• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Haziran & Temmuz ayında doğum yapacak tüp bebek anneleri 🤰

Minikmucizebebegim

Mucizeye Gebe❤️🤰🏻
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Mart 2019
254
345
Kızlar keseyi gördüm 9 mm mis. Yolk kesesi de vardı.7 aralıkta kalp atışı dedi.randevu aldım. Ikiz olarak başlamış ama tek olarak devam etmiş. Diğer gelişmeyen kese de ordaydı. Hayırlısı hakkımızda
Canım keseyi ne zaman görmüş oldun ozaman kan da gördüğünden kac zaman sora bende keseye gidicem ne zaman diye cok merak ediyorum
Rabbim sağ sağlim kucana almayıda nasip etsin inşallah ❤

Minnaklarim

Mavi küçük balinam & İncirli badem kurabiyem💞
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.472
2.845
Jhulia Jhulia Sat: 1 Eylül Transefer tarihi : 23 Eylül Sonuç: 1 Ekim 17 Ekim kese/kalp 👶🏻
Nesir Nesir Sat: 7 Eylül Transefer tarihi : 27 Eylül Sonuç : 3 Ekim 17 Ekim kese, 21 Ekim kalp 👶🏻
Angelnursee Angelnursee Sat: 16 Eylül Transefer tarihi : 4 EkimSonuç: 15 Ekim👶🏻
Z zuzu3838 Sat: 1 Ekim Transfer tarihi : 26 Ekim6 Kasım kese 13 Kasım kalp 👶🏻
Minnaklarim Minnaklarim Sat: 5 Ekim Transfer tarihi:23 Ekim Sonuç tarihi:3 Kasım kese 12, kalp 22 Kasım 👶🏻👶🏻
Kardiyakarrest90 Kardiyakarrest90 Sat: 8 Ekim Transfer tarihi : 24 Ekim 14 Kasım kese, 22 Kasım kalp 👶🏻
Trn hcr Trn hcr Sat: 5 Ekim Transfer tarihi : 6 Kasım Sonuç: 16 Kasım 26 Kasım kese görüldü 👶🏻
C Cemre0000 Sat: 13 Ekim Transfer tarihi : 2 Kasım Sonuç: 13 Kasım 27 Kasım kese tarihi 👶🏻
B benmesela01 Sat : 16 EkimTransfer tarihi: 31 Ekim kese tarihi 26 Kasım 7 Aralık kalp atışı Rand 👶🏻
kelebekk47 kelebekk47 Sat:16 EkimTransfer tarihi:2 Kasım Kese 26 Kasım 5 Aralık kalp atışı Rand👶🏻
Canlar topikte yazışan 16 kişiyiz. Tablo ekleyemiyorum. Sat tarihine göre sıralamaya çalıştım. Kalp atışında sata göre çıkıyor diye. 6 kişiyi de hemen devam edip yapacağım. Beş dakikaya inşallah onlarda geliyor 😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-07-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Minnaklarim

Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.472
2.845
G gizem_ar Sat:16 EkimTransfer tarihi:5 Kasım Sonuç 15 Kasım 25 Kasım kese görüldü.👶🏻
Red Velvet Red Velvet Sat:19 EkimTransfer tarihi:7 Kasım Sonuç 15 Kasım 5 Aralık kese /kalp randevu 👶🏻
S shemsim Sat:24 Ekim Transfer tarihi:8 Kasım Sonuç 18 Kasımkese randevu tarihi 30 Kasım 👶🏻
Muallim09 Muallim09 Sat:24 Ekim Transfer tarihi: 11 Kasım Sonuç 19 Kasım Kese randevu 1 Aralık👶🏻
Babydust80 Babydust80 Sat:25 EkimTransfer tarihi: 13 KasımSonuç 23 Kasım 👶🏻
Dera34 Dera34 Sat:26 Ekim Transfer tarihi:13 Kasım Sonuç 20 Kasım 5 Aralık kese randevu 👶🏻
Şükür rabbime listeyi yaptım 😂😂 yeni sonuç alan arkadaşlar keseyi görelim sizi de listeleyeyim😍

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Babydust80

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
643
968
ne kadar tatli birsey kizlar, goz yaslarla izliyorum :))))

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-07-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 114 gün kaldı.

Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 650-700 gr arasında. Bebeğinizin gelişimininde, bu dönemde kazanılan ağırlığının çoğu kas ve kemik kütlesi ve büyüyen organ ve dokulardaki kilo artışlarıdır. Sonuçta, bebeğinizin hareketle ilgili bir çok kası doğumdan önce, geri kalan diğer kasları ise doğduğu gün gelişimini tamamlayacaktır. Bebeğiniz büyüdükçe hareket alanı daralıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Minnaklarim

Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.472
2.845
ne kadar tatli birsey kizlar, goz yaslarla izliyorum :))))
evet işte benim dediğim bu çok ağladım bu haftayı izlerken çok özel hissettim kendimi hiçbir tanımlamaya sığmayan bir ifade var. Dünyanın en kalabalık şarkısını söyleyen sesini sadece annesinin duyduğu küçük mavi balinayım. Sadece annesinin duyduğu o sesi bana nasip eden rabbıme binlerce şükür olsun 🙏 🙏 🙏 durumuma da yazdım oğlum mavi küçük balinam kızımda İncirli badem kurabiyem 💞 inşallah hissettiğim gibi olur cinsiyetleri 🙏

kelebekk47

Oğlum abi oluyor🖤
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
5.951
6.768

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-07-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 103 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin akciğerlerindeki hava kesecikleri (alveol) gelişmeye başlayacak. Bebeğin nefes alabilmesi genelde 24. haftanın sonunda mümkündür. Çünkü bazı hava keseciklerinin gelişimi, kanla iyi beslenen akciğer dokularının ve bronşların gelişininin sonunda tamamlanır. Buna ek olarak hava keseciklerini ayrıran membran(zar tabakası), oksijen- karbondiyoksit değişimine izin verecek kadar incedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Minnaklarim

Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.472
2.845
Çocuğun sesi beni etkiledi 😅
Öyle güzel anneciğim diyorki eşimde 10. Haftada söylediğine çok duygulandı ne zaman 10 olacak diyor. Orda babama söyle onu çok seviyorum diyor 😂😂😂😂biz bayağı izledik bunu transfer sonucu beklerken.

Yukarı Alt