• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Haziran & Temmuz ayında doğum yapacak tüp bebek anneleri 🤰

Minnaklarim

Mavi küçük balinam & İncirli badem kurabiyem💞
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.469
2.843
Mağazaya gittin mi kaybediyor insan kendini 😍
Pazar günü pompa alacağım yatak alacağım 💞💞 sonrası kolay biraz bahar gelsin yazlık sezon da kıyafet alacağım. Hemde ne kayıp etmek 😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-07-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Minnaklarim

Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.469
2.843
Bizde ondan aldık canım 15 kiloya kadar kullanımı var bakalım ne zamana kadar oturcaklar 🤗
Tostos olana kadar😂 ama çok güzel ya joie nin vardı mesela daha kaba indirim ile bayb plus un fiyata geliyordu onu sevmedim. Bu çok kibar hafif

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Vosvos88

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
223
184
Kızlarrrr en son alırım hatta gelecek yaza bırakırım dediğim şeyi ilk aldım 😂😂😂😂bebek arabamız geldi 💙❤puset yolda pazartesi günü gelecek 😘hafta sonu da inşallah yatağı alacağız 🙏🙏🙏
Yaa iyi yapmışsın yavaştan başladın 😊😊güle güle kullanın cnm yavrularla

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-07-2020

Bebeğimi kucağıma almama 92 gün kaldı.

Bebeğiniz büyüdükçe ve gücü artıkça, tekme ve debelenmeleride daha güçlü olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini sayarak bebeğinizin hareketlerini izleyebilirsiniz. İki saatlik süre içinde en az on tekme hissedebilirsiniz. Tekmeleri hissedeceğiniz en uygun saat bebeğinizin en aktif olduğu saatler olan akşam yedi ile akşam on saatleri arasıdır. Anne adayları kasık ağrılarınız artmış olabilir.

Minnaklarim

Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.469
2.843

Red Velvet

positive vibes only..
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2019
253
437
Canim ayni sorun bende de var kısa suruyo ama ayni adet sancisi gibi vurup geciyo arada benim subat basinda lekem olmuştu kasılma var demisti simdi bu sancilarda vurunca iyce korkuyorum acaba kasilma arttimi die pazartesi tkrr kontrolm var insallah geçmiştir korkumdan cok fazla yuruyemiyorum bile
Tatlım seninle sanırım 1 gün arayla oldu transferimiz ve belirtilerimiz çok benziyordu. İkimiz de çok uzun süre şiddetli bulantı ve kusmayla uğraştık, ikimizin de bebişleri erkek ve aynı haftalarda çektiğimiz ağrılar bile benzedi☺ İnşallah ağrılarımız bebişlerimiz büyüdüğü ve içerde kendilerine yer açtıkları içindir. Sen daha önce kanama yaşadığın için tabiki daha hassas davranmalısın. İnşallah ciddi bir şey yoktur🙏🏻

Trn hcr

Mucizelere inanın ❤❤
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
427
424
Tatlım seninle sanırım 1 gün arayla oldu transferimiz ve belirtilerimiz çok benziyordu. İkimiz de çok uzun süre şiddetli bulantı ve kusmayla uğraştık, ikimizin de bebişleri erkek ve aynı haftalarda çektiğimiz ağrılar bile benzedi☺ İnşallah ağrılarımız bebişlerimiz büyüdüğü ve içerde kendilerine yer açtıkları içindir. Sen daha önce kanama yaşadığın için tabiki daha hassas davranmalısın. İnşallah ciddi bir şey yoktur🙏🏻
Yaa ne güzel tesadüf 😍 canm cok yoğun bi kanama olmadi leke seklinde ve bi kere oldu zaten progestan fitil kullandim onu kullaninca kanama olmaz dedi doktrmda inşallah yoktur hepimize sag salim kucağınmiza alip burda dogum hikayelerimizi yazmayi nasib etsin rabbim isim ne düşünüyosun canm benim oğlusum büyük ihtimal kerem ali olcak teyzesi istedi bende beğendim babasi da onaylarsa insallah kerem ali olck

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-07-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 110 gün kaldı.

Bebeğiniz doğumundan sonra yaşamı için önemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebeğinizin ağzı ve dudakları artık daha duyarlı. Eğer bebeğinizin eli ağzına yakın bir pozisyona gelirse hemen başparmağını veya diğer parmaklarını emmeye başlıyor. Bugünlerde yüksek bir ses olduğunda bebeğinizin zıpladığını hissedebilirsiniz. Bebeğinizin gözleri gelişimini bugün yarın tamamlayacak ve bebeğinizin gözleri açılacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Angelnursee

Cok sukur mucizem benimle...
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2018
1.588
1.149

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-06-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 75 gün kaldı.

Bebeğiniz bu ay yaklaşık 450 gr daha ağırlık kazancak. Bu hafta sonunda bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 28 cm. civarında olacak. Bu ay boyunca bebeğiniz sizin sağladığınız besinleri aktif olarak özümser ve saklar. İskeletini geliştirmek için kalsiyum, kırmızı kan hücreleri için demir, ve büyümesi için protein sizin sağladığınız besinlerdir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

zuzu3838

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
599
481

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-07-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 90 gün kaldı.

Bebeğinizin kas elastikiyeti yavaş yavaş gelişmektedir. Ve bu gelişme bebeğinizin kavrama gücüne yansımaktadır. Bebeğiniz geliştikce ve kuvvetlendikce daha aktif hale gelecek ve bu aktiflik veya hareketlilik bazen sizi uykunuzdan uyandıracak kadar şiddetlenecektir. Bebeğinizin boyu ortalama 25 cm. ve bebeğinizin ağırlığı ortalama 1 kg. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Red Velvet

positive vibes only..
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2019
253
437
Yaa ne güzel tesadüf 😍 canm cok yoğun bi kanama olmadi leke seklinde ve bi kere oldu zaten progestan fitil kullandim onu kullaninca kanama olmaz dedi doktrmda inşallah yoktur hepimize sag salim kucağınmiza alip burda dogum hikayelerimizi yazmayi nasib etsin rabbim isim ne düşünüyosun canm benim oğlusum büyük ihtimal kerem ali olcak teyzesi istedi bende beğendim babasi da onaylarsa insallah kerem ali olck
Cinsiyetimizi geçen hafta kesinleştirdik , aklımızda henüz bir isim yok ☺Bundan sonra düşünmeye başlayacağız yavaş yavaş ☺ Kerem Ali güzel bir isim, inşallah sağlıkla gelir anneciğinin sevgi dolu kucağına 🙏🏻💙

Yukarı Alt