hem duvariniz süslü dursun, hemde takilariniz karismasin..

sibi

aŞkBöCeğimm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
eski kullanmadigim bir atkimi duvarima astim ve üzerinede küpelerimi takdim. bu sekilde hem duvarim bos durmus olmuyor hemde kupelerim birbirlerine karismiyor.

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ozaman sorun degil, aklina güzel esmis, hos durmus :-)

sibi

aŞkBöCeğimm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
güzel fikir etmisin, ama o güzelim salina yazik degilmi
kullanmadigim icin sorun degil, öyle bi kenarda duruyordu. isteyen tabikide sal yerine baska bir seyde asabilir. tül tarzi bir seyde olabilir.

sibi

aŞkBöCeğimm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kolyelerim icinde bauhausdan aldigim not kagitlarini asmak icin kullanilan mantar panoyu kullandim..

sherlocker

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
40
Hımmm...Güzel olmuş güzel...Çok beğendim,şalı daha çok beğendim ama...Yapabilirim bende..

Teşekkürler...

sibi

aŞkBöCeğimm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Hımmm...Güzel olmuş güzel...Çok beğendim,şalı daha çok beğendim ama...Yapabilirim bende..

Teşekkürler...
bende o sali hic begenmemistim ya :) bak bu sekilde kullanmasaydim yollardim canim sna ama simdi malesef küpeleri takdigim icin biraz zedelendi :) begendigin icin tesekkur ederim

NaZaR_BoNCuGu

Güneş topla benim için!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
bende cok begendim salli olanini guzel bi fikir gercekden paylasim icin tesekkur ettim..a.s.

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Pro Üye
Emoji Skoru
14
maşallah küpeci dükkanı gibi kaydirigubbakcemile3 ben hiç aksesuar kullanamıyorum. ne saat, ne kolye, ne şal, ne küpeee sırnaşık şey

sibi

aŞkBöCeğimm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
maşallah küpeci dükkanı gibi kaydirigubbakcemile3 ben hiç aksesuar kullanamıyorum. ne saat, ne kolye, ne şal, ne küpeee sırnaşık şey
bende aslinda kullanmam fazla taki. rahat edemem. ama ev arkadasimla ortak kullandigimiz icin hepsini ayni yere takdik :)

icimdeki_sen

17.10.2014 miladim kizim
Pro Üye
Emoji Skoru
78
dört kiz kardes oldugumuz icin evde bi sürü taki var...
bizde en son careyi mantar panoya asmakta bulduk...
tabi bide bunun kötü yönü gelip giden takilari begenip istiyor versen bir türlü vermesen bir türlü hihoyyyt

Yukarı Alt