Hedef 53

nezesali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2017
449
1.070
Benim sorunum yemek degil tatli ve abur cubur maalesef🙄 Ilk etapta bunlari azaltmaya calisiyorum.Ekmege dikkat ediyorum ve suyu bol iciyorum.Boyle boyle moda giriyorum ben bianda herseyi kesemiyorum daha cabuk birakiyorum .1 kilo verdim 😊 umarim daha prensipli sekilde devam ederim.Sporu da isin icine katmak lazim 🤔

hedef65

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
25
40
Merhaba arkadaşlar geçen hafta giremedim kusura bakmayın.oğlum ilkokul 1. sınıfa başladı onun koşturmacası vardı bu hafta düzene girdik ancak.
Bu süreçte yediklerime pek dikkat edemedim ve sonuç bu sabah 82,500 kiloyu gösterdi tartı.
Tebiki pes etmek yok kaldığım yerden devam ediyorum.Menümü toplu paylaşacağım artık :KK66:

hedef65

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
25
40
Dünkü menüm
Sabah 1 dilim tam buğday ekmeği,1 üçgen peynir,1 dilim salam,domates,salatalık

Ara Yeşil çay 2 gün kurusu

öğlen 1 servis kaşığı tavuk fleto,1 kase kadar patates kızartması

ara 10 badem türk kahvesi

akşam 1 kase haslama et,1 haslanmış mısır

hedef65

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
25
40
Sizlerden gelen giden yok ama ben menümü yazayım yine de
Dünkü menüm

Sabah : 1 dilim tam buğday ekmeği,1 üçgen peynir,2 dilim salam,domates

öğlen : 1 tabak taze fasulye,1 kase yoğurt

ara: 10 adet badem yaşil çay

akşam : 1 muz 3 ceviz (geç saate kaldım yemek yemediğim ağır olur diye)

ve pazartesi 82,500 olan kilom bu sabah itibariyle 79,900 :KK49:

Cakil tasi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
16
31
Herkese selamlar
Okullar acildi malum yogun bir doneme girdim bende. gecen hafta saglik problemlerim artti uc dort gun yattim mecburen :KK43: kilom 75 insallah duzenimi oturtayim dahada gidicekdir diye umuyorum :dua: yediklerime dikkat ediyorum ama daha fazla odaklanmak lagzim . Artik az az menu vermeye baslarim bende :KK24:

Cakil tasi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
16
31
Merhaba arkadaşlar geçen hafta giremedim kusura bakmayın.oğlum ilkokul 1. sınıfa başladı onun koşturmacası vardı bu hafta düzene girdik ancak.
Bu süreçte yediklerime pek dikkat edemedim ve sonuç bu sabah 82,500 kiloyu gösterdi tartı.
Tebiki pes etmek yok kaldığım yerden devam ediyorum.Menümü toplu paylaşacağım artık :KK66:
Merhabalar 1. Sinif gercekten cok yorucu bol kosusturmali bir yil Allah yardimciniz olsun . Bende baslarim artik menu vermeye buraya yazinca daha duzenli oluyorum.

Yukarı Alt