Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

moni

🦕10. Takım🦕
Pro Üye
Emoji Skoru
58.435
kitap2.jpg

Merhaba,

10. takım olarak başlattığımız okuma etkinliğine tüm zayıflamaya çalışan, kitap okuyan arkadaşları bekliyoruz. Gelin birlikte kitap kurdu olalım .

YAPMAMIZ VE BİLMEMİZ GEREKENLER

1- Haftada en az iki kez gelip bildirim vermelisiniz. (x. sayfadayım. x kitabı okuyorum gibi) Bildirimlere mutlaka beni etiketleyin ki takip edebileyim.

2- Bitirdiğiniz kitap ile ilgili bilgi veren düşüncelerinizi içeren yorum paylaşabilirsiniz. Diğer arkadaşlara fikir olması amacıyla.

3- Herkes okuduğu kitaptan sevdiği alıntıları paylaşabilir .

4- Herkes her türden kitap okuyabilir.

5- Ay sonunda herkes o ay bitirdiği kitapları adları ile birlikte yazarak beni etiketleyecek.

5-Her ay en çok kitap okuyan 3 kitap kurdu ilk sayfada ilan edilecek.

6-Geçmişi okuyup durumlardan haberdar olunması ricamdır.

kitap4.jpg

OCAK 2019
ÜYE ADIO.KİTAP SAYISIGÜNCEL KİTAP ADIYAZARISAYFA SAYISIBAŞLANGIÇ TARİHİOKUNAN SAYFA SAYISI
Moni5Nutuk/Seyir DefterleriAtatürk /Kristof Kolomb600 / 260 8 Ocak/ 20 Ocak 2019150 / 50
Morordek2Yabancı Albert Camus11127 Ocak-
Kardelen321-Babil'de ölüm İstanbul 'da aşk İskender Pala-18 Aralık105
hande_buse3 kitap hırsızı Markus Zusak57431 Ocak46
toplight- Mutluluk& Tutsak güneşZülfü Livaneli& Ayşe Kulin376&44024 Aralık205&12
ada812----
beyazinci1tongue fu- -29 Ocak-
Ayvacicegi- Kavgam 3Karl Ove Knausgaard 45127 Aralık226
Seydan94-masumiyet müzesi Orhan Pamuk 50620 Aralık120
Balpamuk-Beyin David Eagleman -20 Aralık55
sara_282Tanrı Daima Tebdili Kıyafet GezerLaurent GOUNELLE44729 Ocak210
meryemozcan27-Milena'ya Mektuplar&Mustafa Kemal Kafka&Yılmaz Özdil.22 Aralık0
wydra3Dicle'nin Son Türküsü Kutü'l-AmaraEbubekir Subaşı/J.K. Rowling60613 Ocaksonanda- Ateş GecesiResat Nuru Guntekin-30 Ocak38
Hepfitim2-----
[/td] [td]

[/td] [tr] [td]-[/td] [/td]- [td]453[/td]
[tr]
[/td][/td][/tr][/tr]
[tr][tr][td][td][/td][/td][/tr][/tr]
[tr][tr][td][td]

kitap3.jpg

Bir kitabın son satırını da okuduktan sonraki gülümsemeyi veya göz yaşını, kitabın kapağını kapatıp, eğik durmaktan yorulmuş boynunu arkaya yaslamayı ve içinden çıkmış olduğun dünyayı gözden geçirmeyi kitap okumayanlar bilmiyor. Düşünebiliyor musun?

kitap.jpg
[/td][/td][/tr][td][/td][/td][/tr]

Son düzenleme:

Dino1isi

Nerede kalmıştık?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.967
belli bi kitap olcaksa okuyamam bak sıkıya gelemem ben :KK70: zayiflama grubu icin bile suphelerim var :")
ben bu ara kitap okuyamıyorum.. gecen gun denedim 17. sayfada uyuyakaldim.
okuldan geliyorum ( ogretmenim) is guc derken.. dinleniyim dizi izliyim bilmem napiyim. kitap yokk

_Citlembik_

Birgün en güzelinden rabbim ♡
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
959
belli bi kitap olcaksa okuyamam bak sıkıya gelemem ben :KK70: zayiflama grubu icin bile suphelerim var :")
ben bu ara kitap okuyamıyorum.. gecen gun denedim 17. sayfada uyuyakaldim.
okuldan geliyorum ( ogretmenim) is guc derken.. dinleniyim dizi izliyim bilmem napiyim. kitap yokk

Bu topikte kural yokk. Herkes okuduğu kitaplardan alıntı paylaşabilir. Begendigin okudugun kitapları önerebilirsin. Tek yapman gereken her pazar tüm hafta boyunca okudugun sayfa sayısını bildirmek. Hoşgeldin :KK200:

Dino1isi

Nerede kalmıştık?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.967
Bu topikte kural yokk. Herkes okuduğu kitaplardan alıntı paylaşabilir. Begendigin okudugun kitapları önerebilirsin. Tek yapman gereken her pazar tüm hafta boyunca okudugun sayfa sayısını bildirmek. Hoşgeldin :KK200:
hosbuldukk. tamam olabilir :) buluşlarım i okuyordum en son. nicola tesla. bi okumaya baslasam hemen bitcek ince bi kitap

Yukarı Alt