Hem çaldım..hem söyledim..hem çizdim..bakalım beğenicekmisiniz

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar umarım bu küçük klibimi beğenirsiniz..gitarla çalıp söyledim..birde orada bir karakalem kadın resmi var o benim eserim:1closedeyes: birde bi şişe ve bardak oda suluboya çalışmam umarım beğenirsiniz..şiirler forumunda şiirlerimide yolladım..aslında matematikçiyim ama sanat benim için daha çok şey ifade ediyorLink Silinmiştir.
 

birsen11

Guru
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Şubat 2007
Mesajlar
121
Emoji Skoru
3
site cok yavaş açılıyor. Henuz beklemedeyim.
 
C

character

Ziyaretçi
Canım,resim yeteneğiniz daha da geliştirilebilir durumda..Bu da zamanla daha da artacaktır. Akor basarak gitar çalıyorsunuz,gitara yeni başladığınızı sanıyorum.Yanılıyor da olabilirim tabi.Sesiniz gayet güzel ancak ,ezgi kulağınız biraz zayıf gibi geldi bana.Detoneler çok fazla.kendimi pop star jürisi gibi hissettim:Roflol: umarım yorumuma kırılmamışsınızdır.Hem matematikle hem de sanatla ilgilenmenizi çok takdir ettim. Sanat eğitimi almış biri olarak fikirlerimi söyledim.genel anlamda başarılısınız.:çiçek:
 
E

EU1

Ziyaretçi
teşekkür ederim..evet yeni başladım ikisinede..
 

ilyada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Mart 2007
Mesajlar
138
Emoji Skoru
0
yüreğine sağlık canım sanatla ilgilenmek çok güzel birşey bende çok seviyorum ancak hiç yetenek yok zamanında da ilgilenmedik fakat oğlum çok meraklı gitar ve resim çalışmaları yapıyor bende ondan hevesimi alıyorum sağlıcakla kal
 

BenZumrutuAnka

oriflame direktörü ücretsiz üye yapılır
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Temmuz 2007
Mesajlar
332
Emoji Skoru
0
Yaş
45
açılmıyooooo açamadım
 

Yeliz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
19 Mart 2007
Mesajlar
3.046
Emoji Skoru
4
Yaş
38
bende açamadım açan biri nasıl açtığını söylesin..
 
Yukarı Alt