• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

HAZİRAN AYI HAMİLELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🤱🏼

Hera0665

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2020
68
61

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-02-2021

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 242 gün kaldı.

kalpÖnümüzdeki 32 gün bebeğin kol ve bacak gelişimi için çok önemlidir. Birkaç saat içinde bebeğin kollarını oluşturacak tomurcuk birdenbire görünecektir. Göremesenizde bebeğinizin kalbinin attığını söyleyebiliriz. Gün içindeki dinlenme zamanlarını planlayarak yorgunluğunuz ile baş edebilirsiniz. Planlı günlük yaşam sizi yorgunluktan uzak tutacaktır.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hera0665

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2020
68
61

kalpÖnümüzdeki 32 gün bebeğin kol ve bacak gelişimi için çok önemlidir. Birkaç saat içinde bebeğin kollarını oluşturacak tomurcuk birdenbire görünecektir. Göremesenizde bebeğinizin kalbinin attığını söyleyebiliriz. Gün içindeki dinlenme zamanlarını planlayarak yorgunluğunuz ile baş edebilirsiniz. Planlı günlük yaşam sizi yorgunluktan uzak tutacaktır.

Hera0665

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2020
68
61
Merhaba ben bata 5_6 gün varken yaptım ama erken gebelik testi yaptım hemen çıktı ama normal test hiç denemedim bildiğim kadarıyla aralarında çok fark yok
Senin bat ne zaman

Yukarı Alt