ciddi adımlar atılabilir. Partnerinizle birlikte aya tutkulu ve aşk dolu bir başlangıç yapıyor olacaksınız. 5 Haziran’da saat 22:12’de 15 derece Yay burcunda gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu sert Ay tutulmasında sizler seyahatleriniz esnasında dikkatli olmalısınız. Agresif ve dikkatsiz hareketleriniz zor durumlara yol açabilir. Akademik hayatınızda yaşadıklarınız sizi gerginleştirebilir. Yurt dışı işlerinizde her şeyi iki kere kontrol etmelisiniz. Spor yaparken kendinizi zorlamayın, sakatlıklar yaşanabilir. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar evinizle ilgili değişiklikler yapacaksanız her şeyi kontrol edin. İmza attığınız şeyle düşündüğünüz farklı olabilir. Aile bireyleri hakkında size söylenenler yalan olabilir. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar ihtiyacınız olduğu anda arkanızda ailenizin desteğini hissedeceksiniz. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Bu tutulmayla beraber yeni bir haneye taşınma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ailenize evlilikle veya doğumla yeni bir birey katılabilir. Yeni bir eğitim fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. 23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar duygusal olarak bitiremediğiniz ne varsa artık geri dönüp ya tamam ya devam deme vakti olabilir. 25 Haziran’da Venüs retrosu bitiyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar yöneticiniz Mars sizlere destek olacaktır. Tam bir Koç burcu gibi mücadele verdiğiniz her şeyde başarı sağlayacaksınızdır. Yalnız 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığından dolayı daha fazla zorlanabilirsiniz. Hayat biraz daha üstünüze gelebilir. Tek yapmanız gereken sakin kalarak işlerin yoluna girmesini beklemek olmalıdır.

Şanslı ve olumlu günler: 10-11-14-15-24-25

Düşük enerjili günler: 3-4-12-13-26-27-30

Aşkta güzel günler: 24-25

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Haziran ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haziran ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar:

2 Haziran 13:39-19:05 arası

4 Haziran 14:36-20:16 arası

6 Haziran 07:10-22:44

8 Haziran 21:05’ten 9 Haziran 03:53’e kadar

10 Haziran 17:34’ten 11 Haziran 12:31’e kadar

13 Haziran 15:44’ten 14 Haziran 00:02’ye kadar

16 Haziran 03:49-12:35 arası

18 Haziran 15:02’den 19 Haziran 23:59’a kadar

21 Haziran 00:47-09:01 arası

23 Haziran 10:20-15:33 arası

24 Haziran 08:34’ten 25 Haziran 20:04’e kadar

27 Haziran 23:01-23:16 arası

29 Haziran 16:01’den 30 Haziran 01:47’ye kadar

BOĞA HAZİRAN 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayına başladığınızda çalışma koşullarınıza zihninizi yorabilirsiniz. Hak ettiğiniz halde gelmeyen terfi haberleri sizi düşündürebilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Kendinizi gereğinden fazla yormamalısınız.5 Haziran’da saat 22:12’de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu sert tutulmada sizler kendiniz tehlikeye atacak işlerden uzak tutmalısınız. Kendinizi zorladığınızda ufak değil aksine operasyon geçirebilecek aksilikler yaşayabilirsiniz. Ayrıca maddi olarak zorlanabilirsiniz. Eşinizin bilmediğiniz bir borcuyla yüzleşmek sizi sinirlendirebilir. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar eğitimde işleriniz yavaş ilerleyebilir. Karşınıza hep bir sorun çıkabilir. Elektronik aletleriniz bozulabilir. Her bilginizi yedeklemeyi unutmayın. Kardeşinizle, akrabalarınızla ilgili aslı olmayan haberler duyabilirsiniz. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar tüm vaktinizi kendinizi daha fazla geliştirmek için harcayabilirsiniz. Boş durmak size göre olmayacaktır. Sosyalleştiğiniz bir dönemde olacaksınız. Seyahatler oldukça fazla olabilir. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Güzel etkileri olan bu tutulmada hayata bakış açışınız değişecek. Sabit görüşleriniz bir bir değişecek. Yeni eğitimler, yeni çevreler hayatınıza girebilir. Yeni gelir kaynakları karşınıza çıkabilir. 23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar maddiyattan çok manevi konulara kendinizi adayabilirsiniz. 25 Haziran’da Venüs retrosu sona eriyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar sessizliğinizin sona erdiği, sizi aşağı çeken olaylardan kurtulacağınız bir dönemde olacaksınız. Psikolojik olarak kafanızı tamamen rahatlatacaksınız. Sadece 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığından zaman zaman kendi içinizde kavgalar edebilirsiniz. En önemlisi ise rahatsızlıklarınız varsa enerjinizi hastanelerde harcamanız gerekebilir. Bu sebeple sizi yoracak işlerden uzak durmalısınız.

Şanslı ve olumlu günler: 7-8-12-13-17-18-26-27

Düşük enerjili günler: 1-2-5-6-14-15-28-29

Aşkta güzel günler: 26-27

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Haziran ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haziran ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar:

2 Haziran 13:39-19:05 arası

4 Haziran 14:36-20:16 arası

6 Haziran 07:10-22:44

8 Haziran 21:05’ten 9 Haziran 03:53’e kadar

10 Haziran 17:34’ten 11 Haziran 12:31’e kadar

13 Haziran 15:44’ten 14 Haziran 00:02’ye kadar

16 Haziran 03:49-12:35 arası

18 Haziran 15:02’den 19 Haziran 23:59’a kadar

21 Haziran 00:47-09:01 arası

23 Haziran 10:20-15:33 arası

24 Haziran 08:34’ten 25 Haziran 20:04’e kadar

27 Haziran 23:01-23:16 arası

29 Haziran 16:01’den 30 Haziran 01:47’ye kadar

İKİZLER HAZİRAN 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayına aşkla başlıyorsunuz. Güzel bir şans üstünüzde olacak. Ayın başında istediklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. 5 Haziran’da saat 22:12’de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu sert etkili tutulmada sizler ilişki ve evlilik hayatınızda kendinizi frenlemelisiniz. Çünkü agresif bir tavırla bir anda her şeyi bitirebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi çıkmazda hissedebilirsiniz. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar maddi konularda işleriniz beklentinizden zor ilerleyebilir. Bu dönem herkese finansal olarak güvenmemelisiniz. İnsanlar yanınızda paranız için bulunuyor olabilir. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar büyük yatırımlar için adımlar atabilirsiniz. Yalnız retro sürecindeyken kafanız karışık olabilir. Hemen büyük meblağlara imza atmayın. 21 Haziran’da saat 09:41’da Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması gerçekleşiyor. Ekonomik olarak sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni bir sayfa açabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişimlere gidebilirsiniz. 23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar kariyer hayatınızdaki hayalleriniz ve mevcut gerçekler sebebiyle karamsar olabilirsiniz. Çalıştığınız yer sizi tatmin etmeyebilir. 25 Haziran’da Venüs retrosu bitiyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar sosyal çevrenizde kendinizi kanıtlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Tabii ki bu kolay olmayacak. Bu dönemde çok emek verip karşılığını sonunda göreceksiniz. Hırsınız bazen her şeyin önüne geçebilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığında dostlar arasında sorunlar yaşayabilirsiniz. Bazı şeylerin size doğru gelmediğini düşünerek onlardan uzaklaşabilirsiniz.

Şanslı ve olumlu günler: 1-2-10-11-14-15-19-20-28-29

Düşük enerjili günler: 3-4-7-8-17-18-30

Aşkta güzel günler: 1-2-19-28-29

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Haziran ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haziran ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar:

2 Haziran 13:39-19:05 arası

4 Haziran 14:36-20:16 arası

6 Haziran 07:10-22:44

8 Haziran 21:05’ten 9 Haziran 03:53’e kadar

10 Haziran 17:34’ten 11 Haziran 12:31’e kadar

13 Haziran 15:44’ten 14 Haziran 00:02’ye kadar

16 Haziran 03:49-12:35 arası

18 Haziran 15:02’den 19 Haziran 23:59’a kadar

21 Haziran 00:47-09:01 arası

23 Haziran 10:20-15:33 arası

24 Haziran 08:34’ten 25 Haziran 20:04’e kadar

27 Haziran 23:01-23:16 arası

29 Haziran 16:01’den 30 Haziran 01:47’ye kadar


YENGEÇ HAZİRAN 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayı başladığında aileniz önceliğiniz olabilir. Onlara daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. 5 Haziran’da saat 22:12’de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu sert etkili tutulmada sizler sağlığınıza önem göstermelisiniz. Tehlikeli işlerden uzak durmalısınız. Çalışma hayatınızda agresif birkaç gün geçirebilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa ona da dikkat etmelisiniz. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar sizin burcunuzda başlayan bu retro doğal olarak işlerinizi biraz yavaş ilerletebilir. Duygusal olarak da gergin bir süreçten geçebilirsiniz. Yeni bir şeye adım etmek için retronun bitmesini beklemelisiniz. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar sizlerin en güzel dönemi başlıyor. Doğum günlerini kutlayan Yengeç burçlarının arkasında güzel de bir destek olacak Güneş tarafından. Mutlu ve kendinize olan güveninizin arttığı bir dönemde olacaksınız. İşleriniz hayırlı ilerleyecektir. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Bu tutulma sizin hayatınızda çok güzel sayfalar açacaktır. Dileklerinizi tutmayı unutmayın. Mutluluktan yüzünüz hep gülecektir. Ayrıca hastalığınızda şifa bulacağınız bir yeniay olabilir. 23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar melankolik bir ruh halinde olabilir. Güzel giden hayatınızın farkında olmaya bakın. Olumsuza odaklanmayın. 25 Haziran’da Venüs retrosu sona eriyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar kariyeriniz için savaşmanız gereken bir dönemden geçeceksiniz. Hem iyi hem kötü birkaç şey karşınıza çıkabilir. Direndikçe kazanan siz olacaksınızdır. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığında kariyerinizdeki hırsınıza yenik düşmemelisiniz. Bir işiniz olmayınca üstelemek yerine sabretmeyi bilmelisiniz. Sakin kaldıkça kariyerde yükselmeye devam edeceksinizdir.

Şanslı ve olumlu günler: 3-4-12-13-17-18-22-23

Düşük enerjili günler: 5-6-9-10-11-19-20

Aşkta güzel günler: 3-4-30

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Haziran ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haziran ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar:

2 Haziran 13:39-19:05 arası

4 Haziran 14:36-20:16 arası

6 Haziran 07:10-22:44

8 Haziran 21:05’ten 9 Haziran 03:53’e kadar

10 Haziran 17:34’ten 11 Haziran 12:31’e kadar

13 Haziran 15:44’ten 14 Haziran 00:02’ye kadar

16 Haziran 03:49-12:35 arası

18 Haziran 15:02’den 19 Haziran 23:59’a kadar

21 Haziran 00:47-09:01 arası

23 Haziran 10:20-15:33 arası

24 Haziran 08:34’ten 25 Haziran 20:04’e kadar

27 Haziran 23:01-23:16 arası

29 Haziran 16:01’den 30 Haziran 01:47’ye kadar


ASLAN HAZİRAN 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayına başladığınızda iletişim yönünüz aktif olacaktır. Eğitimleriniz, seminerleriniz sizleri yorabilir. İnsanlara aktardığınız şeyler sizi daha fazla besleyecektir. Kardeşlerinizle ilgili konular gündemde olabilir. 5 Haziran’da saat 22:12’de 15 derece Yay burcunda gölgeli Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu çok sert etkileri olan tutulmada özellikle aşk hayatınızda agresif olabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Verdiğiniz tepkilerin ilişkide geri dönüşü olmayabilir. Çocuğunuza da dikkat etmeniz gereken bir tutulmadasınız. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar sağlığınızla ilgili bir teşhis alırsanız inanmayın. Sonuçlar yanıltıcı olabilir. Birkaç görüş daha almanızda yarar var. Psikolojik olarak geçmişe fazla takılabilirsiniz. Eski sevgilinizden tekrardan geri dönüş sinyalleri alabilirsiniz. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar ruhunu arındırmak isteyen, daha güçlü olmak için çaba harcayan bir Aslan burcu olacak. Kişisel gelişim çalışmalarına ilginiz artabilir. Psikolojik danışmanlık almayı düşünebilirsiniz. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda halkalı Güneş tutulması 0 derecede meydana geliyor. Bu güzel tutulma sizlere tüm eski sayfaları kapatmak, yeniye yer açmak için ışık tutacaktır. Ayrıca şansınızda bu tutulmayla beraber açılıyor. Çevrenizde başarılarınız dilden dile konuşulabilir. 23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar maddi olarak önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Nasılsa öderim hayaliyle yüklü harcamalar altına girmeyin. 25 Haziran’da Venüs retrosu bitiyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar akademik hayatınızda oldukça efor sarf edebilirsiniz. Emekleriniz karşılıksız kalmayacaktır. Şehir veya ülke değişiklikleri için kolları sıvayabilirsiniz. Spor hayatınızda ise zaferle dolu bir dönem olabilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığında sakatlıklara dikkat etmelisiniz. Kendinizi zorlamamalısınız. Eğitim hayatında öfkenizi frenlemelisiniz.

Şanslı ve olumlu günler: 14-15-19-20-24-25

Düşük enerjili günler: 7-8-12-13-22-23

Aşkta güzel günler: 19-24

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Haziran ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haziran ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar:

2 Haziran 13:39-19:05 arası

4 Haziran 14:36-20:16 arası

6 Haziran 07:10-22:44

8 Haziran 21:05’ten 9 Haziran 03:53’e kadar

10 Haziran 17:34’ten 11 Haziran 12:31’e kadar

13 Haziran 15:44’ten 14 Haziran 00:02’ye kadar

16 Haziran 03:49-12:35 arası

18 Haziran 15:02’den 19 Haziran 23:59’a kadar

21 Haziran 00:47-09:01 arası

23 Haziran 10:20-15:33 arası

24 Haziran 08:34’ten 25 Haziran 20:04’e kadar

27 Haziran 23:01-23:16 arası

29 Haziran 16:01’den 30 Haziran 01:47’ye kadar


BAŞAK HAZİRAN 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayına başladığınızda maddi konularınıza odaklanabilirsiniz. Gelirinizi düzeltmeye, arttırmaya yönelik yeni fırsatlar arayabilirsiniz. 5 Haziran’da saat 22:12’de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu sert tutulmada sizler evinizde dikkatli olmalısınız. Tehlikeli işler yapmamalısınız. Aile içerisinde de tansiyon yükselebilir. Gerginlikler oluşabilir. Aileden birinin rahatsızlığı ortaya çıkabilir. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar her dostunuza sır vermeyin. Bazı kişilerin arkanızdan konuştuğuna şahit olabilirsiniz. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar şansınızın açılacağı bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi başarılarınızla çevrenize ispatlıyor olacaksınız. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Bu güzel tutulmayla ün kazanacağınız, güzel haberler alacağınız bir süreçte olacaksınız. Ayrıca kariyerinizde de yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. 23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar ilişkinizle ilgili melankolik bir ruh haline bürünebilirsiniz. Gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz. 25 Haziran’da Venüs retrosu bitiyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar ödemelerinizi kapatmak için uğraş verebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ciddi sorunlarınız varsa ameliyat gündemi oluşabilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığında, kendinizi riske atacak işlerden uzak durmalısınız. Kimseye borç vermemeye dikkat edin.

Şanslı ve olumlu günler: 7-8-17-18-22-23-26-27

Düşük enerjili günler: 10-11-14-15-24-25

Aşkta güzel günler: 7-8

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Haziran ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haziran ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar:

2 Haziran 13:39-19:05 arası

4 Haziran 14:36-20:16 arası

6 Haziran 07:10-22:44

8 Haziran 21:05’ten 9 Haziran 03:53’e kadar

10 Haziran 17:34’ten 11 Haziran 12:31’e kadar

13 Haziran 15:44’ten 14 Haziran 00:02’ye kadar

16 Haziran 03:49-12:35 arası

18 Haziran 15:02’den 19 Haziran 23:59’a kadar

21 Haziran 00:47-09:01 arası

23 Haziran 10:20-15:33 arası

24 Haziran 08:34’ten 25 Haziran 20:04’e kadar

27 Haziran 23:01-23:16 arası

29 Haziran 16:01’den 30 Haziran 01:47’ye kadar

TERAZİ HAZİRAN 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayına başladığınızda enerjiniz yükseliyor olacak. Kendinize vakit ayıracağınız bir dönemde olacaksınız. Herkesi değil kendinizi mutlu etmeye çalışacaksınız. Dış görünüşünüzde değişimler yapmayı düşünebilirsiniz. 5 Haziran’da saat 22:12’de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu sert tutulmada iletişim kurarken kalp kırabilirsiniz. Agresif tavırlarınız çevrenizden eleştiriler alabilir. Eğitim hayatınızda beklentinizden farklı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla aranızda problemler yaşanabilir. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar kariyer hayatınızda işleriniz yavaş ilerleyebilir. Yanlış bilgilendirmeler sonucu aksilikler yaşayabilirsiniz. Yöneticinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Retrodan önce bir işe başvurduysanız retro sürecinde kabul olduğunuzun haberini alabilirsiniz. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar iş hayatındaki zorluklara göğüs gererseniz sonucunu fazlasıyla alacaksınızdır. Çalışmıyorsanız gelecekle ilgili yapmak istedikleriniz için destek bulabilirsiniz. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Geleceğinizle ilgili fikirlerinizde size ışık tutan bu yeniayda aklınızdaki düşünceleri netleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni bir akademik eğitime adım atabilirsiniz. 23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar melankolik bir ruh haline sahip olabilirsiniz. Duygusal hayatınızda aklınız hep olumsuza odaklı olabilir. 25 Haziran’da Venüs retrosu bitiyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar evliliğiniz için enerjinizi harcayabilirsiniz. Bir şeyleri düzeltmek, rayına oturtmak için çok çaba sarf edebilirsiniz. Sevgilinizle tutkulu bir dönemde olacaksınız. Aranızdaki kıskançlıkların ilişkinizi zedelemesine izin vermeyin. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığından dolayı aranızdaki iletişimin tonu sertleşebilir. İlişkisinde sorun olanlar bu dönemde son noktayı koyabilir.

Şanslı ve olumlu günler: 1-2-10-11-19-20-24-25-28-29

Düşük enerjili günler: 12-13-17-18-26-27

Aşkta güzel günler: 1-10-11

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Haziran ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haziran ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar:

2 Haziran 13:39-19:05 arası

4 Haziran 14:36-20:16 arası

6 Haziran 07:10-22:44

8 Haziran 21:05’ten 9 Haziran 03:53’e kadar

10 Haziran 17:34’ten 11 Haziran 12:31’e kadar

13 Haziran 15:44’ten 14 Haziran 00:02’ye kadar

16 Haziran 03:49-12:35 arası

18 Haziran 15:02’den 19 Haziran 23:59’a kadar

21 Haziran 00:47-09:01 arası

23 Haziran 10:20-15:33 arası

24 Haziran 08:34’ten 25 Haziran 20:04’e kadar

27 Haziran 23:01-23:16 arası

29 Haziran 16:01’den 30 Haziran 01:47’ye kadar


AKREP HAZİRAN 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayına başladığınızda hem psikolojik hem fiziksel olarak enerjiniz az olabilir. Buna eski gönül ilişkinizle ilgili duyduklarınız da neden olabilir. 5 Haziran’da saat 22:12’de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu sert tutulmada sizler paranıza çok dikkat etmelisiniz. Ani gelişen bir olay yüzünden paraya ihtiyacınız artabilir. Maddi değeri olan eşyalarınıza da dikkat etmenizde yarar var. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar eğitimle ilgili başvurularınızı yaparken iki kere kontrol edin. Akademik hayatınızda elektronik sisteme sunum, proje, tez gibi şeyler yükleyecekseniz bu tarihten önce yapın. Yurt dışıyla ilgili işlerinizde evraklarınızı tekrar tekrar kontrol edin. Seyahatlerinizde rötarlar olabilir. Yanlış biletler veya bavullar canınızı sıkabilir. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar iyimser ruh halinizle olumlu şeyleri kendinize çekeceksinizdir. Özellikle karamsarlıklarla düşürdüğünüz enerjinizden eser kalmayacak. Yeni eğitimlere ilginiz artabilir. Sportif başarılar kazanabilirsiniz. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Olumlu haberler bir anda karşınıza gelebilir. Yüzünüz bu tutulmayla gülmeye başlayacaktır. Hislerinizde güçlü olacağı u tutulmada dilekleriniz gerçek olabilir. Rüyalarınıza güvenin. Ayrıca maddi olarak da yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. 23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar aşk hayatınız güzel giderken melankolik bir ruh haline bürünebilirsiniz. Olayların olumlu tarafını görmektense hep olumsuza odaklanmak mutsuz olmanıza neden olabilir. 25 Haziran’da Venüs retrosu bitiyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar çalışma hayatınızda çok emek vermeniz gereken bir dönemden geçebilirsiniz. Hırslarınız, azminiz sayesinde güzel yerlere geleceksinizdir. Çoğu zaman tüm enerjinizi işiniz alabilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığından dolayı emeğinize karşılık hak ettiğinizi göremeyebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmenizde yarar var.

Şanslı ve olumlu günler: 3-4-12-13-22-23-26-27-30

Düşük enerjili günler: 1-2-15-16-19-20-28-29

Aşkta güzel günler: 12-13

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Haziran ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haziran ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar:

2 Haziran 13:39-19:05 arası

4 Haziran 14:36-20:16 arası

6 Haziran 07:10-22:44

8 Haziran 21:05’ten 9 Haziran 03:53’e kadar

10 Haziran 17:34’ten 11 Haziran 12:31’e kadar

13 Haziran 15:44’ten 14 Haziran 00:02’ye kadar

16 Haziran 03:49-12:35 arası

18 Haziran 15:02’den 19 Haziran 23:59’a kadar

21 Haziran 00:47-09:01 arası

23 Haziran 10:20-15:33 arası

24 Haziran 08:34’ten 25 Haziran 20:04’e kadar

27 Haziran 23:01-23:16 arası

29 Haziran 16:01’den 30 Haziran 01:47’ye kadar


YAY HAZİRAN 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayına şansınız açılarak başlıyorsunuz. İhtimal vermediğiniz konular bile gerçek olabilir. Çevrenizde başarılarınız konuşulabilir. Aşkta da bu şansı hissedeceksinizdir. 5 Haziran’da saat 22:12’de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Burcunuzda oluşan bu sert etkili tutulmada çok dikkatli olmalısınız. Kendinizi riske atacak hiçbir hareket yapmamalısınız. Agresif bir ruh haliyle karşınızdakini kırabilirsiniz. Duygusal hayatınızda bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar haberinizin olmadığı bir borç karşınıza çıkabilir. Maddi olarak canınızı sıkabilir. Eşinizin de sizden gizlediği bir borcu aniden önünüze gelebilir. Kredi kartınız kopyalanabilir. Hesabınızdaki para yanlış yerlere gidebilir. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar ekonomik koşullarınız iyiye gitse de Merkür retrosu boyunca temkinli olmaya dikkat etmelisiniz. Paranızı kontrol altında tuttukça daha fazlası size gelecektir. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda halkalı Güneş tutulması 0 derecede meydana geliyor. Bu tutulmada yeni bir maddi gelişme yaşayabilirsiniz. Ayrıca ilişkinizde de yeni bir sayfa açabilirsiniz. Eski kırgınlıklar artık son bulabilir. Kalbi boş olanlar ise yeni bir aşka tutulabilir. 23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar aile içerisinde olayları gerçekçi bakmaktan uzaklaşabilirsiniz. Bir aile bireyinizin rahatsızlığı bu dönem vaktinizi alabilir. 25 Haziran’da Venüs retrosu sona eriyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar aşk hayatınızda tutkulu bir dönemden geçeceksiniz. Aranızdaki çekim gücüyle aşk hayatınızda mutlu olacaksınız. Enerjinizi bu dönem çocuklarınıza da ayırabilirsiniz. Gerek eğitim gerek sağlık konularıyla ilgili sizin aktif olmanız gerekebilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığından dolayı tutkulu olan aşk hayatınızda agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Karşınızdakinin geçmiş ilişkilerine takılıp kıskançlıklar yapabilirsiniz. Çocuğunuz özellikle küçükse taşkınlıklarıyla sabrınızı zorlayabilir.

Şanslı ve olumlu günler: 1-2-14-15-24-25-28-29

Düşük enerjili günler: 3-4-17-18-22-23-30

Aşkta güzel günler: 14-15

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Haziran ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haziran ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar:

2 Haziran 13:39-19:05 arası

4 Haziran 14:36-20:16 arası

6 Haziran 07:10-22:44

8 Haziran 21:05’ten 9 Haziran 03:53’e kadar

10 Haziran 17:34’ten 11 Haziran 12:31’e kadar

13 Haziran 15:44’ten 14 Haziran 00:02’ye kadar

16 Haziran 03:49-12:35 arası

18 Haziran 15:02’den 19 Haziran 23:59’a kadar

21 Haziran 00:47-09:01 arası

23 Haziran 10:20-15:33 arası

24 Haziran 08:34’ten 25 Haziran 20:04’e kadar

27 Haziran 23:01-23:16 arası

29 Haziran 16:01’den 30 Haziran 01:47’ye kadar


OĞLAK HAZİRAN 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayına başladığınızda kariyer hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Maddi olarak sizi güçlendirecek kariyer gelişmeleri yaşayabilirsiniz. 5 Haziran’da saat 22:12’de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu sert tutulmada sağlığınız etki altında olacaktır. Üstüne düşmediğiniz bir rahatsızlığınız varsa başınıza iş açabilir. Psikolojik olarak karamsar ve agresif bir ruh halinde olabilirsiniz. Korkularınız, endişeleriniz, fobileriniz bu tutulmada tetiklenebilir. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar güzel giden ilişki ve evlilik hayatınızda sırf birbirinizi yanlış anlamaktan ötürü pürüzler çıkabilir. Bu dönem kesin yargılara varmadan önce karşı tarafa kendini ifade etmesi için fırsat vermelisiniz. İş ortağınıza ise bu dönem pek güvenmeyin. Sizden sakladıkları ortaya çıkabilir. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar Merkür retrosunun etkisinde olsanız da zorlukları aştığınız sürece gönül ilişkinizde kalıcı adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Ciddi olarak yeni bir boyuta ilişkinizi taşıyabilirsiniz. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Bu tutulmada sevdiğinizle her şeyi unutup yeni bir yola devam edebilirsiniz. Yalnızlar için bu tutulma yeni bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Ayrıca yeni bir kariyer hayatına da bu tutulmayla adım atabilirsiniz. 23 Haziran Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar alacağınız kararlarda duygularınızı bir kenara bırakmakta zorlanabilirsiniz. Eğitim hayatınıza dair konularda gerçekçi olmaktan uzak olabilirsiniz. 25 Haziran’da Venüs retrosu sona eriyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar enerjinizi ailevi konularınıza ayırabilirsiniz. Sizin durumu ele almanız gerekebilir. Çözüm odaklı olduğunuzda ailede her şey rayına oturacaktır. Bazılarınız ise ev değiştirmek için kolları sıvayabilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığından dolayı evinizde riskli bir zamanda olabilirsiniz. Olmadık arızalar, küçük kazalar yaşanabilir. Kendinizi tehlikeye atacak hareketlerden uzak durmalısınız.

Şanslı ve olumlu günler: 3-4-7-8-26-27-30

Düşük enerjili günler: 5-6-19-20-24-25

Aşkta güzel günler: 17-18

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Haziran ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haziran ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar:

2 Haziran 13:39-19:05 arası

4 Haziran 14:36-20:16 arası

6 Haziran 07:10-22:44

8 Haziran 21:05’ten 9 Haziran 03:53’e kadar

10 Haziran 17:34’ten 11 Haziran 12:31’e kadar

13 Haziran 15:44’ten 14 Haziran 00:02’ye kadar

16 Haziran 03:49-12:35 arası

18 Haziran 15:02’den 19 Haziran 23:59’a kadar

21 Haziran 00:47-09:01 arası

23 Haziran 10:20-15:33 arası

24 Haziran 08:34’ten 25 Haziran 20:04’e kadar

27 Haziran 23:01-23:16 arası

29 Haziran 16:01’den 30 Haziran 01:47’ye kadar

KOVA HAZİRAN 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayına başladığınızda seyahat planlarınız gündemde olabilir. Buna sevdiğiniz kişiyle başbaşa kalmak içinde bir anda karar verebilirsiniz. 5 Haziran’da saat 22:12’de 15 derecede Yay burcunda gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Sert bir tutulma olduğundan sizler öncelikle etrafınızda agresif tepkilerinizden dolayı eleştiri alabilirsiniz. Dostlarınızla aranız açılabilir. Buna hak etmediğiniz şeyleri duymak da neden olabilir. Ayrıca tutulma etkisiyle paranız ve değerli varlıklarınız da risk altında olacaktır. 18 Haziran Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar iş hayatınızda önünüze bazı engeller çıkabilir. İşleriniz yavaş ilerleyebilir. Ofiste herkese sırrınızı vermemelisiniz. Arkanızdan konuşulduğunu öğrenebilirsiniz. Bu retro süresinde bir teşhis alırsanız inanmayın. Sonuçlar veya teşhis yanıltıcı olabilir. Birkaç doktora daha fikir danışmalısınız. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar Merkür retrosunda aksilikler çıksa siz işinizi garantileyerek yaptığınızda Retroya rağmen kariyerinizde güçlenmeye başlayacaksınızdır. Hatta yakın gelecekte terfi haberleri alabilirsiniz. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Bu güzel tutulmada sizler psikolojik olarak arınacaksınız. Yeni bir sayfa açmak bazen insanın zihninde olmalıdır. Tam da bu tutulmada aklınızda sizi yoran her şeyden kurtuluyorsunuz. Detaylara takılmayı bırakıyorsunuz. Ayrıca yalnızsanız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. 23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar maddi durumunuzda gerçekçi olmaktan uzaklaşabilirsiniz. Nasılsa kazanırım diyerek çok açılabilirsiniz. 25 Haziran’da Venüs retrosu bitiyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar enerjinizi sosyal çevrenize harcayabilirsiniz. Daha dışa dönük olduğunuz bu dönemde iletişim kurma kabiliyetleriniz sayesinde yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İnsan iletişimine dayalı sektörlerde çalışıyorsanız bu durum yeni fırsatlar yakalamanıza vesile olabilir. Eğitim hayatınızdaki hırsınız sizi zirveye çıkartabilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığından dolayı başarılarınıza yol alırken sizi öfkelendirebilecek durumlar yaşayabilirsiniz.

Şanslı ve olumlu günler: 1-2-10-11-28-29

Düşük enerjili günler: 7-8-22-23-26-27

Aşkta güzel günler: 19-20

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Haziran ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haziran ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar:

2 Haziran 13:39-19:05 arası

4 Haziran 14:36-20:16 arası

6 Haziran 07:10-22:44

8 Haziran 21:05’ten 9 Haziran 03:53’e kadar

10 Haziran 17:34’ten 11 Haziran 12:31’e kadar

13 Haziran 15:44’ten 14 Haziran 00:02’ye kadar

16 Haziran 03:49-12:35 arası

18 Haziran 15:02’den 19 Haziran 23:59’a kadar

21 Haziran 00:47-09:01 arası

23 Haziran 10:20-15:33 arası

24 Haziran 08:34’ten 25 Haziran 20:04’e kadar

27 Haziran 23:01-23:16 arası

29 Haziran 16:01’den 30 Haziran 01:47’ye kadar


BALIK HAZİRAN 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Haziran ayına başladığınızda ekonomik koşullarınıza odaklanabilirsiniz. Ödemeleriniz, borçlarınız sizi düşündürebilir. 5 Haziran’da saat 22:12’de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu sert tutulmanın etkisiyle kariyer hayatınızda stresli bir sürece giriyor olacaksınız. Güzellikle çözdüğünüz her sorunu artık agresif bir tavırla yürütmeniz gerekebilir. Yöneticileriniz de sizi oldukça zorlayabilir. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar aşk hayatınızda birbirinizi yanlış anlamaktan ötürü sorunlar yaşayabilirsiniz. Size söylenen her şeye inanmayın. Bazı söylentiler iftira olabilir. Çocuğunuzla olan iletişiminiz kopabilir. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar Merkür retrosu iletişiminizi etkilemedikçe partnerinizle aranızdaki bağın güçlendiğini göreceksiniz. Kalıcı bir ilişkiye ilerleyebilirsiniz. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Bu tutulma yeni bir gönül ilişkisinin ilk adımlarını atmanızı sağlayabilir. Çocuk arzusu olanlar için bir bebek müjdesi getirebilir. Ayrıca aileye de bereketli bir dönem getirecektir. Aileye katılan yeni bireylerle haneniz genişleyebilir. 23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar hayalperest olacağınız bir süreçte olabilirsiniz. Gerçekler ise canınızı sıkabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için eyleme geçmeniz gereklidir. 25 Haziran’da Venüs retrosu bitiyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar maddi olarak hak ettiğinizi almak için savaşmanız gereken bir süreçte olacaksınız. Sonuç olarak emek verdikçe kazancınız gitgide artacaktır. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığında bu maddi konularınızda zorluklar meydana gelebilir. Sizin hakkınız olanı başkası ele geçirmek isteyebilir. Bir miras konusunda da bu yaşanabilir.

Şanslı ve olumlu günler: 3-4-7-8-12-13-21-22-23-30

Düşük enerjili günler: 1-2-10-11-24-25-28-29

Aşkta güzel günler: 21-22-23

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Haziran ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haziran ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar:

2 Haziran 13:39-19:05 arası

4 Haziran 14:36-20:16 arası

6 Haziran 07:10-22:44

8 Haziran 21:05’ten 9 Haziran 03:53’e kadar

10 Haziran 17:34’ten 11 Haziran 12:31’e kadar

13 Haziran 15:44’ten 14 Haziran 00:02’ye kadar

16 Haziran 03:49-12:35 arası

18 Haziran 15:02’den 19 Haziran 23:59’a kadar

21 Haziran 00:47-09:01 arası

23 Haziran 10:20-15:33 arası

24 Haziran 08:34’ten 25 Haziran 20:04’e kadar

27 Haziran 23:01-23:16 arası

29 Haziran 16:01’den 30 Haziran 01:47’ye kadar

Kaynak-Astromeri
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
16.908
1.299
tumblr_23b4967a4e58fcfb262b556c2d5a93e6_b1007104_1280.jpg
KOÇ BURCU

Yeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran ayına hoş geldin diyoruz. Haziran ayı, ruhunun derinlerde açtığı yaraları kapatma kararı ile başlıyor. Geçmiş üzüntüler haksızlıklar, kullanılmışlık hissi peşini bırakmıyor olsa da işe yaradığını ve aslında sen olmasan bazı şeylerin olmadığını fark etmiş bulunuyorsun. Bu ay yaşanacak olan hem ay tutulması ve hem güneş tutulması 2016 yılından bu yana kariyerinde eksik kalan konuları tamamlamaya doğru sana yardımcı olacak gibi görünüyor. Biraz daha sabretmelisin. Karanlık dehlizlerin sonuna geldiğini söylemek isterim.BOĞA BURCU

Yeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran ayına hoş geldin diyoruz. Haziran ayına belindeki, kalbindeki ya da başındaki ağrı ile başlıyor olabilirsin. Ya da canın neye yanıyor bunu tam tanımlayamıyor olabilirsin. Duygusal birikintilerin hassas noktalarına baskı yapıyor olabilir. Takıntılarını ve sabit tutumlarını gözden geçirdiğin zaman bedenindeki rahatlamayı hissedeceksin. Belki alım-satım işlerin bu ay seni meşgul edebilir. Kendine yeni ve izole bir hayat istiyor olabilirsin. Taşınman ya da yerini değiştirmen sürpriz olmasın. Son üç aydır neler yaşadın neler? Gizli kapaklı kapılar arkasında dost dediğin insanlardan neler gördün? Neler seni şaşırttı hiç düşündün mü? Kimlere gereğinden fazla değer verdin, artık hesaplaşma vakti olabilir.

İKİZLER BURCU

Yeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran ayına hoş geldin diyoruz. Her zaman ki gibi düşüncelerinin birbirine çarpıştığı hatta nöronlarının beyninde deliler gibi kavga ettiği bir ay içindesin. Ne çok farklı yol var ne çok alternatif var, kimisi çıkmaz, kimisi uçurum, hatta sonsuz bitmeyen yollar gibi öyle değil mi? Duyguların ve isteklerin arasında çelişkiler yaşıyor olabilirsin, Venüs retrosunda gelen eski ilişkiler seni daha da fazla hırpaladı ve kararsızlığının tavan olduğu günlerden geçiyorsun. Karar vermek zorunda değilsin veya yeniden başlatmak. Unutma ki bitirmek senin ellerinde ya da tüm cesaretinde yeniden inanmak. Buna sen karar vereceksin. Ama denenmiş yolları giderken eski yaşadıklarını yaşama ihtimalin olduğunu unutma. Şu an partnerine hiç olmadığı kadar sinir oluyor olabilirsin.

YENGEÇ BURCU

Yeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran ayına hoş geldin diyoruz. Haziran ayına hoş geldin! 2017 Temmuz’dan beri hayatın çok farklı bir yönüne giriş yaptın. Her şey tam yoluna giriyor gibi oluyordu ama 2019 Ağustos sonrası senin planlarını bambaşka bir noktaya çekti. Olmaz dediklerin oldu, olur dediklerin olmadı. Gelen zorluklara da eyvallah dedin ve yoluna devam ederken yüzyılın pandemi süreci ile şaşkınlığını gizlemekten yorulduğun günleri aşmaya çalıştın. Bu yolculuğun artık tamamlanma zamanı geldi diyebiliriz. Oldukça önemli ve farklı bir süreç hayatında başlıyor senin için.


ASLAN BURCU

Yeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran ayına hoş geldin diyoruz. Zodyak sistemin kralları ve kraliçeleri için son dönemler oldukça zorlayıcı geçmiş olsa da haziran ayı işleri yoluna koymak için sizlere oldukça güçlü fırsatlar verecektir. Sıkışmışlık hissi, yorgunluk, adım atamama hepsi sizlerle birlikte haziran ayına giriş yapıyor. Duygularınız sözlerinize, sözleriniz içyapınızdaki binaları yıkmaya çalışıyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Sizler için birçok senaryo yazabiliriz. Eğer uzun zamandır iş değiştirmeyi düşünen biriyseniz işinizi bu ay değiştirebilirsiniz. Ya da sürekli işe girip çıkan biriyseniz bu ay kalıcı bir iş ile karşılaşmanız söz konusu olabilir. Ya da hali hazırda iş hayatınızda rutinlik varsa bu alanda büyük değişimlere hazır olmalısınız.


BAŞAK BURCU

Yeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran ayına hoş geldin diyoruz. Uzun zamandır verdiğiniz emek ve yüksek performansınız takdiri şayandı ama şimdi haziran ayı bunlar anlaşıldı mı acaba diye sorgulamaya sizi götürmesin. Haziran ayına kimlik kargaşası içerisinde giriş yapıyorsun. Mükemmeliyetçi yanını insanları kırarak ortaya çıkartıyor olabilirsin. Unutmamalısın ki kalpleri kırdıkça yalnızlaşıyorsun. Bu kadar mükemmel olma fikri doğru olmayabilir. Haziran ayının ilk haftası duygusal yıkımlarınızı toparlamanız için oldukça güçlü bir dönem. Zor zamanlarında seninle olmasını istediklerin bazen yanında olmayabilir. Bunu içselleştirmemeli ve hemen bir seçim yapma noktasına gitmemelisiniz. Bağışıklık sistemini ve bedensel gücünü yeniden kazanacaksın.


TERAZİ BURCU

Yeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran ayına hoş geldin diyoruz. Gerçekleştirmek istediğin o kadar çok şeyin var ki… İşte tamda gerçekleştirmek istediğin her şeyi yapabileceğin bir ay içine giriyorsun. Bunu yapabilmen için önemli olan bunu doğru kullanman. Nasıl doğru kullanabilirsin? Sistem senden uyumlu, dengeli ve umutlu olmanı istiyor. Amâ bunu sürekli tüm ay boyunca yapman gerektiğini ve sonuçlarına şaşıracağını söylüyor. Bu ay romantik ve değerlerinizi keşfettiğiniz bir ay. Seyahat etmek ile ilgili bazı işleriniz söz konusu olabilir.

AKREP BURCUYeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran ayına hoş geldin diyoruz. Haziran ayına hızlı bir başlangıç yapıyorsun ama mücadele etme gücünü kaybetmiş gibisin. Yönetici gezegenin Mars 25 Haziran sonrası seni hareketlendirecektir. Bu zamana kadar daha stratejik ve eylem göstermeden hareket etmek sana daha iyi gelebilir. İş ortamın ya da çalışma şeklin seni şu sıralar huzursuz edebilir. Duygularını çok fazla dramatize etmemelisin. Paraya olan ihtiyacın ya da ekonomik durumunu düzenleme isteğin seni biraz huzursuz ediyor olabilir. Çocuk sahibi olmak ya da tüp bebek yapma fikrin tetiklenebilir.Hemen bir panik içinde olmamalısın. Her şey yoluna yavaş yavaş girecek. Partnerinle ortak bir iş yapıyorsan onunla bazı yol ayrımlarına gitme kararı verebilirsin.
YAY BURCU

Yeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran ayına hoş geldin diyoruz. Haziran ayı geldi fakat senin valizler şubattan beri hazır değil mi? Gezilecek gidilecek yerlerin listesi organizasyonlar çoktan yapıldı, sabırsızsın duramıyorsun tabi haklısın yay olmak bunu gerektirir zaten. Bu ay planların gerçekleşebilir ama sen yine de dikkati elden bırakma, sağlığın her şey den önemli biliyorsun. Fazla savurganlık yapmamaya çalışmalısın ekonomik olarak zor günler geçirmene sebep olabilir. Aslında senin gündeminde en önemli konu 05 Haziran’da gerçekleşecek olan Ay tutulmasıdır. Bu durum senin hayatında kadersel bir çizgi belirleyecek. Ah sonra ben ne yaptım demek yok benden söylemesi. Bu senin yaşantında özellikle ilişkiler konusunda önem kazandıracak.

OĞLAK BURCU

Yeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran ayına hoş geldin diyoruz. Hayatın hep sorumluluk ve disiplinle yol aldı. Çok yoruldun ve artık yeni bir başlangıç içine gidiyorsun. 2018 Yılından bu yana artık hayatında şekil almamış her şey kendini tamamlıyor. En güzeli bunun için senin hiçbir şey yapmana gerek yok. Bugüne kadar yaptıkların mükafatın olma noktasında. Şimdi eğlence zamanı denilebilir. Tabi öncelikle rotamızda 05 hazirandaki Ay tutulması var. Bu tutulma parasal konularında seni onurlandıracaktır. Alamadığın ödemelerin ya da müşterilerinle yaşadığın problemler iyi bir uzlaşma noktasına gitmeye açık. İş hayatında belki küçülmeye gitmek ya da yeni yöntemler belirlemek senin için iyi bir karar olabilir. Sen ki her türlü güçlü olayların üstesinden gelensin yeniden hayata tutunmayı da başarabilirsin.

KOVA BURCU

Yeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran ayına hoş geldin diyoruz. Haziran ayına adalet arayışı içerisinde başlıyor olabilirsin. Problemlerine adil çareler isteğin artıyor, insanların dertlerine yardımcı olarak kendi hümanist kimliğine yakışır davranışlar sergiliyorsun. Çevrendeki insanlar seninle tanıştıklarına çok mutlular. Yalnız dikkat etmeyi unutma seni kullanmak isteyen insanlar da gizlice sokulmuyor değil. Sen kullanılmak fikrine her zaman açık olan birisindir ama insanlara yardım ederken aileni ve sevdiklerini de ihmal etme lütfen. Duygularına saygı göstermiyorlar gibi hissetmen yanlış, gözlerinin önündeki sis perdelerini aralayınca gerçekleri göreceksin. 05 Haziran’da yaşayacağın Ay tutulması seni yeni bir aşk ilişkisine sürükleyebilir.


BALIK BURCU

Yeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran ayına hoş geldin diyoruz. Sosyal organizasyonların vazgeçilmez gönül insanı olan sizler evde kalma sürecinde yoruldun değil mi? Mars gezegenin balık burcunda olması ve 25 hazirana kadar burada sürecine devam etmesi seni yorgun ve yılgın rüzgarlar içinde hissettirebilir. Bu ay kendine yeni bir disiplin belirlemelisin. Kendini düşünmeye başlamalısın artık giden senden gidiyor unutma lütfen. Titizliğin seni zorluyor öfken de içinde kabarıyor olabilir. Eşin, sevgilin, Dostların veya ortaklarına karşı kırıcı olmamaya çalışmalısın.

Kaynak-Aygul Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
16.908
1.299
Koç burçları ve yükselen Koç
Sevgili Koçlar, 5 Haziran'daki Yay burcundaki Ay tutulması sizlerin yurtdışı, yabancılar, akademik konular, dinsel, ruhsal, hukuksal konularınız üzerinden etkileyecek. Bu alanlarda birtakım huzursuz edici durumlar meydana gelebilir ya da tamamlanmalar söz konusu olabilir. Merkür retrosu sizlerin ev, yuva, aile ile ilgili konularınızda birtakım konuları yeniden ele almanızı sağlayacak. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulması ise sizlerin aile, ebeveynler, baba, ev ile alakalı önemli gelişmeler yaşamanıza sebep olabilir. Ebeveynlerinizin sağlık durumlarına önem vermeniz gereken bir süreçten geçiyor olacaksınız. 28 Haziran tarihinde Mars'ın Koç burcuna girmesiyle birlikte bir süredir zorlandığınız işlerinizi yeniden ele alacak güce ve cesarete sahip olacaksınız.Boğa burçları ve yükselen Boğa
Sevgili Boğalar, 5 Haziran'daki Yay burcundaki Ay tutulması sizleri ortak kazançlar, miraslar, vergiler, harcamalar alanından etkileyecek. Bu süreçte harcamalarınıza özellikle dikkat etmenizde fayda var. Belki bir kredi çekmek durumunda kalabilirsiniz. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosu sizlerin iletişim ve kardeşler ile ilgili konularınızda geçmiş birtakım konularınızı tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulması ise sizlerin yakın çevre, kardeşler, düşünceler, iletişim, kısa seyahatler alanınızda gerçekleşecek. Bu alanlarda hayatınızda önemli olaylar ve değişiklikler meydana gelebilir ve gündeminizde yer alabilir. Kardeşlerinizin hayatlarında önemli birtakım yeni olaylarda başlayabilir. Sosyal çevre ve arkadaşlar alanınızda sizleri birtakım streslerde yaşayabilirsiniz.İkizler burçları ve yükselen İkizler
Sevgili İkizler, Ayın başında meydana gelecek olan Yay burcundaki Ay tutulması sizleri tam karşı burcunuzdan etkileyecek haliyle yoğun etkiler alacak olan burçlar arasındasınız. Ortaklıklar, evlilikler, rakipleriniz ve davalarınız ile ilgili konular bu tutulma ile birlikte mercek altında olacak. Merkür retrosu 19 Haziran tarihinde başlıyor olacak ve sizlerin parasal kazançlarınız ile ilgili olarak birtakım konuları yeniden ele almanızı sağlayacak. Merkür sizlerin yönetici gezegeni olduğundan dolayı iletişim konularında ve teknolojik aletlerde birtakım aksaklıklar yaşayacaklar arasındasınız. 21 Haziran tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek olan tutulmanın etkisini para alanlarınızda hissedeceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz paralar gelebilir veya parasal anlamda birtakım zorlanmalar bilhassa sosyal çevre alanınızdan meydana gelebilir. Para kazanma biçiminizde değişiklikler ya da yenilikler meydana gelebilir. Mars kariyer alanınızda olduğundan kariyer konularınızda birtakım stresler yaşayabilirsiniz.Yengeç burçları ve yükselen Yengeç
Sevgili Yengeçler, 5 Haziran tarihli Yay burcundaki Yay burcundaki Ay tutulmasının etkilerini sizler daha çok sağlık ile ilgili olan alanınızdan yaşayacak olabilirsiniz. Bu süreçte rahatsızlıklarınıza dikkat etmenizde fayda var. Merkür retrosunu sizler burcunuzda yaşıyor olacaksınız. Haliyle iletişim konularında ve teknolojik aletlerde birtakım aksaklıklar yaşayacaklar arasındasınız. Geçmişten gelen sevgililer, tekrar hesaplaşılması gereken durumlarda söz konusu olacaktır. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasının etkilerini ise sizler direkt sizi ilgilendiren konularda, hayata bakışınızda, fiziksel görünümünüzde ve imajınızda hissedeceksiniz. Bu alanlarda meydana gelecek olan değişiklikler ve yenilikler söz konusu olacak olabilir. Sağlığınızla ilgili konulara azami dikkat etmenizde de yine fayda var. Yurtdışı, yabancılar, hukuksal meseleler ya da eşinizin ailesi ile ilgili konularda birtakım zorlanmalarınız, stresleriniz olabilir.Aslan burçları ve yükselen Aslan
Sevgili Aslanlar, ayın başında meydana gelecek olan Yay burcundaki Ay tutulması sizleri çocuklar, aşk, hobiler, sportif aktiviteler alanınızdan etkileyecek. Çocuklarınız ilgili olarak birtakım stres yaratan durumlara maruz kalabilirsiniz. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosu sizlerin arkanızdan dönen işler veyahut hastaneler ile ilgili konularınızda geçmiş birtakım konularınızı tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasını sizler bilinçaltınızda, ruhsal alanınızda, gizli tuttuğunuz alanlarınızda değişimler yaşayarak geçirebilirsiniz. Gizli düşmanlar, hastaneler ve hapishaneler gibi kapalı alanlar bu tutulmanın etkisiyle tetiklenecek olabilir. Sağlık konularına azami özen göstermeniz iyi olacaktır. Eşinizden elde ettiğiniz kazancınız, ortak paylaşımlarınız ya da miras, nafaka gibi hayat alanınızda da birtakım stresli durumlar bu süreçte yaşayabilirsiniz.Başak burçları ve yükselen Başak
Sevgili Başaklar, 5 Haziran tarihli Yay burcundaki Ay tutulması sizleri ebeveynleriniz ve aileniz ile ilgili konularda duygusal bazda dikkatinizi yöneltmeniz gereken konular olabilir. Anne ve babanız ile alakalı stres yaratan belirsiz durumlar meydana gelecek olabilir. Onlarla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosu sosyal çevrenizle olan iletişiminiz ve arkadaş çevreniz ile olan iletişiminiz ile ilgili konularınızda geçmiş birtakım olayları tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak. Merkür sizlerin yönetici gezegeni olduğundan dolayı iletişim konularında ve teknolojik aletlerde birtakım aksaklıklar yaşayacaklar arasındasınız. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasının etkisini en çok işten gelen kazançlar, arkadaşlar ve sosyal çevre alanında yaşayacaksınız. Yeni arkadaş çevreleri edinebilir, arkadaş ve sosyal çevrenizde değişiklikler veya gündeminizi meşgul edecek olaylar yaşayabilirsiniz. Ayrıca işten gelen kazançlarınızda da önemli değişiklikler meydana gelebilir. Eş, ikili ilişkiler, ortaklıklar, davalar ile ilgili konularda stresleriniz olabilir.Terazi burçları ve yükselen Terazi
Sevgili Teraziler, ayın başında meydana gelecek olan Yay burcundaki Ay tutulması sizlerin yakın çevre ve kardeşleriniz, eğitim ve seyahatler ile ilgili konular üzerinden etkiliyor olacak. Kardeşlerinizin hayatlarını ilgilendiren konularda birtakım stresli durumlar veya tamamlanmalar meydana gelebilir. Onlarla ilgili daha fazla sorumluluk üstlenmeniz gereken durumlar olabilir. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosu sizlerin iş, kariyer ile ilgili konularınızda ve hedefleriniz ile alakalı geçmiş birtakım konularınızı tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulması ise kariyer, iş, meslek konularında yaşıyor olacaksınız. Anneniz veya eşinizin babası ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Hem kendinizin hem de onların sağlık sorunları olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Çalışma hayatınız veya yanınızda çalışanlardan kaynaklanan birtakım zorlanmalar söz konusu olabilir.Akrep burçları ve yükselen Akrep
Sevgili Akrepler, 5 Haziran tarihli Yay burcundaki Ay tutulması sizleri parasal kazanımlarınız, gelirleriniz, harcamalarınız alanında etkileyecek. Bu tutulma ile birlikte artık birikimleriniz ve harcamalarınızla ilgili bazı önemli sorumluluklar almanız gerekebilir. Parasal kazanımlarınızla ile alakalı birtakım stresler yaşayabilirsiniz. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosunu sizler yurtdışı, yabancılar, hukuksal konular ve aldığınız yüksek eğitimler ile ilgili konularınızda yaşayacaksınız. Bu anlamda önceden yaşanmış birtakım konularınızı tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak olabilir. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasını dış seyahatler, uzak yerler, uluslararası işler, yüksek eğitim, din, eşin-ortağın kardeşleri, yakın çevresi alanlarınızda yaşayacaksınız. Bu konularda yenilikler ve önemli adımlar söz konusu olabilir. Çocuklar ya da aşk hayatınızla ilgili birtakım stresli durumlar yaşayabilirsiniz. 28 Haziran tarihinde yönetici gezegeniniz olan Mars çalışma evinize girecek. Haliyle yoğun bir çalışma hayatı içerisine gireceksiniz.Yay burçları ve yükselen Yay
Sevgili Yaylar, Yay burcundaki Ay tutulması en çok sizleri etkileyecek. Hayatınız ile alakalı olarak çok büyük değişim ve dönüşümler ve önemli tamamlanmalara gidebilirsiniz. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyor olacaksınız. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosunu ortak paylaşımlar, başkasından elde ettiğiniz kazançlar ile ilgili konularınızda yaşayacaksanız. Miras ya da nafaka konularınız varsa tekrar açılabilir. Tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlarınız söz konusu olabilir. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulması ise sizi ortak paylaşımlar ile ilgili hayat alanınızdan etkileyecek. Yani krediler, borçlar, vergiler, miraslar, ameliyatlar, eşten ya da ortak yapılan işlerden gelen kazanç alanınızda önemli yenilikler ve değişiklikler meydana gelebilir. Bununla birlikte ev, yuva, aile ile ilgili hayat alanınızda birtakım stresli durumlar yaşayabilirsiniz.Oğlak burçları ve yükselen Oğlak
Sevgili Oğlaklar, Yay burcundaki Ay tutulması sizleri daha çok bilinçaltınıza attığınız konularla alakalı olarak etkiliyor olacak. Bilinçaltınızda dönüşüm yaşayabilirsiniz. Arkanızdan çevrilen gizli kapaklı işlere dikkat etmenizde fayda var. Aldatıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hastane veya hapishane gibi kapalı yerler de birtakım işleriniz varsa bu alanlarda daha fazla sorumluluk üstlenmeniz gereken konular ya da bazı stresli durumlarınız olabilir. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosunu eşiniz, ortaklarınız ve davalarınız alanında yaşayacaksanız. Eşinizle ilgili ya da ortağınızla ilgili tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlarınız söz konusu olabilir. Her türlü ikili ilişkilerinizde iletişime dikkat etmelisiniz. Eski sevgilinizden evlilik teklifi alabilirsiniz. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasını ise sizler tam karşıt evinizden hissedeceksiniz. Yani eş, ortak, evlilik, anlaşma ve sözleşmeler, davalar hanesinde meydana gelecek olan değişiklikler ve yenilikler söz konusu olabilir. Eşinizin yurtdışı ile bağlantılı durumlarında veya hukuksal konularında, sizlerin iletişim ve kardeşler ile ilgili alanınızda birtakım stresli durumlar yaşayabilirsiniz.Kova burçları ve yükselen Kova
Sevgili Kovalar, Yay burcundaki Ay tutulması sizleri sosyal çevre, arkadaşlar alanınızdan etkileyecek. Arkadaş çevrenizden bazı kişilerin daha fazla sorumluluğunu üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Sosyal çevrenizde birtakım stres yaratan ve belirsiz durumlar meydana gelebilir. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosunu çalışma koşullarınız, yanınızda çalışanlar ile ilgili konularınızda yaşayacaksanız. Tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlarınız söz konusu olabilir. Çalışma yaşamınızda iletişim trafiğine dikkat etmelisiniz. Aksaklıklar meydana gelebilir. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasının etkilerini sizler hastalık, çalışanlar ile ilgili hayat alanınızda hissedeceksiniz. Hastalıklarınız ile ilgili konular, kiracılarınız, çalışanlarınız, varsa evcil hayvanlarınız, iş ve çalışma koşullarınızda ve çalışma ortamınızda meydana gelecek olan yeni gelişmeler ve değişiklikler söz konusu olabilir. Parasal konularda zorlanmalarınız, stresleriniz olabilir.Balık burçları ve yükselen Balık
Sevgili Balıklar, Yay burcundaki Ay tutulması sizlerin iş, kariyer, meslek hayatınızda önemli tamamlanmaların ve stresli birtakım durumların meydana gelebileceğini gösteriyor. Üst ve otorite figürlerinden kaynaklanan birtakım stresli durumlara ve belirsiz konulara maruz kalabilirsiniz. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosunu aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili hayat alanlarınızda yaşayacaksanız. Üstünü kapattığınız konular varsa tekrar açılabilir. Tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlarınız söz konusu olabilir. Eski sevgiliniz tekrar karşınıza çıkıp kapanmayan hesapları kapatmak isteyebilir. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasını sizler aşk ve çocuklarla ilgili olan hayat alanınız üzerinden yaşayacaksınız. Aşk, çocuklar, hobileriniz, taşınmaz mallarınızdan gelecek olan kazançlar, sanat, spor, babanızın kazancı alanında güzel gelişmeler söz konusu. Kendinizle ilgili birtakım stresleriniz olabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizi öneririm.

Kaynak- Astrolog Ceylin Çelebi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
16.908
1.299
Haziran 2020 aylık astroloji yorumu: Bu ay bizi neler bekliyor?

5 HAZİRAN’DA AY TUTULMASI GERÇEKLEŞECEK *
Haziran’a, 5 Haziran Cuma akşamı saat 22:12 de Yay Burcunun 15 derecesinde gerçekleşecek olan “Ay Tutulması” ile merhaba diyoruz…


Anın haritasında yükselen burç Oğlak, Güneş ve Venüs İkizler Burcunda kavuşum halinde olacak. Her ne kadar Venüs Retro olsa da genel retro sürecini etik ve ahlak kurallarına uymuş olanlara Satürn 120 derece açıyla ilişkilere ve ortaklıklara destek ve kalıcılık verecek. Fakat bu destek, kadersel olarak yürümesi gereken ilişkiler için geçerli olacak. Çünkü Mars ve Venüs zorlayıcı açıları yanı sıra yaralı şifacı Chironda, Ay ile zorlu açılarda olduğundan duygusal iniş çıkışlar yaşamamaya ve kırıcı konuşmalar yapmamaya dikkat edelim, özellikle 3/4/5 Haziran tarihlerinde.
Uranüs Boğa ve Satürn Kova karesi ile ekonomik kriz tetiklenebilir. 5 Haziran tutulmasında, ülke genelinde ise dış ilişkilerle sorun yaşanabilir ve ülke olarak kendimize yeni düşmanlar edinebiliriz.

5 Haziran’daki tutulmadan, Balık, Başak ve İkizler burçları da etkilenebilir.


18 HAZİRAN’DA YENGEÇ BURCU’NDA MERKÜR RETROSU BAŞLIYOR *

18 Haziran’da Yengeç Burcu’nda Merkür Retrosu başlayacak ve 13 Temmuz’da sona erecek. Yengeç burcunda olması, annelerimizin ve aile konularımızın hayatımızın odak noktası olacağını gösteriyor. Merkür retrosunda yeni bir işe başlanmamalıdır çünkü birçok şey iletişimsel olarak tıkanacağından işiniz rayında gitmez.
  • Elektrik&elektronik aletlerde bozulmalar görülebilir.
  • Posta ve kargolarda gecikmelere veya kaybolmalar yaşanabilir.
  • Evraklarınız yanlış gelebilir.
  • Sözleşmeler aniden iptal olabilir.
  • Yanlış haberler çıkabilir veya sürekli yanlış anlaşılabilirsiniz yani tüm işlerde tıkanıklık başlar.
Bu yüzden ben her zaman Merkür Retro’da kendinize dönüp kendinize yatırım yapmanızı ve yeni bir işe başlamadan yarım kalan işlerinizi tamamlamanızı tavsiye ederim.

Ayrıca Merkür Retrosu’nda Mars ve Neptün, Merkür’ü kareleyeceğinden dolayı yapılan konuşmalar hayal kırıklığı ve hüsranla bitebilir.
23 HAZİRAN NEPTÜN RETROSUYLA MELANKOLİK RUH HALİ GELİYOR *

Aldanma, aldatılma haberleri duyabiliriz. Özellikle 23 Haziran’da başlayacak olan Neptün Retrosu insanları melankolik bir ruh haline sokabilir, depresyona meyilli olan kişileri biraz yorabilir ve gene bu dönem denizlerle ilgi bir takım olaylar olabilir.
Sağlık olarak ise bağımlılık yatkınlığına ve zehirlenmelere açık bir dönemdir özellikle su ürünleri yerken dikkatli olmanızı öneririm.

21 HAZİRAN’DA GÜNEŞ YENGEÇ BURCU’NA GEÇİYOR *
21 Haziran itibariyle Güneş, Yengeç Burcu’na geçecektir ve tabiki sevgili Yengeç Burçlarının yıldızı parlayacaktır şimdiden doğum günlerini kutluyorum, iyi ki doğdunuz sevgili Yengeçler…


21 HAZİRAN’DA GÜNEŞ TUTULMASI GERÇEKLEŞECEK *
Yengeçlerin doğum günü kutlamaları sürerken, 21 Haziran günü saat 09:41 de Yengeç Burcunun 0 derecesinde “Güneş Tutulması” gerçekleşecektir. Astroloji de tutulmalar, o yıl ki kadersel olayları gösterir ve tetikler.
Anın haritasında 11. evde olan tutulma artık sosyalleşeceğimizi ve şifalanacağımızı gösteriyor.
Ülkemizinde 12. evinde gerçekleşecek olan tutulma, hastaneler, hapishaneler, bakım evlerinde bazı sansasyonel olarak yaşanabileceğini ayrıca gizli düşmanlıkların veya casusların ortaya çıkacağını gösteriyor.

Bu arada tutulma Yengeç Burcu’yla beraber en çok Koç, Oğlak ve Terazi burçlarını etkileyecektir.

Bildiğiniz gibi tutulmalar doğa olaylarını tetikler. Dünyanın farklı noktalarında okyanuslarda tsunami, deprem ve yangınlar yaşanabilir dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
25 Haziran’da ise Venüs retrosu sona ereceğinden evlilik ve ortaklıklarda adım atılabilir tarihler alınabilir, estetik operasyonlar yapılabilir. Çünkü Venüs artık bizleri destekleyemeye başlayacak. Sözün özü gene hareketli bir ay ve 2 tutulma ile “Yaza Merhaba” diyoruz.
Hepimizin en yüksek hayrına olacak, yıldızlar kadar parlak bir Haziran ayı geçirmenizi diliyorum…
Kaynak- Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
16.908
1.299
Haziran 2020 Aylık Burç Yorumları

Haziran 2020 Aylık Burç Yorumları
Koç Burcu Aylık Yorum
Mayıs ayının ikinci yarısında hayatında değişim rüzgârlarının esintilerini hissetmeye başlamış olmalısın sevgili Koç burcu kadını. Venüs'ün 13 Mayıs'ta başladığı hareket, hayatında şüphelerin, tereddütlerin ve belirsizliklerin artmasına neden olabilir. Fakat duyguların ve mantığın arasında sık sık seçim yapman gereken bu dönemde, kendi iç sesini bastıran tüm yankıları dindirmeli ve kendine bol bol vakit ayırmalısın. Bu sayede zihnini dinginleştirebilir, geleceğin için çok daha doğru kararlar alabilirsin. Sakin ve istikrarlı kararlar aldığın sürece bu dönemi hasarsız atlatacağından emin olabilirsin.


Boğa Burcu Aylık Yorum
Koç burcu aylık yorum ve önerilerinde de sözü geçen kıskançlık ve belirsizlikler, senin için de 2-3 haftadır geçerli gibi duruyor sevgili Boğa burcu kadını. Haziran ortasına dek varlığını sürdürmesi muhtemel takıntı ve tereddütlerle mücadele etmek için ruh halini ve motivasyonunu yüksek tutmaya özen göstermelisin. Geçtiğimiz ay dış görünümünle ilgili yapmak istediğin değişiklikleri hayata geçirmemeye ya da çok radikal değişimlerden uzak durmaya çalışmanı öneririz. Yeni makyaj ya da giyim tarzları deneyerek bu değişim isteğini geçiştirebilir, eğlenceli müzik, film ve kitaplara yönelerek zihnini dağıtabilirsin.


İkizler Burcu Aylık Yorum
Haziran ayı burç yorumunda duygularının ön plana çıktığını gözlemlemek mümkün sevgili İkizler burcu kadını! Bu ay ilişkinde ya da flört ettiğin kişiyle kurduğun iletişimde tahmin etmediğin kadar açık sözlü olabilir, bir süredir canını sıkan konuları sakin bir şekilde dile getirebilirsin. Elbette bu esnada kırıcı olmamaya özen göstermen oldukça önemli. Eğer kalbin boşsa, bu dönemde karşına çıkacak insanlar seni oldukça heyecanlandırabilir. Kim bilir, belki de haziran ayı senin için harika bir ilişkinin başlangıcına gebedir?


Yengeç Burcu Aylık Yorum
Geçtiğimiz ay evinde veya insan ilişkilerinde büyük değişimler yaşandıysa, artık durulma zamanı geldi sevgili Yengeç burcu kadını! Venüs retrosuyla birlikte artık içinde tuttuğun birçok konuda tahammülün kalmadığını ve kökten çözümler aradığını tahmin edebiliyoruz. Ancak öfkeyle kalkarsan zararla oturacağını unutmaman, kararlarını sakin kafayla tekrar gözden geçirmen oldukça önemli. Üstelik haziran ayında işine, derslerine ya da hayatındaki insana daha güçlü bir tutku hissedebilirsin. Bu duyguları doğru yönlendirmeye ve özellikle kariyerin açısından atabileceğin önemli adımları gözden kaçırmamaya özen göstermelisin.Aslan Burcu Aylık Yorum
Tüm burçlar açısından duygusallık ve belirsizlik konularının ön planda olduğu haziran ayı rüzgârları, senin için çoğunlukla yeni kariyer haberleri getirecek gibi görünüyor sevgili Aslan burcu kadını. Bir süredir işini değiştirmek ya da kendi işini kurmak konusunda düşüncelerin varsa, bu dönem senin için gerçekten verimli bir süreç olabilir. Eğer henüz okuyorsan, okul hayatında hiç beklemediğin gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsin. Bu ay boyunca sakin ve dingin bir hayat sürmeyi tercih edeceksin. Bu tercihin doğru bir karar olduğundan emin olabilirsin!Başak Burcu Aylık Yorum
Aylık burç yorumun, bu dönemde saygınlığının ve güvenilirliğinin oldukça artacağını gösteriyor sevgili Başak burcu kadını. İş ya da okul hayatınla ilgili alacağın bazı kararlar, meslektaşlarının veya okul arkadaşlarının gözünde bir anda bambaşka bir yere gelmeni sağlayabilir. Bu dönemde yalnızca maddi konular açısından dikkatli olmalısın. Bir anlık heyecanla yapabileceğin yüksek miktarda harcamalardan uzak durmalı, kısacası ayağını yorganına göre uzatmalısın.


Terazi Burcu Aylık Yorum
Geçtiğimiz aylarda sosyal medyada geçirdiğin süreyi biraz abartmış olabilir misin sevgili Terazi burcu kadını? Bu dönemde sevdiklerine ve kendine ayırdığın vakti ihmal ediyor, çevrendeki bazı insanların sana kırıldığını gözden kaçırıyor olabilirsin. Haziran ayında kendini geliştirmek ve sevdiklerinle zaman geçirmek için biraz daha vakit ayırmaya özen göstermelisin. Böylece içinde biriktirdiğin sıkıntıların da ferahlayacağından emin olabilirsin.


Akrep Burcu Aylık Yorum
Venüs retrosu, senin için aşk habercisi sevgili Akrep burcu kadını. Bu dönemde kalbin mantığının bir hayli önüne geçecek gibi görünüyor. Midende uçuşan kelebekleri çoktan hissetmeye başladıysan, panik yapmayı bir kenara bırakıp biraz daha sakin olmalı ve bu sürecin tadını çıkarmaya çalışmalısın. Eğer hâlihazırda bir ilişkin varsa bu dönemde birçok sorunu çözebilir, ilişkinde uzun süredir olmadığın kadar mutlu olabilirsin.


Yay Burcu Aylık Yorum
Venüs retrosu ile haziran ayında birçok konuda farkındalığın oldukça artacak gibi görünüyor sevgili Yay burcu kadını. Uzun süredir nedenini çözemediğin gelişmeleri aydınlatabilir, hayatında aslında pek de iyi niyet barındırmayan insanları bir anda tespit edebilirsin. Sana tavsiyemiz, bu süreçte dik durmaya ve mantığının sesini dinlemeye özen göstermen. Böylelikle yüklerinden arınabilir, hayatında yalnızca gerçekten yanında olması gereken insanlarla devam edebilirsin.


Oğlak Burcu Aylık Yorum
Bu dönemde bir süredir devam eden sağlık sorunlarının çözüme ulaştığını gözlemleyebilirsin sevgili Oğlak burcu kadını! Üstelik görünüşün ve tarzınla ilgili yepyeni değişikliklere gidebilir, insan ilişkilerinde hiç olmadığın kadar pozitif ve anlayışlı olabilirsin. Bir ilişkiye başlayabilir ya da mevcut ilişkini bir adım öteye taşımak isteyebilirsin. Tüm bu kararları düşünerek aldığın sürece uygulamaman için hiçbir neden yok!Kova Burcu Aylık Yorum
Haziran ayı senin için sorgulamalar eşliğinde geçecek gibi görünüyor sevgili Kova burcu kadını. İşini, ilişkini, kendini, gelecek planlarını; kısaca aklına gelebilecek her şeyi sorgulayabilirsin. Ancak, bu süreç sana korkutucu gelmesin. Aksine, bu sayede belki geçmişte aldığın eksik ya da hatalı kararları tespit edebilir ve değişim için büyük bir adım atabilirsin.


Balık Burcu Aylık Yorum
Haziran ayında kalabalığa, çok sesliliğe ve farklı görüşlere tahammülün normalden çok daha az olabilir sevgili Balık burcu kadını. Bu esnada çevrendekileri kırmamaya özen gösterdiğin sürece, biraz kendinle baş başa kalmak çok doğru bir tercih. Zihnini karıştırabilecek yeniliklerden ve insanlardan uzak durmaya da özen gösterebilirsin. Kendini dinlemek, tünelin ucunda ışığın göründüğünün habercisi!
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
16.908
1.299
tumblr_prgh71RuJu1urvw02o2_1280.jpg

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR
Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Haziran ayındaki astrolojik gelişmelerden ve gezegen hareketlerinden söz edecek olursak; Güneş 20 Mayıs- 20 Haziran arası İkizler burcunda seyahat edecek. Sizin iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanınıza gelecek. Bu alanda kişiliğinizi, tarzınızı, tavrınızı ve yönetselliğinizi göstereceksiniz. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. 5 Haziranda Yay burcunda dolunay ve ay tutulması gerçekleşecek. Dolunay sizi 3-9 ekseninizden etkileyecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık alanınızda daha önce başlatmış olduğunuz olayların sonucunu alacaksınız. Pandemi nedeniyle yasaklar bir süre sonra esnekleştirilirse yurt dışı işlerinizle ilgili ivme kazanabilirsiniz. Merkür retrosu yani gerilemesi 18 Haziran’da başlıyor. Yengeç burcunda gerileyecek olan Merkür sizin aile bireyleri ile iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınızda gerileyecek. Aile bireyleri ile iletişiminizde yanlış anlaşılmalar, iletişim problemleri, gecikmeler ve engellenmeler verebilir. Evinizi değiştirmek kiralamak ya da satın almak için retro döneminin bitmesini beklemekte yarar olacak. Merkür retrosu 12 Temmuz’da bitecek. 21 Haziran’da yengeç burcunda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. 0 derecede gerçekleşecek yeni ay’da yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Pandemi ile ilgili yasakların kalkması ile ilgili kararlar gelebilir. 23 Haziran’da Neptün gerilemesi başlayacak. Bilinç altınızı aktif hale getirmek ve korkulardan arınmak için kullanabilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi almak, araştırma yapmak ve kitaplar okumak size iyi gelebilir. Bu ay önemli olacak bazı açılardan bahsedersek Güneş Venüs kavuşumu 3 Haziranda oluşacak ve sizin iletişim alanında yeni başlangıçlar yapmanıza neden olabilir. Blog yazabilir ya da web sitesi açabilirsiniz.BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR
Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Haziran ayındaki astrolojik gelişmelerden ve gezegen hareketlerinden söz edecek olursak; Güneş 20 Mayıs- 20 Haziran arası İkizler burcunda seyahat edecek. Sizin kendi kazandığınız para alanınıza gelecek. İletişim ve haberleşme konusunda projeler üretebilir ve gelir elde edebilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. 5 Haziranda Yay burcunda dolunay ve ay tutulması gerçekleşecek. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden yani, başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler alanınızdan etkileyecek. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Merkür retrosu yani gerilemesi 18 Haziran’da başlıyor. Yengeç burcunda gerileyecek olan Merkür sizin iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri ve kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkiler alanınızda gerileyecek. Kardeşlerinizle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Eğitim alma ya da verme konusunda gecikme ve engellenmeler yaşanabilir. Merkür retrosu 12 Temmuz’da bitecek. 21 Haziran’da yengeç burcunda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. 0 derecede gerçekleşecek yeni ay’da yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Yeni ay ve güneş tutulması sizi eğitim almak ya da vermek konusunda yeni başlangıçlar yapmaya itebilir. Kardeşlerinizle ya da kuzenlerinizle ilişkilerinizi düzeltmek ve yeni sayfa açmak isteyebilirsiniz. 23 Haziran’da Neptün gerilemesi başlayacak. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde yanlış anlaşılmalar, yanılgılar, kaygılar, kafa karışıklığı yaşayabilir ve bu sizde bırakıp gitme isteği ve çözülme getirebilir. Bu ay önemli olacak bazı açılardan bahsedersek Güneş Venüs kavuşumu 3 Haziranda oluşacak ve sizin kendi kazandığınız para alanında gelir elde etmenize neden olacak.İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR
Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Haziran ayındaki astrolojik gelişmelerden ve gezegen hareketlerinden söz edecek olursak; Güneş 20 Mayıs- 20 Haziran arası İkizler burcunda seyahat edecek. Sizin burcunuza gelecek olan Güneş, kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalar yapmanıza neden olacak. Kendinizi daha rahat ifade edecek projelerinizi, yeteneklerinizi, hedeflerinizi insanlara anlatacaksınız. Sağlığınızda iyi olacak. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. 5 Haziranda Yay burcunda dolunay ve ay tutulması gerçekleşecek. Dolunay sizi 1-7 ekseninizden yani, ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkiler ve evlililğinizle ilgili ortaya çıkan olaylar ve durumlar sonucunda karar alabilirsiniz. Merkür retrosu yani gerilemesi 18 Haziran’da başlıyor. Yengeç burcunda gerileyecek olan Merkür sizin kendi kazandığınız para alanında gerileyecek. Beklediğiniz bazı nakit akışları ve gelirlerle ilgili gecikme ve engellenme yaşayabilirsiniz. Merkür retrosu 12 Temmuz’da bitecek. 21 Haziran’da yengeç burcunda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. 0 derecede gerçekleşecek yeni ay’da yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Yeni ay ve güneş tutulması sizi kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek ve uzun süredir devam eden ekonomik zorluklarınızın üstesinden gelmek için yeni arayışlara itebilir. 23 Haziran’da Neptün gerilemesi başlayacak. İş hayatınız ve kariyerinizde yanlış anlaşılmalar, yanılgılar, çözülme ve bırakma enerjisi getirebilir. İşten ayrılma kararı verebilirsiniz. Bu ay önemli olacak bazı açılardan bahsedersek Güneş Venüs kavuşumu 3 Haziranda oluşacak ve sizin dış görünüşünüzü değiştirmek için karar almanıza neden olabilir. Ancak Venüs geri gittiği için önemli değişiklikleri Venüs’ün düz harekete geçtiği 25 Haziran sonrasına almakta yarar olacak.YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR
Sevgili Yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Haziran ayındaki astrolojik gelişmelerden ve gezegen hareketlerinden söz edecek olursak; Güneş 20 Mayıs- 20 Haziran arası İkizler burcunda seyahat edecek. Sizin onikinci evinize gelecek olan Güneş, yönetselliğinizi, kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken daha geri plandan harekete geçmenize neden olacak. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. 5 Haziranda Yay burcunda dolunay ve ay tutulması gerçekleşecek. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişim konusunda bazı olayların ve durumların ortaya çıkmasına neden olacak. Merkür retrosu yani gerilemesi 18 Haziran’da başlıyor. Yengeç burcunda gerileyecek olan Merkür sizin kendinizi ifade etmeniz, refah ve mutluluğunuz için çalışmalar yapmanız konusunda gecikmeler, engellenmeler ve yanlış anlaşılmalar getirebilir. Merkür retrosu 12 Temmuz’da bitecek. 21 Haziran’da yengeç burcunda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. 0 derecede gerçekleşecek yeni ay’da yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Yeni ay ve güneş tutulması sizi sağlığınız, hedefleriniz, yeteneklerinizi, kişisel refah ve mutluluğunuz alanınızdan etkileyecek. Hedeflerinizi, projelerinizi, yeteneklerinizi insanlara anlatmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. 23 Haziran’da Neptün gerilemesi başlayacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler ve yurt dışı seyahatler konusunda pandemi nedeniyle istediklerinizi gerçekleştiremediğiniz için hayal kırıklığı çözülme ve vazgeçme getirebilir. Bu ay önemli olacak bazı açılardan bahsedersek Güneş Venüs kavuşumu 3 Haziranda oluşacak ve sizin bilinç altınızı aktif hale getirmek için çalışma yapma ve korkularınızdan arınma imkanı sunacak.ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR
Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar Haziran ayındaki astrolojik gelişmelerden ve gezegen hareketlerinden söz edecek olursak; Güneş 20 Mayıs- 20 Haziran arası İkizler burcunda seyahat edecek. Sizin arkadaşlarla sosyal çevrenizde sosyalleşmenize, bilgi alış-verişinde bulunmanıza neden olacak. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir, dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. 5 Haziranda Yay burcunda dolunay ve ay tutulması gerçekleşecek. Dolunay sizi 5-11 ekseninizden yani, sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla olan iletişim, hobiler ve spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Sevdiğiniz kişiyle aranızda iletişim konusunda bazı olaylar ve durumlar ortaya çıkabilir. Merkür retrosu yani gerilemesi 18 Haziran’da başlıyor. Yengeç burcunda gerileyecek olan Merkür sizin arkadan dönen işlerin ortaya çıkmasına ve dedikodunuzun yapılmasını duymanıza neden olacak. Merkür retrosu 12 Temmuz’da bitecek. 21 Haziran’da yengeç burcunda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. 0 derecede gerçekleşecek yeni ay’da yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Yeni ay ve güneş tutulmasında siz kapalı yerlerde uzun süre bulunduğunuz için çalışma saatlerini azaltma kararı verebilirsiniz. 23 Haziran’da Neptün gerilemesi başlayacak. Neptün gerilemesi sizi başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusundan etkileyecek. Unuttuğunuz bir ödemeniz ortaya çıkabilir. Yanılgılar, aldanmalar, kafa karışıklığı ve dalgınlık getirebilir. Eşinizin, ailenizin yada ortağınızın parasını kullanmayı beklerken hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu ay önemli olacak bazı açılardan bahsedersek Güneş Venüs kavuşumu 3 Haziranda oluşacak ve sizin arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ilişkilerinizi tekrar düzene koymanıza yardımcı olacak.BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR
Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar Haziran ayındaki astrolojik gelişmelerden ve gezegen hareketlerinden söz edecek olursak; Güneş 20 Mayıs- 20 Haziran arası İkizler burcunda seyahat edecek. Sizin iş hayatınız ve kariyer evinize gelecek. İletişiminiz ve bilgi alış-verişiniz artabilir. Farklı sektörlerde iş yapmak isteyebilirsiniz. Haberleşme ve telekominikasyon sektörlerinde iş yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. 5 Haziranda Yay burcunda dolunay ve ay tutulması gerçekleşecek. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden yani, aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınızdan etkileyecek. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Merkür retrosu yani gerilemesi 18 Haziran’da başlıyor. Yengeç burcunda gerileyecek olan Merkür sizin arkadaşlarınızla olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar, iletişim problemleri ve gecikmeler getirebilir. Merkür retrosu 12 Temmuz’da bitecek. 21 Haziran’da yengeç burcunda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. 0 derecede gerçekleşecek yeni ay’da yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Yeni ay ve güneş tutulması sizi yeni arkadaş grupları oluşturmak onlarla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev almak, dernek ve klüplere üye olmak yönünde etkileyebilir. 23 Haziran’da Neptün gerilemesi başlayacak. Neptün gerilemesi sizi ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde yanlış anlaşılmalar, aldanmalar, kafa karışıklığı, çözülme ve bırakma enerjisi verebilir. Bu ay önemli olacak bazı açılardan bahsedersek Güneş Venüs kavuşumu 3 Haziranda oluşacak ve sizin iş hayatınız ve kariyerinizde otorite figürlerinden destek görmenize neden olabilir. Daha önce değerlendirmediğiniz bazı teklifler ve fırsatlar geri gelebilir.
TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR
Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar Haziran ayındaki astrolojik gelişmelerden ve gezegen hareketlerinden söz edecek olursak; Güneş 20 Mayıs- 20 Haziran arası İkizler burcunda seyahat edecek. Sizin yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, eğitim ve yayıncılık, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama alanınıza gelecek olan Güneş, bu konularda iletişiminizin artmasına neden olacak. Bilgiyi öğrenme ve paylaşma yapabilirsiniz. Pandemi nedeniyle bu alanda istediğiniz gibi ilerleme kaydedemesenizde teknolojiyi kullanarak iletişiminizi yürütebilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. 5 Haziranda Yay burcunda dolunay ve ay tutulması gerçekleşecek. Dolunay sizi 3-9 ekseninizden yani, iletişim, eğitim, yakın çevre gezileri, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan iletişiminizden etkileyecek. Sosyal medyada daha aktif olarak yer alma kararı verebilirsiniz. Blog yazabilir web sitesi açabilirsiniz. Merkür retrosu yani gerilemesi 18 Haziran’da başlıyor. Yengeç burcunda gerileyecek olan Merkür sizin iş hayatınız ve kariyerinizde iletişim problemleri, gecikmeler ve engellenmeler getirebilir. İşinizde terfi etmek, zam almak gibi beklentileriniz bulunuyorsa bunlarla ilgili iptal veya ertelenme oluşabilir. Merkür retrosu 12 Temmuz’da bitecek. 21 Haziran’da yengeç burcunda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. 0 derecede gerçekleşecek yeni ay’da yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Yeni ay ve güneş tutulması sizi iş hayatınızda yeni sektörlerde çalışmak bu konularda fırsatları araştırmak, yeni başlangıçlar yapmak ve kariyerde yeni sayfalar açmak olarak etkileyecek. 23 Haziran’da Neptün gerilemesi başlayacak. Neptün gerilemesi sizi gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde aldanma, yanılgılar, beklentilerin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı getirebilir. Bu ay önemli olacak bazı açılardan bahsedersek Güneş Venüs kavuşumu 3 Haziranda oluşacak ve sizin yurt dışı işler, yabancılarla ilişkilerinizde daha önce değerlendirmediğiniz fırsatları tekrar önünüze getirebilir.AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR
Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar Haziran ayındaki astrolojik gelişmelerden ve gezegen hareketlerinden söz edecek olursak; Güneş 20 Mayıs- 20 Haziran arası İkizler burcunda seyahat edecek. Sizin başkasının parasını yönetme ve kullanma,kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler alanınıza gelecek. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. 5 Haziranda Yay burcunda dolunay ve ay tutulması gerçekleşecek. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden yani kendi kazandığınız para alanından etkileyecek. Kendi kazandığınız para kaynaklarınızı arttırmak ve başka sektörlerden gelir elde etme kararı verebilirsiniz. Merkür retrosu yani gerilemesi 18 Haziran’da başlıyor. Yengeç burcunda gerileyecek olan Merkür sizin yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik konular, yurt dışı seyahatler, eğitim ve yayıncılık, hukuksal konular alanınızdan etkileyecek. Yurt dışında eğitim görmek istiyorsanız bu konuda gecikme ve engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Eğitiminizi online almak zorunda kalabilirsiniz. Merkür retrosu 12 Temmuz’da bitecek. 21 Haziran’da yengeç burcunda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. 0 derecede gerçekleşecek yeni ay’da yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Yeni ay ve güneş tutulması sizi yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda yeni kararlar almanıza neden olacak. Yurt dışı ticaret yapmak isteyebilir pandemi nedeniyle e-ticarete yönelebilirsiniz. 23 Haziran’da Neptün gerilemesi başlayacak. Neptün gerilemesi sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanından etkileyecek. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkide aldanma, yanılma, kafa karışıklığı nedeniyle yanlış karar alma, çözülme ve bırakma getirebilir. Bu ay önemli olacak bazı açılardan bahsedersek Güneş Venüs kavuşumu 3 Haziranda oluşacak ve sizin beklediğiniz alacaklarınızı tahsil etmeniz için fırsat getirebilir.YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR
Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu Yay olanlar Haziran ayındaki astrolojik gelişmelerden ve gezegen hareketlerinden söz edecek olursak; Güneş 20 Mayıs- 20 Haziran arası İkizler burcunda seyahat edecek. Sizin ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınıza gelecek. Evliliğinizde iletişiminizi arttırmak, yeni ortaklık kurmak gibi gelişmeler elde edebilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. 5 Haziranda Yay burcunda dolunay ve ay tutulması gerçekleşecek. Dolunay sizi 1-7 ekseninizden yani ilişkiler ekseninizden etkileyecek. İkili ilişkiler ve evlililğinizle ilgili bazı olaylar ve durumlar ortaya çıkacak ve siz bu konuda bir değerlendirme yapmak zorunda kalacaksınız. Merkür retrosu yani gerilemesi 18 Haziran’da başlıyor. Yengeç burcunda gerileyecek olan Merkür sizin başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler alanınızdan etkileyecek. Ödemeyi unuttuğunuz bir borcunuz ortaya çıkabilir. Kredi başvurusunda bulunduysanız bu konuda gecikme ve engellenmeler ortaya çıkabilir. Merkür retrosu 12 Temmuz’da bitecek. 21 Haziran’da yengeç burcunda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. 0 derecede gerçekleşecek yeni ay’da yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Yeni ay ve güneş tutulması sizi metafizik ve okült konularla ilgilenme ve bu konuda araştırmalar yapma konusunda yeni başlangıçlara itebilir. 23 Haziran’da Neptün gerilemesi başlayacak. Neptün gerilemesi sizi aile bireyleri ile ilişkiler, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınızdan etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalar, aldanma, kafa karışıklığı ve çözülme ve bırakma gündeme gelebilir. Eviniz ve yerleşim yerinizde su baskınlarına dikkat! Bu ay önemli olacak bazı açılardan bahsedersek Güneş Venüs kavuşumu 3 Haziranda oluşacak ve sizin ikili ilişkilerinizi düzeltmek için fırsat elde etmenize neden olacak.OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR
Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar Haziran ayındaki astrolojik gelişmelerden ve gezegen hareketlerinden söz edecek olursak; Güneş 20 Mayıs- 20 Haziran arası İkizler burcunda seyahat edecek. Sizin gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişiminizi arttırmanıza ve bilgi paylaşımınıza neden olacak. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. 5 Haziranda Yay burcunda dolunay ve ay tutulması gerçekleşecek. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Sağlığınızla ilgili problemler ortaya çıkabilir. Yay burcu bacak, kalça ve baldırlarda oluşan siyatik ve diğer ağrılarla ilgilidir. Uzun süre kapalı ortamlarda çalıştığınız için sıkıntı yaşayabilirsiniz. Merkür retrosu yani gerilemesi 18 Haziran’da başlıyor. Yengeç burcunda gerileyecek olan Merkür sizin ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda gerileyecek. Eşinizle anlaşmazlık ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ortaklık yapma planlarınız varsa gecikme ve engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Merkür retrosu 12 Temmuz’da bitecek. 21 Haziran’da yengeç burcunda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. 0 derecede gerçekleşecek yeni ay’da yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Yeni ay ve güneş tutulması sizi ikili ilişkiler ve evlililğinizde yeni başlangıçlar yapmak ve yeni kararlar almaya itecek. Sorunlarınızın çözümü için yeni davranış modelleri geliştirebilirsiniz. 23 Haziran’da Neptün gerilemesi başlayacak. Neptün gerilemesi sizi iletişim, eğitim, yakın çevre gezileri, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve akrabalarınızla olan ilişkilerinizden etkileyecek. Kardeşlerinizle olan ilişkinizde yanlış anlaşılmalar, beklentilerin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu ay önemli olacak bazı açılardan bahsedersek Güneş Venüs kavuşumu 3 Haziranda oluşacak. Sizin iş yaptığınız yeri evinizi, ofisinizi güzelleştirmek için çiçek, obje ve resim alarak güzel kolajlar yapmanıza neden olabilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR
Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar Haziran ayındaki astrolojik gelişmelerden ve gezegen hareketlerinden söz edecek olursak; Güneş 20 Mayıs- 20 Haziran arası İkizler burcunda seyahat edecek. Sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan iletişim, hobiler ve spekülatif kazançlar alanınıza gelecek. Sevdiğiniz kişiyle güzel zamanları telefon ve internet yoluyla haberleşerek geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte aktivite yaparak yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları gibi bu konularda şansınız olabilir. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. 5 Haziranda Yay burcunda dolunay ve ay tutulması gerçekleşecek. Dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Sosyal çevrenizde yeni kişiler ve gruplarla görüşmeye başlayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden yeni tanıdığınız bir kişiyle flört etmeye başlayabilirsiniz. Hobilerinizi daha geliştirmek ve evde kaldığınız süre içinde daha fazla zaman ayırmak sizi mutlu edecek. Merkür retrosu yani gerilemesi 18 Haziran’da başlıyor. Yengeç burcunda gerileyecek olan Merkür sizin gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde anlaşmazlıklar ve sorunlar yaratabilir. Merkür retrosu 12 Temmuz’da bitecek. 21 Haziran’da yengeç burcunda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. 0 derecede gerçekleşecek yeni ay’da yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Yeni ay ve güneş tutulması sizi gündelik işler, sizin için çalışan kişiler ve sağlık alanınızdan etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken günlük rutininizi farklı yollardan yapabilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmek, diet yapmak, spor ve dengeli beslenme konusunda bir program belirleyebilirsiniz. 23 Haziran’da Neptün gerilemesi başlayacak. Neptün gerilemesi sizi kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı getirebilir. Bu ay önemli olacak bazı açılardan bahsedersek Güneş Venüs kavuşumu 3 Haziranda oluşacak. Sevdiğiniz kişiyle iletişiminizi en üst düzeye çıkarabilir birbirinizi ne kadar sevdiğinizi anlatabilirsiniz.
BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR
Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar Haziran ayındaki astrolojik gelişmelerden ve gezegen hareketlerinden söz edecek olursak; Güneş 20 Mayıs- 20 Haziran arası İkizler burcunda seyahat edecek. Sizin aile bireyleri ile iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınıza gelecek. Aile bireyleri ile daha fazla zaman geçirebilir ve iletişiminizi arttırabilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. 5 Haziranda Yay burcunda dolunay ve ay tutulması gerçekleşecek. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önce atmış olduğunuz adımlarınızın sonucunu alabilirsiniz. İş hayatınızı öncelikli olarak yaparken evinizi ve aile bireylerinizi ihmal etmemeli ve dengeyi sağlamalısınız. Merkür retrosu yani gerilemesi 18 Haziran’da başlıyor. Yengeç burcunda gerileyecek olan Merkür sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla olan iletişim, hobiler ve spekülatif kazançlar alanınıza gelecek. Sevdiğiniz kişiyle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmeyi ve büyütmeyi düşünüyorsanız gecikme ve engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Merkür retrosu 12 Temmuz’da bitecek. 21 Haziran’da yengeç burcunda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. 0 derecede gerçekleşecek yeni ay’da yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Yeni ay ve güneş tutulması sizi çocuklarınızla olan iletişiminizde yeni başlangıçlar yapmak, sevdiğiniz kişiyle ilgili yeni kararlar almak, spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi bunlarda şansınızı denemek gibi sonuçlar doğurabilir. 23 Haziran’da Neptün gerilemesi başlayacak. Neptün gerilemesi sizi kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak isterken bu alanda atacağınız adımlar için yanılgı, kafa karışıklığı ve çözülme ve bırakma getirebilir. Bu ay önemli olacak bazı açılardan bahsedersek Güneş Venüs kavuşumu 3 Haziranda oluşacak. Evinizi yenilemek, güzelleştirmek ve değiştirmek için otorite figürlerinden destek görebilirsiniz.

Kaynak-Tülin Aydogan
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
16.908
1.299
tumblr_prgh71RuJu1urvw02o1_1280.jpg


Koç Burcu Haziran Ayı Yorumu
Sevgili Koçlar & Yükselen Koçlar, Haziran ayına Mayıs sonunda İkizler burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Bu yeni ay iletişim ve seyahat alanınızı hareketlendirdi. Haziran ayı son derece hareketli olacak, bir yandan tutulmalar diğer yandan da gezegen gerilemeleri çok aktif, bakalım sizin hangi hayat alanlarınız etkileniyor?
Bildiğiniz üzere Mayıs ayında başlayan Venüs gerilemesi, Jüpiter gerilemesi ve Satürn gerilemesi bu ayda devam ediyor, bunlar etkileri uzun gerilemeler ama iyi haber Venüs bu ayın sonuna doğru düz harekete geçecek. Bu ay Merkür gerilemesi de bu gerilemelere katılacak.

Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Sizin içinde eskilerden birilerinden bazı haberler almanız durumunu getirebilir.
5 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim Yay burcundaki Ay tutulması bugün gerçekleşecek. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki özellikle yükselen Koçlar için seyahat, eğitimler ve hukuksal konular alanına etki ediyor. Koçlar önümüzdeki 2 yıllık dönemde bir yer değişimi yapabilirler ve bunun ilk fikirleri veya gerekliliği bu dolunayda belli olabilir. Uzaklardan bir haber alma, haber beklediğiniz bir işin sonlanması ve bir eğitime başlama isteği veya eğitim sonucunu alma bu tutulma ile mümkün. Bazı sonlanmalarda bu tutulma ve takip eden 2 aylık süreçte yaşanabilir.
11-13 Haziran Balık burcunda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum. Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. Sizin içinde arkanızdan çevrilen işler, yakın sandığınız birinin size yalan söylemesi veya birileri hakkında yanlış bilgi vermesi söz konusu. Yine eğer arkanızdan çevrilen işler varsa bu dönemde gündeme de gelebilir.

18 Haziran Merkür Yengeç burcunda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin aile ile ilgili konularınızı anlatan alanda olması, geçmişe, kaybedilenlere özlem, bunun yanısıra aile içinde bazı eski konuların açılmasını getirebilir. Ev, aile düzeninde değişimler düşünüyorsanız Merkür gerilemesinin bitmesini beklemek iyi fikir olabilir.
21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay yine aile, ev, gayrimenkul ve alım –satım konularında gelişmeler, yeni adımlar atma isteği getirecek. Bu serisinin son tutulması olduğundan artık bir karar vermek zamanı olacak. Aile, yuva konularında bir karar ve ilerlemek için hazırlanma vakti!
24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber çünkü Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu şimdi ise iyice düşündük, taşındık ve ilerlemeye hazırız. İkili ilişkiler alanınızı yöneten Venüs artık kararlarınız doğrultusunda yeni ikili ilişkilere (her alanda) yol alabileceğinizi anlatıyor.

28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebide bu alanda bir geri harekette yapacak olması (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş hem sizin burcunuza olduğundan hem de sizin burç yöneticiniz olduğundan yaklaşık 5 aylık sizin için çok önemli bir dönemin başlangıcını yapacak (Koç ve yükselen Koçlar buna dahil) Hayatınızda bir hareket, hızlı girişimler ve gelişmeler vakti fakat Merkür gerilemesini unutmayın, yavaş yavaş ve emin adımlarla ilerlemeye gayret edin. Bu sabırsız Koçlar için biraz zor bir durum ama doğrusu bu. Enteresan etkiler içeren bir aydayız, konular genelde eskiden geliyor ve geçmişimizle alakalı, ama geçmişi iyi değerlendirip gelecek adımlarımızı planlamak için güzel etkiler var, e tabi evrenin de bizim için planları var. Ne demişler kul kurar kader gülermiş, hakkımızda hayırlı gelişmelerin kolaylıkla olması dileği ile…Boğa Burcu Haziran Ayı Yorumu!
Sevgili Boğalar & Yükselen Boğalar, Haziran ayına Mayıs sonunda İkizler burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Bu yeni ay parasal konularla ilgili girişimlerinizi hareketlendirdi. Haziran ayı son derece hareketli olacak, bir yandan tutulmalar diğer yandan da gezegen gerilemeleri çok aktif, bakalım sizin hangi hayat alanlarınız etkileniyor?
Bildiğiniz üzere Mayıs ayında başlayan Venüs gerilemesi, Jüpiter gerilemesi ve Satürn gerilemesi bu ayda devam ediyor, bunlar etkileri uzun gerilemeler ama iyi haber Venüs bu ayın sonuna doğru düz harekete geçecek. Bu ay Merkür gerilemesi de bu gerilemelere katılacak.
Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Sizin içinde parasal konularla ilgili güzel bir gelişme veya haber söz konusu olabilir.

5 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim Yay burcundaki Ay tutulması bugün gerçekleşecek. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki özellikle yükselen Boğalar için ortak para, bankalar, miraslar, yatırımlar ve eşin parası konularını anlatan alanı aktif ediyor. Bu konularla ilgili önemli bir gelişme, bir karar, beklenmedik bir para gelişi veya ortak bir işin sonlanması gibi durumlar oluşabilir. Tutulmalar önümüzdeki 2 yıl boyunca sizin para alanınızda olacağından birçok değişim ve gelişmeler bu alanda yaşanacak. Maddiyatı seven ve sıkı sıkı tutunan Boğalar artık sadece maddiyat için değil, istedikleri ve keyifle kazanacakları işlerden kazanç yoluna girecekler.
11-13 Haziran Balık burcunda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum. Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. Sizin içinde sosyal çevre ve hayaller alanında olan bu etki, arkadaş çevresinden birinin sizi aldatması, yalan söyleyerek paranızı alması veya sizi olmayacak bir işe sokması olarak yansıyabilir. Bugünlerde önünüze önemli işler gelirse biraz daha dikkatli olmanızı ve şüphe ile bakarak araştırma yapmanızı tavsiye ederim.
18 Haziran Merkür Yengeç burcunda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin iletişim alanınızda olan bu gerileme, kardeş – kuzenler gibi yakın akrabalarla olan bir anlaşmazlık durumunu ortaya çıkarabilir. Yine eski bir konunun tekrar açılması da bu dönemde mümkün. İletişimde bu dönemde çok dikkatli olmalı ve empati yapabilmelisiniz.
21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ve tutulma sizin iletişim, seyahatler ve akrabalarla ilgili konular alanınızı anlatıyor. Bu serisinin son tutulması olduğundan artık bir karar vermek zamanı olacak. Bazı şeyleri geride bırakıp kendinize yeni bir yol çizme vakti geldi sanırım!

24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber çünkü Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu. Boğaların burç yöneticisi olduğundan dolayı ise hayatlarının her alanı biraz etkilendi, eski konular, eskiye özlem gündeme geldi, ilerlemek ise bu dönemde zor oldu, şimdi ise daha kararlı olacaksınız.
28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebi de bu alanda bir geri harekette yapacak olması (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş sizin biraz kapalı alanınızda olduğundan mücadeleniz dışarı ile değil daha çok kendi içinizde olabilir. Bilinçaltınızda bir yenilenme, korkularınız ile yüzleşme, daha cesur olma ve kapalı kapılar ardında planlamalar yapma vakti! BU dönemde çok içsel gelişim yaşayabilirsiniz ve biraz daha işlerinizi kapalı kapılar ardında yürütüyor olabilirsiniz. Büyük projenizin hayata geçmesi için biraz daha vakit var sanki sevgili Boğalar. Tutulmalar, gerilemeler derken enteresan bir ay yaşayacağız, sabırlı Boğalar bu dönemi de en güzel şekilde geçeceklerdir.
İkizler Burcu Haziran Ayı Yorumu!
Sevgili İkizler & Yükselen İkizler, Haziran ayına Mayıs sonunda burcunuzda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Bu yeni ay sizi hayatınızda yapmak istediklerinizle ilgili harekete geçirdi ve yeni başlangıçlar yapmaya hazırladı. Haziran ayı son derece hareketli olacak, bir yandan tutulmalar diğer yandan da gezegen gerilemeleri çok aktif, bakalım sizin hangi hayat alanlarınız etkileniyor?
Bildiğiniz üzere Mayıs ayında başlayan Venüs gerilemesi, Jüpiter gerilemesi ve Satürn gerilemesi bu ayda devam ediyor, bunlar etkileri uzun gerilemeler ama iyi haber Venüs bu ayın sonuna doğru düz harekete geçecek. Bu ay Merkür gerilemesi de bu gerilemelere katılacak.
Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Sizin burcunuzda olacağından ekstra bu güne dikkat edin ve güzel niyetlerinizi arka arkaya yapın.
5 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim Yay burcundaki Ay tutulması bugün gerçekleşecek. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki sizin için çok önemli bir dönemi başlatıyor, Yay burcundaki tutulma ve dolunay ikili ilişkiyle ilgili bir konuyu gündeme getirecek. BU bir ilişkinin artık sonlanması gerektiğini düşünme, hayatınızda yeni kararlar ve bu kararlara başlamadan önce birşeyleri bırakma gerekliliği olabilir. Tutulmalar önümüzdeki 2 yıl boyunca sizin hayatınızda birçok şeyi değiştirecek, ilk adımı bu ay gelecek, hangi konuların ön plana çıktığına iyi dikkat edin çünkü konular hayatınızın her alanı ile ilgili olabilecek.
11-13 Haziran Balık burcunda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum. Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. Sizin içinde kariyer ve ikili ilişkiler alanını etkileyecek olan bu etki, biraz dikkat etmeniz gereken günleri anlatacak.

18 Haziran Merkür Yengeç burcunda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin parasal konularınızı anlatan alanınızda olacak bu gerileme, parasal konularda daha dikkatli ilerlemeniz gerektiğini gösteriyor.
21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ve tutulma sizin yine para alanınızda olacak ve görünen o ki parasal konularda son yıllarda yaşadığınız değişimlerde netleşme ve son değişiklikleri yapma zamanı.
24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber çünkü Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu. Sizin burcunuzda olan bu gerileme, size eski konularla ilgilenmek gerektirmiş olabilir. Şimdi ise düz gitmesi ile hayatınızda ilişkiler ve para konularında daha rahat hareket edebileceksiniz.
28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebi de bu alanda bir geri harekette yapacak olması (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş sizin hayaller, sosyal çevre alanınızda olacak ve bu alana bir hareketlendirme getirecek. Yeni bir sosyal çevreye giriş, sosyal çevrede bir hareketlenme, hayalleriniz yolunda gitmek için adımlar atmak bu dönemde mümkün. Tutulmalar, gerilemeler derken enteresan bir ay yaşayacağız, İkizler için güzel gelişmeler olsun!
Yengeç Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu:
Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Bu güzel etkileri kullanmak için sizde bol bol güzel niyetler yapın.
5 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim Yay burcundaki Ay tutulması bugün gerçekleşecek. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki yükselen Yengeçler için daha çok iş, çalışma, üretme ve çalıştığınız iş ortamı ile ilgili konuları etkileyecek. Önümüzdeki 2 yıl boyunca sizin hayatınızda içsel bir değişim süreci başlayacak, yine çalıştığınız iş, ortam veya çalışma ekipleriniz ile ilgili değişimlerde olabilir. Bu tutulma daha çok eski konuları da beraberinde getirecek, ilerlemeden önce nelerin değişmesi gerektiğini göreceksiniz. Doğru bildiğimiz yanlışlar ve düşünce sistemimizde kalıplaşmış bizi ilerletmeyen konularda devrede olacak.
11-13 Haziran Balık burcunda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum. Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. Sizin içinde eğitim, seyahatler ve hukuksal konularla ilgili durumlarda kararsızlık ve yön belirlemede zorlanma olabilir.

18 Haziranda Merkür burcunuzda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin hayatınızda ise tam bir geri dönüp bakma dönemi olacak, eski işler, eski aşklar, eski konular hep açılacak ve ilerlemeden önce ne istediğinizi sorgulayacaksınız. Fazla derinlere dalmamaya dikkat edin, bazı tutunduğunuz duygusal durumları geçmişte bırakmak ilerlemeniz için önemli olacak.
21 Haziran’da Güneş burcunuza geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ve tutulma sizin burcunuzda olacak son tutulma, son 2 yıldır hayatınız biraz hızlı, hareketli, git gelli ve değişimli oldu, şimdi son düzenlemeleri yapma vakti. Tutulma bu ay olsa da etkisi Eylül ayına kadar hissedilecek.
24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber çünkü Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu. Sizin haritanızda ev ve hayaller alanının yöneticisi de olan Venüs’ün gerileme döneminde umarım neler yapmak istediğinizi düşünmüşsünüzdür veya o güne kadar düşünün çünkü yakında yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz.
28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebi de bu alanda bir geri harekette yapacak olması (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş haritanızın çok tepe bir alanında olacak. bu alan kariyer, hayatta kendinizi ön plana koyma, evlilik alanınızı anlattığından, bu etki yüksek tempolu ve hayatınızda önemli konuları oturtmak için bir mücadele dönemini başlatacak ama iyi anlamda. Son 2 yıldır Yengeçler büyük değişimler yaşadılar, maddiyat – maneviyat, geçmiş – bugün arasında gidip geldiler, bu ay ve önümüzdeki ay ise son ayarlamaları yapmak için güzel bir dönem olacak. Güzel gelişmeler olsun sevgili Yengeçler…
Aslan Burcu Haziran Ayı Yorumu
Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Sizin hayaller, umutlar alanınızda olan bu kavuşum, hayallerinize odaklanma ve kalpten dileme için iyi etkiler veriyor!
5 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim Yay burcundaki Ay tutulması bugün gerçekleşecek. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki yükselen Aslanların aşk, çocuklar, severek – hobi gibi yapılan işler alanında olacak. Bu tutulma daha çok eski konuları da beraberinde getirecek, ilerlemeden önce nelerin değişmesi gerektiğini göreceksiniz. Doğru bildiğimiz yanlışlar ve düşünce sistemimizde kalıplaşmış bizi ilerletmeyen konularda devrede olacak. Sizin içinde aşk konusunda bir tamamlanma, ileri gitme veya bitiş kararı verme olabilir.
11-13 Haziran Balık burcunda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum. Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. Sizin haritanızda bu etki para alanında olduğundan bu dönemde parasal konularla ilgili önemli kararlar alırken dikkat ediniz. Para alışverişi yaparken veya borç – alacak durumlarında çok dikkat edin. Para kaybı, aldanma veya hırsızlık gibi durumlar olabilir.
18 Haziranda Merkür yengeç burcunda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin hayatınızda ise tam bir geri dönüp bakma dönemi olacak, eski işler, eski aşklar, eski konular hep açılacak ve ilerlemeden önce ne istediğinizi sorgulayacaksınız. BU dönemde arkanızdan yapılan konuşmalar, bazı bilmediğiniz durumlar olabilir, konuşmalar kapalı kapılar ardında olabilir.
21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ve tutulma sizin için daha çok bir içe çekilme durumunu, sağlık ve bazı tatsız konulardan özgürleşmeyi anlatacak. Özellikle ailesel konularda canınızı sıkan bazı durumlar ve aile olmakla ilgili durumlara yeni bir bakış açısı bu dönemde mümkün.
24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber çünkü Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu. Sizin haritanızda anlaşmalar, seyahatler, sözleşmeler ve iletişim alanınızı yöneten Venüs, ilerleme, sosyal çevrede ilerletemediğiniz konuları ilerletmek için daha rahat etkiler getirecek.
28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebi de bu alanda bir geri harekette yapacak olması (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş haritanızın hukuksal konular, eğitimler, inançlar, seyahatler, yurtdışı – yabancılarla yapılan işler alanında olduğundan, eforunuz bu konularda çok yoğun olacak. Yeni bir iş, eğitim veya seyahatler konuları bu dönemde çok ön planda olabilir. Yılın daha rahat etkiler alan burcu olan Aslanlar için umarım bu ayda güzel gelişmeler olur..
Başak Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu:
Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Sizin hayaller, umutlar alanınızda olan bu kavuşum, hayallerinize odaklanma ve kalpten dileme için iyi etkiler veriyor!
5 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim Yay burcundaki Ay tutulması bugün gerçekleşecek. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki yükselen Başakların ev, aile, gayrimenkuller, köklerinizden gelen kuvvet, zorlu durumlar alanında oluyor. Bu tutulma daha çok eski konuları da beraberinde getirecek, ilerlemeden önce nelerin değişmesi gerektiğini göreceksiniz. Doğru bildiğimiz yanlışlar ve düşünce sistemimizde kalıplaşmış bizi ilerletmeyen konularda devrede olacak. Sizin içinde bir alım – satım konusu, ev- yer değişimi, ailenizle ilgili bir konu bu tutulmada gündeme gelebilir. Bazı sonlanmalar bu tutulma öncesinde veya sonrasında oluşabilir. Dediğim gibi bu tutulma serisi 2 yıl kadar devam edecek o yüzden de konulara hemen karar vermeseniz de bu dönemde eskiye dönüş ve eski konular daha çok ön planda olacak.
11-13 Haziran Balık burcunda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum. Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. Sizin haritanızda bu etki ikili ilişkiler alanında olacak, her türlü ikili ilişkide aldanma ve aldatılma teması yoğun olarak gündemde olacak. Birisi size yalan bir bilgi verebilir, yine yanlış bir yöne veya işe sevk edebilir veya etmeye çalışabilir uyanık olun!
18 Haziranda Merkür yengeç burcunda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin hayatınızda ise tam bir geri dönüp bakma dönemi olacak, eski işler, eski aşklar, eski konular hep açılacak ve ilerlemeden önce ne istediğinizi sorgulayacaksınız. BU dönemde hayallerinize bir dönüp bakma zamanı olacak, eskilerde ne istiyordunuz veya çocukluğunuzda hangi konularda ön plana çıkardınız? İşte çözmeniz ve anlamanız gereken konular tam da burada yatıyor.
21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ve tutulma sizin yine hayaller, umutlar, sosyal çevre alanınızda olacak. Bir çevre – yer değişimi yaşamanız mümkün. Yine hayatınızda yapmak istediğiniz değişimlerle ilgili düşünmek ve hemen harekete geçmeseniz de plan yapmak için iyi etkiler var!
24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber çünkü Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu. Şimdi hem parasal konularda hem de aşk konularında daha iyi bir dönem başlıyor.
28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebi de bu alanda bir geri harekette yapacak olması (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş haritanızın ortak para konularını anlatan alanında olacak, parasal konularla ilgili harekete geçmek için güzel bir dönem. Önümüzdeki yaklaşık 5 aylık dönemde parasal konular çok ön planda ve koşturma alanınız olacak. Bu daha çok ortak yapılan işler, bankalar, borçlar – alacaklar ve miraslarla ilgili konularda olacak. Bu dönemde girişim yaparken burç yöneticiniz Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmayın ve biraz ağırdan alın, Temmuz ortası planlarınızı hayata geçirmek daha iyi olabilir. Güzel bir ay olsun sevgili Başaklar!
Terazi Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu:
Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Sizin hayaller, umutlar alanınızda olan bu kavuşum, hayallerinize odaklanma ve kalpten dileme için iyi etkiler veriyor! Biraz gergin etkilerde içeren bir gün, o yüzden bugün dengede kalmaya, ilişkilerde daha anlayışlı olmaya dikkat edin!
5 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim Yay burcundaki Ay tutulması bugün gerçekleşecek. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki yükselen Terazilerin, iletişim, seyahatler, eğitimler ve yakın akrabalarla ilgili konuları anlatan alanında oluyor. Bu tutulma daha çok eski konuları da beraberinde getirecek, ilerlemeden önce nelerin değişmesi gerektiğini göreceksiniz. Eski bir iş, eski bir arkadaş veya kardeşlerinizle aranızda olan eski bir konu gündeme gelebilir. Bir yer veya şehir değişimi de önümüzdeki 1,5 yıllık süreçte gündeme gelebilir.
11-13 Haziran Balık burcunda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum. Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. Sizin haritanızda bu etki iş, çalışma, üretme ve sağlık alanında olacak. Birisi size yalan bir bilgi verebilir, yine yanlış bir yöne veya işe sevk edebilir veya etmeye çalışabilir uyanık olun!
18 Haziranda Merkür yengeç burcunda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin hayatınızda ise tam bir geri dönüp bakma dönemi olacak, eski işler, eski aşklar, eski konular hep açılacak ve ilerlemeden önce ne istediğinizi sorgulayacaksınız. Bu dönemde iş, kariyer, evlilik ve ilişkiler konuları biraz sorgulanacak ve ilerlemede zorlanmak olabilir, o yüzden ilerlemek için zorlamak yerine eski konuları kapatmak için uğraşın.
21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ve tutulma sizin iş, kariyer ve evlilik konularını anlatan alanınızda olacak! Bu tutulmalar uzun bir süredir oluyor ve bu son tutulmalar, artık bu konularda birşeyler, oturtma, karar verme ve yolunuza kararlı olarak ilerleme vakti! Kimler sizin yanınızda kalacak, hangi alanlarda yönünüz değişecek bu konular gündemde…
24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber ama Teraziler için ekstra iyi bir haber çünkü burç yöneticiniz. Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu. Şimdi sizin için daha rahat ilerleme vakti ama Merkür gerilemesine dikkat ederek.
28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebi de bu alanda bir geri harekette yapacak olması. (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş Terazilerin tam karşıt burcu olan Koç burcunda olacağından sizin için ikili ilişkilerde dengeyi tutturmak için bir mücadele dönemi olacak bu dönem. Önümüzdeki yaklaşık 5 aylık dönemde Mars bu alanda bir ileri bir geri gidecek o yüzden de her tür ikili ilişkiler hem sizin destek hem de mücadele alanınız olacak. Güzel gelişmeler olan bir ay olması dileği ile…
Akrep Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu:
Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Sizin parasal alanınızı etkileyen bu kavuşum yine aynı gün içinde biraz gergin etkilere de açık olduğumuzu düşünürsek, sevdiğiniz birisi ile veya çocuklarınız ve para konularında biraz gerginliklerde getirebilir.
5 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim Yay burcundaki Ay tutulması bugün gerçekleşecek. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki yükselen Akreplerin, yine parasal konularını anlatan alanda olduğundan önümüzdeki yılın değişim alanının para olduğunu gösteriyor. Bu tutulma daha çok eski konuları da beraberinde getirecek, ilerlemeden önce nelerin değişmesi gerektiğini göreceksiniz. Eski bir işin parası, alacaklar, borçlar veya yeni bir işe başlayarak bu alandan kazanılacak parasal konular da gündemde olabilecek. Tutulma biraz gergin etkilerde getirebilir, sakinlikle durumları idare etmeye çalışın.
11-13 Haziran Balık burcunda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum. Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. Sizin haritanızda bu etki aşk, çocuklar ve hobi gibi yapılan işler alanında olacak. Bu konularda belirsizlikler söz konusu olacak, durumları zorlamadan biraz bekleyin karar vermek için.
18 Haziranda Merkür yengeç burcunda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin hayatınızda ise tam bir geri dönüp bakma dönemi olacak, ama bakarken de kendinizi fazlaca yorduğunuz, üzdüğünüz düşünce ve davranışlarınıza özellikle dikkat edin. Çünkü konu inançlar, düşünceler ve bu alanlarda değişim olacak. Eğer hayatı zorluk ve güvenilmez olarak tanımlarsanız onu hayatınıza çekersiniz, o yüzden de neye inandığınıza neden inandığınıza bu dönemde dikkat edin ve sorgulayın.
21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ve tutulma seyahatler, yurtdışı, hukuksal konular ve bir yer değişimi ile ilgili konuları tetikleyecek! Bu tutulmalar uzun bir süredir oluyor ve bu son tutulmalar, artık bu konularda birşeyler, oturtma, karar verme ve yolunuza kararlı olarak ilerleme vakti! Ne yapmak istiyorsunuz, neden yapmak istiyorsunuz ve ne bekliyorsunuz sorular arasında…
24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber çünkü Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu. Şimdi hepimiz için ilerlemek için iyi bir vakit özellikle de parasal konularda…
28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebi de bu alanda bir geri harekette yapacak olması. (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş Mars sizin burç yöneticiniz olduğundan ve onun kuvvetlenmesi sizi de pozitif etkileyeceğinden sizin içinde iyi bir dönemi anlatıyor olacak. Önümüzdeki yaklaşık 5 aylık dönemde Mars bu alanda bir ileri bir geri gidecek o yüzden de iş, çalışma, üretme, sizin için çalışanlar veya beraber çalıştığınız ekiplerle ilgili konularda hızlı bir döneme başlıyorsunuz… Hızlı ve değişim enerjisi yüksek bir aydayız umarım sizde pozitif değişimler yaparsınız…
Yay Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu:
Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Bir yandan da 8 yıllık bir döngünün kapanışını anlatıyor bunu ayrıca yazacağım. Sizin ikili ilişkiler alanında olan bu kavuşum bu konularla ilgili güzel gelişmeleri anlatabilir ama dikkat etmek gereken aynı gün biraz gergin etkiler de içeriyor o yüzden gerilmemeye ve ani tepkiler vermemeye de dikkat!
5 Haziran sizin için önemli tarihlerden, burcunuzda bir ay tutulması gerçekleşecek ve yeni bir seriyi başlatacak. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki Yay ve Yükselen Yayların hayatında büyük değişimler ve gelişmeler getirecek. Diğer burçların bir hayat alanı aktif olurken, sizin hayatınızda ise birçok alanda değişim gerçekleşebilecek. Yeni bir iş, yeni bir yer, yeni bir ev veya hayatınızdan çıkması gereken olaylar, kişiler ve yerler gündemde olacak. Bu tutulma daha çok eski konuları da beraberinde getirecek, ilerlemeden önce nelerin değişmesi gerektiğini göreceksiniz. Hayatınızda nelerden memnun olmadığınızı son süreçte tespit ettiyseniz yeniye niyet edin, eskiyle vedalaşmayı kabul edin. Yine bugünlerde hayatınızdan çıkanlar, gidenler ve bitenler olursa bilin ki yerine yenisi gelecektir.
11-13 Haziran’da Balık burcunda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum. Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. Sizin haritanızda bu etki aile, ev, alım – satım konularını anlatan alanda olacak. Yeni bir ev veya mülk almayı düşünüyorsanız biraz beklemenizi tavsiye ederim.
18 Haziranda Merkür Yengeç burcunda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin haritanızda ise parasal konuları anlatan alanda olacağından bu gerileme, eski para konuları gündemde gelebilir, yine ödenmeyen, alamadığınız paralar varsa onlar gündeme gelebilir, yine bir miras konusu ile bir konu da yeniden açılabilir.
21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ve tutulma parasal konularla ilgili alanınızı son 2 yıldır etkilemekte idi, eğer bu konularda bir türlü dikiş tutturamadı iseniz veya sıkıntılar yaşadıysanız şimdi daha kararlı olma vakti, belki de artık hayatınıza para nerden gelmeli ve nasıl gelmeli karar vermişsinizdir.
24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber çünkü Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu. Şimdi hepimiz için ilerlemek için iyi bir vakit sizin için hem para, hem hayaller ve umutlar hem de iş konularında daha iyi haberler gelebilecek.
28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebi de bu alanda bir geri harekette yapacak olması. (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş sizin aşk, çocuklar ve hobi olarak yapılan işler alanında olacağından önümüzdeki yaklaşık 5 aylık süreçte (gerileme de yapacak Mars bu alanda) bu konularla ilgili hızlı gelişmeler, bazı kararlar ve aksiyonlar söz konusu olacak. Hayatınızda yeni bir dönem açılacak sevgili yaylar, hangi yeniliklerin olmasını istersiniz bir düşünün bakalım, bitip tükenmeyen enerjiniz ve pozitif gücünüz ile aklınıza ne koyarsanız yapabilirsiniz, biliyorsunuz değil mi? Güzel gelişmeler olsun…
Oğlak Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu:
Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Bir yandan da 8 yıllık bir döngünün kapanışını anlatıyor bunu ayrıca yazacağım. Sizin iş, çalışma ve sağlık alanınızda olacak bu kavuşum, bu konularla ilgili güzel gelişmeleri anlatabilir ama dikkat etmek gereken aynı gün biraz gergin etkiler de içeriyor o yüzden gerilmemeye ve ani tepkiler vermemeye de dikkat!
5 Haziran ayın önemli tarihlerinden, Yay burcunda bir ay tutulması gerçekleşecek ve yeni bir seriyi başlatacak. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki siz Oğlakların biraz daha nefes almasını sağlayacak ama tam rahatlama yılın sonunda doğru olacak. Yükselen Oğlaklar için Yay burcu biraz daha bilinçaltı konularını anlattığından bu tutulmalar hayata bakış açınızda büyük bir yenilenmeyi getirebilir. Bu yenilenmenin içinde korkularınızla yüzleşmek, eskiyi bırakmak ve kendinizle ilgili konulara daha çok meyil yapmak olabilir. Hayatınızda nelerden memnun olmadığınızı son süreçte tespit ettiyseniz yeniye niyet edin, eskiyle vedalaşmayı kabul edin. Bu tutulma serisi geçtikten sonra hayata yepyeni bir bakış açısı edinebilirsiniz.
11-13 Haziran’da Balık burcunda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum. Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. Sizin haritanızda bu etki sözleşmeler, anlaşmalar, kardeşlerle ilgili konular ve iş görüşmeleri ile ilgili alanda olduğundan bugünlerde konuşmalarınıza, kimin sözüne inandığınıza dikkat edin. Eğer bir evrak imzalayacaksanız iyi okuyun veya biraz daha araştırıp sonra imzalayın.
18 Haziranda Merkür Yengeç burcunda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin haritanızda tam karşıt alanınızda olacak bu durum bir ilişkiyi sorgulamanızı gündeme getirebilir. Yine hem iş hem de özel hayatınızdan bazı eski konular açılabilir.
21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ve tutulma sizin ve karşıt burcunuzun aksında oluşan son tutulmalar. Bu tutulma ile bir ilişki veya ortaklık başlangıcı söz konusu olabilir fakat yine de geri giden gezegenleri düşünerek dikkatli olmak gerekli.
24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber çünkü Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu. Şimdi hepimiz için ilerlemek için iyi bir vakit sizin için iş, aşk ve kariyer konularında tekrar düşünme dönemi olmuştu, Merkür gerilemesine dikkat ederek şimdi daha rahat ilerleyebilirsiniz.
28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebi de bu alanda bir geri harekette yapacak olması. (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş sizin ev,aile, gayrimenkul alım satım gibi konuları anlatan alanınızda olacak. (gerileme de yapacak Mars bu alanda) bu konularla ilgili hızlı gelişmeler, bazı kararlar ve aksiyonlar söz konusu olacak. Eğer ev almak satmak veya değiştirmek istiyorsanız bu dönemde bu konular hızlanabilir. Güzel bir ay olmasını dilerim sevgili Oğlaklar…
Kova Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu:
Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Bir yandan da 8 yıllık bir döngünün kapanışını anlatıyor bunu ayrıca yazacağım. Sizin aşk, çocuklar ve hobi gibi yapılan işler alanınızda olan bu etki bu konularda güzel dileklerinizi dileyebileceğiniz bir zamanı anlatıyor ama dikkat etmek gereken aynı gün biraz gergin etkiler de içeriyor o yüzden gerilmemeye ve ani tepkiler vermemeye de dikkat!
5 Haziran ayın önemli tarihlerinden, Yay burcunda bir ay tutulması gerçekleşecek ve yeni bir seriyi başlatacak. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki siz Kovalar için zaten büyük bir değişim yılına girerken Aşk, çocuklar ve hayaller alanında bir değişim ve gelişmeler serisi getirecek.. Yükselen Kovalar için Yay burcundaki dolunay hep hayal ettikleri bir yola gitmeleri için bir uyarı gibi gelebilir, zaten burcunuzdan geçen Satürn size Mart sonundan beri hayatında neler değişmeli diye soruyor, işte bu tutulmalarda bunu destekleyecek.
11-13 Haziran’da Balık burcunda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum. Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. Sizin haritanızda bu etki parasal konuları anlatan alanda olduğundan, bugünlerde konuşmalarınıza, kimin sözüne inandığınıza dikkat edin. Eğer bir evrak imzalayacaksanız iyi okuyun veya biraz daha araştırıp sonra imzalayın.
18 Haziranda Merkür Yengeç burcunda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin haritanızın iş, çalışma ve evin düzeni ile ilgili konuları anlatan alanda olacağından bu dönemde bu konularda ilerlerken iyice düşünün. İş yerinizde eski bazı konular tekrar gündeme gelebilir veya bir işin üzerinden tekrar geçmeniz gerekebilir.
21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ve tutulma sizin iş alanınızda olacağından iş konularında yeni bir başlangıç ve kararlar gündeme gelebilir. Yine evinizin düzeni ve sağlığınızı daha iyi yapmak içinde bazı kararlar alabilirsiniz.
24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber çünkü Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu. Şimdi hepimiz için ilerlemek için iyi bir vakit sizin için aşk ve çocuklar konularında tekrar düşünme dönemi olmuştu, Merkür gerilemesine dikkat ederek şimdi daha rahat ilerleyebilirsiniz.
28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebi de bu alanda bir geri harekette yapacak olması. (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş sizin iletişim, seyahatler, yazmak ile ilgili konular, sözleşmeler, anlaşmalar ve yakın akrabalarla ilgili konuları anlatan alanınızda olacak. (gerileme de yapacak Mars bu alanda) bu konularla ilgili hızlı gelişmeler, bazı kararlar ve aksiyonlar söz konusu olacak. Odağınız ve eforunuzu bu tarihten sonra uzunca bir süre bu alanda olacak. Güzel bir ay olmasını dilerim sevgili Kovalar…
Balık Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu:
Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Bir yandan da 8 yıllık bir döngünün kapanışını anlatıyor yazısına buradan ulaşabilirsiniz. Sizin aile, ev, alım – satım konularını anlatan alanınızda oluyor bu konularda bol bol niyetler yapabilirsiniz ama dikkat etmek gereken aynı gün biraz gergin etkiler de içeriyor o yüzden gerilmemeye ve ani tepkiler vermemeye de dikkat!
5 Haziran ayın önemli tarihlerinden, Yay burcunda bir ay tutulması gerçekleşecek ve yeni bir seriyi başlatacak. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki siz Balıklar için kariyer, evlilik gibi konularda önemli bir dönemi başlatıyor, ilk etkisini yaşayacağınız bu tutulmanın devamı yıl sonunda gelecek.
11-13 Haziran’da burcunuzda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum. Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. BU etki sizin burcunuzda olacak aslında bu sizin için daha pozitif yansıyabilir ve hayalleriniz yolunda adım atmak ve niyet etmek için kullanabilirsiniz. Yine de önemli evraklar imzalarken veya hayatınızda önemli konularda kararlar alırken dikkatli ilerlemek gereken günler olacak.
18 Haziranda Merkür Yengeç burcunda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin haritanızın aşk, çocuklar ve hobi gibi yapılan işler alanında olan bu durum biraz bu konulardaki eski meselelerle uğraşmak ve ilerlemekte zorlanma verebilir.
21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ve tutulma sizin aşk, çocuklar ve hobi gibi yapılan işler konularında yeni başlangıçları anlatabilecek ama geri giden gezegenler eğer eski bir işse ilerle yeni bir işe başlama der gibi, dikkatli olmakta fayda var.
24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber çünkü Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu. Şimdi hepimiz için ilerlemek için iyi bir vakit sizin ev, aile, kontratlar ve sözleşmeler alanınızda duraklayan işler şimdi daha rahat ilerleyebilir.
28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebi de bu alanda bir geri harekette yapacak olması. (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş sizin parasal konularınızı anlatan alanınızda olacağından bu konularla ilgili girişimler ve uğraşılar söz konusu. Daha fazla para kazanmak, alacaklarınızı almak veya yeni bir iş kurmak için yoğun bir efor sarf edebilirsiniz. Önemli bir aydasınız, umarım güzel gelişmeler olur!Kaynak-Güliz Kına
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
16.908
1.299
Haziran ayında burçları neler bekliyor?

5 Haziran’da Yay burcunda Ay Tutulması ve 21 Haziran’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması’nın gökyüzüne damga vuracağı bir aya giriş yapıyoruz. Venüs Retrosu ay sonuna doğru biterken 17 Haziran’da Merkür Retrosu başlıyor…Bu ay Güneş, İkizler burçları için parlıyor… 28 Haziran’da ise Mars yöneticisi olduğu Koç burcuna giriş yapacak…

Dolunay Karaca


tumblr_731fd2f924b1fc26b85ecc16e0542b4f_78738b51_640.jpg

KOÇ

Sevgili Koçlar; iletişim yönünüz çok aktif, yazılı ve görsel işlerinizde tanıtım ve pazarlama, medya sektöründe olanlar için uygun ve değerlendirilmesi gereken bir ay. 5 Haziran Ay Tutulması, uzak akrabalar ve yurtdışı için ‘hayır’ derken, 21 Haziran’daki Güneş Tutulması; aşk hayatı için güzel... Kırılmış kalpleri onarma zamanı, barış var size... Ayrıca aile ve ev konularınız bu dönemde vurgu kazanacak. Ev almak, ev değiştirmek gibi konular ön planda olacak. İçe çekilme dönemi sizler için son buluyor bu ay itibariyle; Mars sizin burcunuzda hareket etmeye başlayacak ay sonunda yapmak istediğiniz işler hız kazanacak. Kendinize yeniden güven duyacak ve cesur olacaksınız.

BOĞA

Sevgili Boğalar maddi kaynaklarınızı ve sahip olduklarınızı arttıracağınız etkiler altındasınız. Bu ay özellikle birden fazla iş için uğraş vermek ve nereye yetişeceğinizi bilememek durumunda kalabilirsiniz. Ay tutulmasında kredi çekmek, borç almak, vermek gibi durumlar, nafaka gibi ödemeler canınızı sıkabilir. 21 Haziran’daki Güneş Tutulması’nda ise sürpriz bir seyahat sizi bekliyor. Venüs retro hareketini bitirecek bu ay! Bu da size keyif verecek. Özellikle maddi kaynaklar artışa geçiyor. Merkür retrosunda ise iletişimsel problemler yine devrede olacak. Özellikle yakın akrabalar, komşular ve kardeşlerle ticaret yapılmamalı. Aşk adına iyi giden konular, bir anda gerilime girebilir. Partneriniz gereksiz çıkışlar yapabilir. Geçici bir süreç. Her şey düzelecek.

İKİZLER

Sevgili İkizler geçen aya oranla çok daha iyi bir ay sizler için. İyicil enerjiler içine giriyorsunuz. Bu ay Güneş sizler için parlıyor. 5 Haziran’da Ay Tutulması karşıt burcunuzda, aşk ve ilişkiler adına hafif gerginlikler normal. 21 Haziran Güneş Tutulması ise para getiriyor sizlere… Küslükler ise bitiyor! Yönetici gezegeniniz Merkür, bu ay 17 Haziran’da retro hareketine başlayacak; geçmişte aklınızda olan, bazı engellere maruz kalan, yarım kalmış işler için fırsatlar çıkabilir karşınıza. Zaten bilindiği üzere Merkür retrolarda yeni bir işe başlanmaz; bunun yerine elimizdeki işlere yoğunlaşmak, yarım kalan işleri tamamlamak ve kontroller yapmak adına kullanılır. Bunu fırsata çevirmek tamamen sizin elinizde.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler kabuğunuza çekilmek, yalnız kalmak istiyorsunuz. 5 Haziran’da Ay tutulması Yay burcunda, sizi iş ortamınızla sınıyor olacak. Birtakım bitişler ve çalışma arkadaşlarınızla aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. 21 Haziran’daki Güneş Tutulması ise sizin burcunuzda, yepyeni bir başlangıç için nefesinizi tutun. Aldığınız karar dönüm noktası olabilir. Yepyeni bir döngü başlıyor; artık tutulmalar İkizler-Yay aksına geçiş yapacaklar… Ve bu tutulma sizler için köprüden önce son çıkış olabilir. Artık yapılması gerekenler için elinizi taşın altına koymalı, harekete geçmelisiniz. Söylenmesi gereken sözler, yapılması planlanan konular yürürlüğe girmeli. Kimsenin sizi kurtarmasını beklemeyin, aynaya bakın; siz kendinizin kahramanısınız unutmayın.

ASLAN

Sevgili Aslanlar, sosyal olarak çok aktif bir ay sizler için. Yeni çevrelere gireceğiniz, yeni insanlar tanıyacağınız bir dönem. Ay başında bir Ay Tutulması yaşanacak ve sizleri bu yeni tanıştığınız kişilerden biriyle aşk yolculuğuna çıkarabilir, fakat umulmadık şeyler de yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Güneş Tutulması’nda ise yeni bir proje için planınız var. Eskileri bitiriyorsunuz. Yepyeni alışkanlıklar, yepyeni beslenme rutinleri, kötü alışkanlıkların bırakılması gibi durumlar söz konusu. Bu ay artık kimseyi kafaya takmıyorsunuz. Sizinle gelenler gelir, gelmeyenler geride kalır düşüncesindesiniz. Affetmek ise bu ayın mottosu olacak sizin için; affedip, bağışlayıp bunun ferahlığını hissedeceksiniz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; sizler için iş konularında bir değişiklik olabilir. Bir terfi veya şehir değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumda ev yaşantınız da değişime uğrayabilir. Özellikle Ay Tutulması’nın yaşanacağı 5 Haziran civarı yer değişikliği için uygun olabilir. 21 Haziran’da Güneş Tutulması’nda ise yeni çevre, yeni hayaller, yeni hedefler belirlemeniz sizi aşkta da şanslı kılacak. Venüs retrosunun bitmesi fakat Merkür retrosunun başlaması, bu ay için sizi etkileyecek en önemli faktör olacaktır. İletişim olarak biraz sıkıntılar, geçmiş konular, akıl karışıklıkları, duygusal gel- gitler yaşanabilir. Bunlar geçici şeyler olacak, Merkür retrosunda daha çok geçmiş konular yeniden önünüze çıkabilir, sırlar keşfedilebilir. Aşk için şans yakın.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; bu ay hukuksal bir konuda adım atabilir, eğitim ve felsefe konularına ilgi duyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sürekli iş düşünüyor olması, sizi biraz yorabilir. 5 Haziran’da Ay Tutulması’nda kısa seyahatler, yakın yerler ilginizi çekecek; Güneş Tutulması’nda ise iş ve kariyer adına çok güzel bir haber alacaksınız. Enerjiniz yükseliyor. Venüs retrosunun bitmesi aşk adına güzel etkiler verecek bu ay; sorunlar yavaş yavaş bitiyor. Fakat Merkür retrosu devrede olacağından konuşmadan önce düşünmek, sözlerimizi tartmak yararlı olacaktır. Bu ay genel anlamda hava etkileşimi yüksek bu da sizi destekleyen bir gökyüzü görüntüsü çiziyor.

AKREP

Sevgili Akrepler, ay boyunca içsel dünyanız genişleyecek, daha çok meditasyon, dua ve okült konular ilginizi çekmeye başlayacak. İnançlarınız sayesinde mücadele ettiğiniz konularda başarı sağlayacaksınız. Ay Tutulması’nda kredi çekmek veya borç almak, borç vermek konularını abartmayın. Miras konularında canınız sıkılabilir, ertelenen bazı konular yeniden masaya yatırılabilir. Güneş Tutulması’nda ise yeni bir hayat felsefesi sizi bekliyor. Yengeç burcundaki bu tutulma sizi duygusal ve fiziksel olarak yenileyecek. Bakış açınızı değiştireceksiniz. Bardağın dolu tarafına bakmayı öğreneceksiniz. Aşk ve sevgi adına bir taraftan Venüs retro bitiyor, diğer taraftan Merkür retrosu devrede, eski aşklar gündeme gelebilir.

YAY

Sevgili Yaylar sizin burcunuzda gerçekleşen Ay Tutulması ile başlıyoruz Haziran’a! Kendinizi keşfe çıktığınız, neyi gerçekten isteyip istemediğinize karar verdiğiniz bir ay olacak bu... Ay tutulmaları genel anlamda bitişler, sonlar ve stresler içerebilir. Dibe çöküp, daha sonra yükseğe zıplamak için içinizdeki enerji açığa çıkabilir. 21 Haziran’daki Güneş Tutulması’nda ise o çok istediğiniz ev için kredi çekmek isteyeceksiniz. Ortaklık teklifi de gelebilir. Venüs retrosu ay sonunda bitiyor, Merkür ise 17 Haziran’da retro harekete başlayacak. Gökyüzü durulmuyor, hem iyi hem zorlayıcı bir ay sizler için. Konuşmalarda spontane olmamak daha yararlı.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar sabrınız ve disiplininiz sayesinde en zorlu koşullarda bile mücadele yeteneğiniz alkış topluyor. Ay Tutulması ile başladığımız Haziran ayı kafanıza taktığınız, içinize attığınız şeyleri paylaşmanız konusunda sizi destekliyor. Artık Ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksından çıkarak İkizler-Yay aksına geçti; bu durumda son kez bu ay teste tabi tutulacaksınız. 21 Haziran’da Güneş Tutulması’nda ise bomba haber; evlilik kararı alabilirsiniz. Ya da aldığınız kararın doğruluğuna şahit olabilirsiniz. Merkür retrosu 17 Haziran’da Yengeç burcunda başlayacak; sevdiğiniz kişiye karşı açık ve net olun; kafa karışıklığı size yakışmıyor.

KOVA

Sevgili Kovalar pek çok zorluğa rağmen, yıldızlar sizi destekliyor olacak bu ay. Kendinize inanmaya devam edin. Ay Tutulması’nda fikirleriniz için savaşmalı, haklı olduğunuz konularda insanları ikna etmeli, gerekirse onlardan ayrılma kararı almalısınız. Yay burcundaki Ay Tutulması 5 Haziran’da meydana gelecek; gerginlik ve stres ön planda olacak. Güneş Tutulması ise ayın 21’inde Yengeç burcunda; sağlık açısından olumlu ve güzel haberler getiriyor. Yeni bir beslenme alışkanlığı edinebilirsiniz. Günlük rutinleriniz için dengeli ve sabırlı çalışmalar içerisine girebilirsiniz. Yenilenmek ve tazelenmek için uygun bir ay. Merkür retrosu ile geçmişteki bir iş arkadaşınızla karşılaşmanız ve yeniden iş konuşmanız birlikte ortaklığa neden olabilir.

BALIK

Sevgili Balıklar, aile ve ev konularında mutlu, huzurlusunuz. Kendimizi evimize adadığımız bir, iki ay sizler için verimli geçti. Dekor, tadilat, hobisel konular en çok ilgilendiğiniz şeyler olacak. Ay Tutulması ile 5 Haziran civarı evden çalışmak fikri kafanıza yatacak. 21 Haziran’daki Güneş Tutulması ise yeni bir çocuk haberi getirebilir sizlere… Bu ay Venüs retrosu bitiyor; bu dönemden sonra aşk ve sevgi konularında uyumsuzluklar bitecek; daha anlayışlı ve sevgi dolu olacak partneriniz. Merkür retrosu ise devreye giriyor 17 Haziran’da; bu da sizlere bir nebze daha kararsızlık ve belirsizlik hissi verebilir. Elinizdeki işlere odaklanmalı; teknolojik aletleri almak için acele etmemelisiniz.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
16.908
1.299
Binnur Zaimler'den Haziran'20 Astroloji Bülteni

tumblr_mn5uceNoxS1rpbo22o1_500.jpgKoç
Hayatınızdaki olaylar hızlanıyor. 5 Haziran günü gerçekleşecek Ay tutulması iletişiminizi artırıyor. 1-10 Haziran arası etkilerini daha yoğun hissedeceğiniz bu tutulma altında yakın çevrenizle iletişiminizin artarken uzaklarla da ilgili işlere hız veriyorsunuz. Seyahat planları yapmanız, şehir içi veya dışı geziler yapmanız da mümkün. Eğer planladığınız çok önemli bir seyahat var ise, bunun olup olamayacağını 5 Haziran civarı öğreneceksiniz. Eski arkadaşlarınızla, uzun zamandır bir araya gelmediğiniz kişilerle iletişim kurma fırsatınız var. Sözleşmeler üzerine çalışabilirsiniz, ancak sözleşme imzalamanız, kesin şartlar altında el sıkışmanız pek doğru olmayabilir. Bunun yerine açık kapı bırakmanızda, esnek koşullar altında kararlar vermenizde fayda var. İkileme düştüğünüz konular olabilir. Kendinizi geliştirmeniz mi önemli yoksa yakın çevrenizle beraber olmanız mı? Büyük düşünmenin ve eski çevrenizden biraz uzaklaşmanın zamanıdır. 21 Haziran günü gerçekleşecek tutulma öncesi ise ev ve aile konularına yoğunlaşın. 19-21 Haziran arası günlerde, hemen Güneş tutulması öncesi evde bir detoks yapmanın da tam zamanı. Oldukça duygusal olacağınız bu tutulmada eski köklerinize, ailenize ve çocukluk anılarınıza dönmek sizi biraz hüzünlendirebilir. 15 Haziran sonrası eve eşya almayı ertelemeniz akıllıca olabilir.

Boğa
Bu ayın ilk yarısı para konularıyla ilgilisiniz. Bir yatırım yapmak, paranızı bir yere kanalize etmek isteyebilirsiniz. Ortaklaşa olarak eşiniz veya ortağınızla paranızı birleştirdiğinizde daha güçlü bir yatırım yapma ihtimaliniz özellikle 3-12 Haziran tarihleri arasında artıyor. Alacaklarınızı bu dönemde tahsil edebilirsiniz. Düşündüğünüzden daha az bir gelir elde etmeniz sizi şaşırtmasın. Başkalarından yardım istemeniz mümkün. Yatırımı uzun dönemli düşünmenizde fayda var. 21 Haziran günü gerçekleşecek Güneş tutulması eski dost ve arkadaşlarınızla, eski komşularınızla görüşmenizi sağlayacak. Bir eğitim almaya başlamak, yeni bir sözleşme imzalamak için 15 Haziran – 12 Temmuz tarihleri çok uygun olmayabilir. Kısa geziler planlıyorsanız 15 Haziran öncesinde gitmeniz akıllıca olur. Bu tarihten sonraki geziler, saha ziyaretlerinde ihmalkarlık, unutkanlık karşısında önlemlerinizi alın. İmza atmanız gerektiğinde belgeleri birkaç kere kontrol edin. 15 Haziran sonrasında, ay sonuna dek arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle bağlantılı duygusal dalgalanmalara karşı tedbirli olun.

İkizler
Mayıs ayından eskiden keyif duyduğunuz şeyleri hatırlamaya başladınız. Belki de bir zamanlar yaptığınız işler, hobiler tekrar gündeme geldi. Nostaljik bir dönem içindesiniz. Diğer taraftan insanlara karşı o hep sergilediğiniz cana yakın tavırlarınızı bir süreliğine askıya aldınız. Kimseyi eğlendirmek, alttan almak istemiyorsunuz. İşle ilgili bu ay da eski projelerinizi, eski arşivleri bugüne taşımak faydalı olabilir. 5 Haziran günü gerçekleşecek Ay tutulması İkizler ve Yay burçlarının karşıtlığında gerçekleşecek. Özellikle ilişkilerinizde doğru dengeleri kurup kurmadığınızı sorguladığınız, pek de toleranslı olmadığınız birkaç gün yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan tutulma etkisi ile 1-10 Haziran tarihleri arasında eski iş arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz de mümkün. Size sunulan teklifleri geri çevirmeden mutlaka inceleyin. Eskiden ortaklık ve iş birliği yaptığınız kimselere, hatta eski şirketinize de geri dönmeniz mümkün. 1-10 Haziran tarihleri arasında ve özellikle 5 Haziran tutulma günü söyledikleriniz, kararlarınız, yaptıklarınız oldukça etkili olacak. Ok yaydan fırlıyor. İlişkilerinizde olumsuz gördüğünüz şeyleri karşı tarafa söylerken kırıcı olmamaya çalışın. 21 Haziran günü gerçekleşecek Güneş tutulmasına doğru giderken bedensel, ruhsal ve ilişkilerle ilgili arınma dönemi geliyor. Bırakmak istediğiniz alışkanlıklarınıza bir son verebilme gücünüz var. 21 Haziran sonrasındaki bir iki hafta boyunca para konuları gündeme geliyor. Alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Doğru yatırımı yapabilmek için biraz daha bekleyin. Yeni bir kazanç kapısı, eski bir arkadaşınız sayesinde karşınıza çıkabilir.

Yengeç
Bu ayın ilk yarısı para konularıyla ilgilisiniz. Bir yatırım yapmak, paranızı bir yere kanalize etmek isteyebilirsiniz. Ortaklaşa olarak eşiniz veya ortağınızla paranızı birleştirdiğinizde daha güçlü bir yatırım yapma ihtimaliniz özellikle 3-12 Haziran tarihleri arasında artıyor. Alacaklarınızı bu dönemde tahsil edebilirsiniz. Düşündüğünüzden daha az bir gelir elde etmeniz sizi şaşırtmasın. Başkalarından yardım istemeniz mümkün. Yatırımı uzun dönemli düşünmenizde fayda var. 21 Haziran günü gerçekleşecek Güneş tutulması eski dost ve arkadaşlarınızla, eski komşularınızla görüşmenizi sağlayacak. Bir eğitim almaya başlamak, yeni bir sözleşme imzalamak için 15 Haziran – 12 Temmuz tarihleri çok uygun olmayabilir. Kısa geziler planlıyorsanız 15 Haziran öncesinde gitmeniz akıllıca olur. Bu tarihten sonraki geziler, saha ziyaretlerinde ihmalkarlık, unutkanlık karşısında önlemlerinizi alın. İmza atmanız gerektiğinde belgeleri birkaç kere kontrol edin. 15 Haziran sonrasında, ay sonuna dek arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle bağlantılı duygusal dalgalanmalara karşı tedbirli olun.

Aslan
Herkes bir taraflara koştururken siz bu ay daha rahat görünüyorsunuz. Özellikle Haziran ayının ilk yarısı sizin için oldukça eğlenceli geçiyor. Kendinizi ortaya koyup, eğlenceli etkinlikler düzenleyebilir, oldukça stratejik işlerde görev alabilirsiniz. Eğitim vermek, sunum yapmak, kısacası sahneye çıkmak için doğru zamandasınız. Eski dostlardan, uzun zamandan beri görüşmediğiniz iş arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Onların desteği sizin gelecek planlarınızda adım atmanızı, ilerlemenizi sağlayacaktır. Düşündüğünüzden daha hızlı gelişen olaylar sayesinde özellikle 5 Haziran civarı bazı kararlar vermeniz de mümkün. Göz önünde olduğunuz bu günlerde kendinizi ifade etmekten çekinmeyin. İnsanların sizi can kulağı ile dinlediğini de anlayacaksınız. Gelecek üzerine çalışmak, hatta meslek gruplar arasında yer almak isteyeceksiniz. Bir süredir uğramadığınız dernek, STK, kulüp varsa tekrar irtibata geçmenizde fayda var. 21 Haziran günü ise Yengeç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma, somut olarak olayları karşınıza çıkarmasa da içten içe bir ruhsal hazırlık dönemini başlatabilir. 20-21 Haziran günlerinde kısa süreliğine de olsa inzivaya çekilmeye ne dersiniz? Kendinizle baş başa olarak iç sesinizi duymak size iyi gelecektir. Sevdiklerinizle ilgili endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğunu anlayacaksınız. Bugünlerde meditasyon çok iyi gelebilir.

Başak
Haziran ayı hem özel hem de iş hayatınız için oldukça hareketli geliyor. Bu hareketi size sağlayan şey iç enerjiniz ve yapmak istediklerinize olan bağlılığınız. 5 Haziran civarı gerçekleşecek Ay tutulması sırasında ev ve aile konularında ne kadar mutlu olduğunuzu tekrar anlayacaksınız. Sevdiklerinizle, kendi özel hayatınızda birlikte olmanız sizi dış dünyada da güçlü kılıyor. Yaşam enerjinizi daha çok ailenizden ve evinizden alıyorsunuz. Bu durumda 1-10 Haziran tarihleri arasında mümkünse zaman zaman evden çalışın. Eve daha fazla zaman ayırın. Kariyerinizle ilgili tatsız durumları aşmanız için öncelikle işinizi içten sevmeniz gerekiyor. Sizin sevmediğiniz, hoşlanmadığınız bir iş zaten tam da istediğiniz gibi gelişmiyor. Kariyer alanında ani değişiklikler bu tutulma ile bağlantılı olarak gerçekleşebilir. Herşeyin rayına oturması ve işi daha fazla sevmeniz ise 27 Haziran sonrasında daha fazla mümkün. İlerleyen günlerde bir tutulma daha geliyor. 21 Haziran günü Yengeç burcunda gerçekleşecek tutulma Güneş tutulmasıdır. Bu tutulma su elementinde olduğu için, bir toprak elementi olan Başaklara iyi gelecektir. Yakın çevreniz, kardeşlerinizle bağlantılı destek aldığınız günlere giriyorsunuz. Beraber bir proje yapmanız da mümkün. Tutulma sonrası hızlı bir şekilde yeni bir sözleşme imzalamak durumunda da olabilirsiniz. Bu dönemde iletişim gezegeni Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmayalım. 16 Haziran – 11 Temmuz arası alınacak kararlar fazla duygusal olabilir. Kardeşlerinize ve eski dostlarınıza karşı alıngan olmamanız kilit nokta.

Terazi
Haziran ayının ilk günleri size bol bol eğlence, sosyal ortam ve neşe getiriyor. Hareketli, bol konuşmalı, güler yüzlü anlar sizi bekliyor. Bol müzik, dans ve harekete hazır olun. Çok sevdiğiniz kişilerle temasa geçin, onları uzaktan da olsa görün. Çok uzaklardan gelen eski tanıdıklar size iyi gelecek. 5 Haziran günü gerçekleşecek ay tutulması 1-10 Haziran tarihlerinde hayatınızda daha fazla etkili olacaktır. Sözleşmelere imza atmak, yazılı belgelerle ilgilenmek gerekebilir. Yabancılarla, uzaktan kişilerle temastasınız. Kişisel gelişiminiz adına yapacağınız pek çok şey sizi mutlu edecektir. O çok istediğiniz, eskiden beri takip ettiğiniz büyük projelere geri dönün. Bunlar reklam, iletişim, medya alanında olabilir. Medyada yer almak, basın toplantılarına katılmak için yine de temkinli olunması gereken zamanlar. Seyahat planlarınız varsa ertelemeyin, Venüs’ün geri hareketi geçmişte daha önce gittiğiniz yerlere gitmeyi size tavsiye ediyor. 16 Haziran günü geri harekete başlayacak olan Merkür özellikle kariyer alanında duygusal kararlar vermenize yol açmasın. İş hayatınız, konumunuz ve ünvanınızla ilgili bazı sorgulamalar yaşayabilirsiniz. 21 Haziran günü gerçekleşecek Güneş tutulması öncesi kariyerinizde mevcut yaptığınız işi veya görevin bir kısmını bırakmanız da gündeme gelebilir. Bu karşılıklık içinde duygusal tepkileri bir kenara bırakmak en doğrusu olacaktır. Sürüncemede kalan konular Temmuz ortasından itibaren aydınlanacak.

Akrep
Haziran ayının ilk yarısında gündeminiz daha çok para olacaktır. Kendi kazancınızı artırmak için neler yapabileceğinizi masaya yatırın. Size borç vereceğiniz veya sizinle ortak olacağını söyleyen kişiler yan çizebilir. Diğer taraftan bir süredir beklediğiniz miras gibi paraların da geleceğini söyleyebiliriz. 5 Haziran günü İkizler – Yay karşıtlığında gerçekleşecek Ay tutulması ortaklaşa paylaşımlar, yatırımlar gibi konuları hızlandırıyor. Kararlar almanız gerekebilir. Bankacınızdan veya ortağınızdan istediğiniz bazı bilgilerin de geleceğini, haberler alacağınızı unutmayın. Bu doğrultuda vereceğiniz kararlar sizin yararınıza olacaktır. Para konularında bu dönemde şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. 16 Haziran sonrası iş ve projelerle ilgili geçmişte temasta olduğunuz yabancı kişilerle tekrar irtibata geçin. Onları yeni projelerinizle ilgili size desteği olacaktır. 21 Haziran günü gerçekleşecek Yengeç burcunda yeniay sonrasında uzaklarla ilgili projeler, medyada yer alma, reklamcılık konuları gündeme gelebilir. Bu açıdan baktığınızda 21 Haziran sonrası düğmeye basmanızda fayda var. İletişime geçen kişilere zaman ayırın, başınızdan savmayın. Akademik olarak yarıda bıraktığınız bir program var ise kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Uzak yerlere gitmek, seyahat etmek çok doğru bir fikir olmayabilir. İletişim gezegeni Merkür’ün ihmalkarlık ve unutkanlık olasılığını artırdığı günlerde temkinli olun.

Yay
Bir süredir ilişkilerinizde oldukça yoğun bir dönemdesiniz. Herkesle yüz yüze görüşmeseniz de irtibatta olmanız ve herkesi dinlemeniz gerekiyor. Eş zamanlı olarak pek çok kişiden pek çok konuda bilgi alıyorsunuz. Bunu yaparken karşıdaki kişilerin verdikleri bilgilere, haberlere, verilere dikkat edin. İşyerinde isteksiz, keyifsiz kişilerle biraz uğraşmanız da gerekebilir. Sizi bir proje için oyalayan, söz verdiği halde sözünden dönen insanlarla uğraşmayı bırakamıyorsunuz. 5 Haziran günü Yay burcunda bir ay tutulması gerçekleşecek. Ay tutulması sırasında olaylar hızlanır, açığa çıkar ve pek çok konu da netleşir. Bu tutulma sırasında işyerinde ve özel hayatınızdaki ilişkilerinizde durumu açık ve net şekilde görmeniz mümkün olacak. Bir süredir var olan toleransınızı artık daha fazla esnetmeyin. Karşıdaki kişilerin tavırlarına da fazla takılmayın. İş birliklerini tekrar gözden geçirmekte fayda olabilir. 16 Haziran sonrası ay sonuna kadar eşiniz veya ortağınızla ortaklaşa paylaşımlarınız önem kazanıyor. Bir yatırım yapmayı, ortak bir projeye girmeyi düşünüyorsanız işte tam zamanı. 21 Haziran günü gerçekleşecek Güneş tutulması size ortamı sağlayacaktır. Bu tarihten önce değil ama sonrasında harekete geçebilirsiniz. Miras konuları, ortak paralar gündeme geliyor. Kendinize fazla yüklenmeden sizi aşan işler ve konularla ilgili yardım isteyin.

Oğlak
Üzerinde çalıştığınız işler bir süredir keyifsiz konular olabilir. Görevinizin çok sevimli olmayan taraflarıyla ilgilenmek bu aralar size düşmüş olabilir. Bunlar bir an önce yok etmek amacıyla elinizden geleni yapıyorsunuz. 1-10 Haziran tarihleri arasında tutulma etkisi ile teslim tarihleri gelen işlere konsantre olmanız iyi olur. 5 Haziran günü gerçekleşecek Ay tutulması civarı günlerde maillerinizi iyice kontrol edin. Size gelen mesajlar arasında yapılması gereken işler varsa dikkatli olun. Bunun yanında tüm ay boyunca açık havada nefes almak, akciğerlerinizi ferahlatmak iyi fikir olacaktır. Sigara içiyorsanız azaltın veya bırakın. 16 Haziran günü sonrasında 3 hafta boyunca geri harekette olacak Merkür farklılıklar getiriyor. İletişim, ulaşım ve haber almayla ilgili olan gezegen karşıt burcunuz Yengeçte geri harekette. Bu durum üç hafta boyunca karşıdaki kişilerin aşırı duygusal hareketlerini, alınganlıklarını, size yanlış bilgiler vermelerini gösteriyor olabilir. Karşıdaki kişilerle ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Hem özel hem de iş hayatınızda gereksiz sürtüşmelerden kaçının. 21 Haziran günü gerçekleşecek Güneş tutulması karşıt burcunuzda olacak. Bu tarihten önce bazı kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu tarihten sonra hayatınıza yeni tanışıklıklar giriyor. Eski bağlantılarınız sayesinde farklı iş insanları ile temasa geçmeniz söz konusu. Eski ortağınız veya işbirliği yaptığınız kişiyle tekrar bir araya gelmeniz mümkün. 21 Haziran sonrası özel hayatınızda eskiden birlikte olduğunuz kişiye dönme ihtimali de görünüyor.

Kova
Haziran ayı size eğlenceli günler sunuyor. Birlikte hoşça zaman geçireceğiniz dostlarınız yanınızda olacak. 1-10 Haziran tarihleri arasında geçecek planlarınızı geliştirecek, ileriye dönük adımlar atacaksınız. İdeallerinizi daha sıkı bir şekilde ele almanız, çeşitli grupların için yer alarak harekete geçmeniz olası. Başkaldıran, kurulu düzenin olumsuz yanlarını gören tavırlarınız başkaları üzerinde de etkili olacak. Diğer bir deyişle belki de işyerindeki elebaşı sizsiniz. Şaka bir yana, farklı fikirleriniz işyerinde inovasyonun da önünü açabilir. Çalışma arkadaşlarınızın beklentilerini ilgili kişilere iletebilir, çeşitli aksiyon planları da önerebilirsiniz. 5 Haziran günü gerçekleşecek Ay tutulması sırasında sosyal hayatınız oldukça önem kazanıyor. Bu dönemde oldukça göz önündesiniz. Tam da bu sırada geçimsiz tavırlar sergilememeye de özen gösterin. Spekülatif konularda çok şanslı olmadığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Risk almadan daha temkinli ilerleyin. Bol bol sosyal ortamlarda yer alacak, farklı fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. 21 Haziran günü Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması aynı zamanda bir yeniay da getiriyor. Bu tarihten hemen sonra günlük işlerinize yeni projeler katılabilir. Bu projeler, geçmişte yapmış olduğunuz işlerin devamı niteliğinde olacaktır. Kendinizi yenilemek, beslenmenize dikkat etmek için tutulma sonrası günlerde harekete geçin. Evinize bir evcil hayvan almak da iyi bir fikir olabilir.

Balık
Haziran ayının ilk haftaları hem özel hem de dış dünyada oldukça aktifsiniz. İki tarafta da oldukça yoğun çalışıyorsunuz. Ev düzeni, aile içi konularda yapmak istediğiniz bazı şeyler var. Yine de güzellik ve uyum gezegeni Venüs’ün neredeyse ay boyunca ev ve özel hayat alanınızda geri harekette olduğunu unutmayın. Eve alacağınız eşyalardan bir süre sonra sıkılabilirsiniz. Ev içindeki uyuma itina göstermeniz iyi olabilir. Ev sizin için bir rahatlama mekanı değil, çalışma yeri gibi. Temmuz ayında daha rahatlayacağınızı unutmayın. 5 Haziran günü iş hayatınızda oldukça büyük fırsatlar karşınıza çıkabilir. Daha fazla tanınma, daha fazla dış dünyada yer alma şansınız yüksek. Bu nedenle evde değil, dışarıda zaman geçirin. 21 Haziran günü gerçekleşecek Güneş tutulması, yaratıcılığınızın artışını da gösteriyor. Özellikle ilgi duyduğunuz geçmişle ilgili konuları gündeme taşıyabilirsiniz. Aile ağaçları, nostaljik anılar ve objelerden yola çıkarak bambaşka şeyler yapabilirsiniz. Tutulmalar olayları hızlandırır ve açığa çıkarır tazelenmenizi geçmişten getirdiğiniz yetenekleriniz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Varsa çocuklarınızla ilgili yeni gelişmeler söz konusu. Bu tutulma eski aşkları hatırlamak, eski sevgililere dönmek anlamına da geliyor
 

İlginizi Çekebilir