Haziran & Temmuz ay覺nda doum yapacak t羹p bebek anneleri 什

Minnaklarim

Mavi k羹癟羹k balinam & 襤ncirli badem kurabiyem
Kay覺tl覺 ye
29 Ekim 2019
1.077
1.163
Ekim / Kas覺m ay覺nda transfer olup pozitif sonu癟 alan tatl覺 anne adaylar覺. Doktorumuzun s繹yledii gebelik haftan覺z, kese tarihimiz, kalp at覺覺 tarihimiz ve sonu gelmeyecek tatl覺 telalar覺 birlikte yaayal覺m. 兩抽把 Sat 5 Ekim, 5+6 g羹nl羹k olduk . Transferin 20. G羹n羹 keselerini g繹rd羹k , 22 Kas覺m Cuma g羹n羹 kalp at覺覺 i癟in gideceiz. Biz daha buraday覺z ilerisi inallah olacak Haziran & Temmuz ay覺nda doum yapacak t羹p bebek anneleri 什

Son d羹zenleme:

Minnaklarim

Kay覺tl覺 ye
29 Ekim 2019
1.077
1.163
Arkadalar merak ettiklerim var. unu yeme bunu yeme demeler balad覺. Maydanoz, nane, nar, hurma u an yemiyorum, 癟ok limonlu eyleri de yememeye dikkat ediyorum. Limon ile hurmay覺 kendim test ettim sanc覺 ve kas覺lma oluturdu 羹st 羹ste her g羹n yedim. Art覺k bir ey yerken korkuyorum. B羹y羹klerin dediklerini kulak ard覺 etmek istemiyorum ama 癟ok fazla da kasmak istemiyorum.

Muallim09

ye
Kay覺tl覺 ye
5 Nisan 2018
327
615
Benim i癟in 癟ok erken belki ama ben 癟orbama salatama limon s覺k覺yorum. Trabzon hurmas覺 da her g羹n yemesem de 癟ok severim transferden sonrada yedim bir s覺k覺nt覺s覺n覺 g繹rmedim. Allah nasip ederse kese ve kalp at覺覺ndan sonra ayr覺nt覺l覺 arat覺rmaya girerim

Cemre0000

ye
Kay覺tl覺 ye
27 Ocak 2018
159
215
O zaman bu bal覺kta hay覺rl覺 uurlu olsun 嚙潘蕉尿 ben de sat a g繹re 5+2 yim doktorum test g羹n羹nden iki hafta sonra gel demiti, daha hiii癟 doktora gitmedim, ne durumday覺z bilmiyorum 27 Kas覺m da transferin 25.g羹n羹 gideceim 6+3 olaca覺m kesmeyi g繹receiz inallaaaah 仆弘 kalp duyulur muu acaba

Angelnursee

Cok sukur mucizem benimle...
Kay覺tl覺 ye
5 Ocak 2018
1.309
908
Benim de 4 ekim transfer oldu haziran annesiyim insallah :cool: 9+2 yiz cok sukur bi sikintimiz yok :-)

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 22-06-2020

Hamileliimin 13. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 192 g羹n kald覺.

Bebeinizin karacieri art覺k safra 羹retiyor. n羹m羹zdeki 羹癟 g羹n i癟inde, ses telleri bebeinizin boaz覺nda/g覺rtla覺nda oluacakt覺r. Bebeiniz ses 癟覺karamayacak, alayamayacakt覺r 癟羹nk羹 ses hava i癟inde yay覺labilir s覺v覺 i癟inde deil. Hamilelik, kad覺nlar覺 mesane eneksiyonlar覺na daha yatk覺n k覺lar. 襤drar mesanede daha uzun s羹re kald覺覺ndan bakterilerin 癟oalmas覺 ihtimali y羹kselecektir.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 26 gr. - Yakla覺k boyu : 54 mm. (Batan Popoya)

Hamilelik G羹nl羹羹n羹 襤mza alan覺na eklemek i癟in t覺klay覺n

Angelnursee

Cok sukur mucizem benimle...
Kay覺tl覺 ye
5 Ocak 2018
1.309
908
O zaman bu bal覺kta hay覺rl覺 uurlu olsun 嚙潘蕉尿 ben de sat a g繹re 5+2 yim doktorum test g羹n羹nden iki hafta sonra gel demiti, daha hiii癟 doktora gitmedim, ne durumday覺z bilmiyorum 27 Kas覺m da transferin 25.g羹n羹 gideceim 6+3 olaca覺m kesmeyi g繹receiz inallaaaah 仆弘 kalp duyulur muu acaba
Ben 6+0 da karindan duydum canim :-)

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 22-06-2020

Hamileliimin 13. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 192 g羹n kald覺.

Bebeinizin karacieri art覺k safra 羹retiyor. n羹m羹zdeki 羹癟 g羹n i癟inde, ses telleri bebeinizin boaz覺nda/g覺rtla覺nda oluacakt覺r. Bebeiniz ses 癟覺karamayacak, alayamayacakt覺r 癟羹nk羹 ses hava i癟inde yay覺labilir s覺v覺 i癟inde deil. Hamilelik, kad覺nlar覺 mesane eneksiyonlar覺na daha yatk覺n k覺lar. 襤drar mesanede daha uzun s羹re kald覺覺ndan bakterilerin 癟oalmas覺 ihtimali y羹kselecektir.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 26 gr. - Yakla覺k boyu : 54 mm. (Batan Popoya)

Hamilelik G羹nl羹羹n羹 襤mza alan覺na eklemek i癟in t覺klay覺n

Minnaklarim

Kay覺tl覺 ye
29 Ekim 2019
1.077
1.163
Ultrasyonda k羹癟羹k 癟覺k覺yorlar yaramazlar. Ben 6+2 de gideceim . Senin minik 癟覺karsa oka girme ben girdim doktor 癟ok g羹ld羹 ifademe sat ile ayn覺 癟覺karsa duyars覺n can覺m inallah

Yukar覺 Alt