Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

derin sularda

Her insan bir umman...
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2018
5.256
21.059
Kızlar İnternete giremedim yoldayım ama 1 tane okumuştum, yine de Allah kabul etsin @derin sularda canım niyetini dualarını 🤲🏻🌸
Ben de ikindiden sonra bir tane okumuştum diğerini akşama bırakmıştım nasip sizeymiş.
Birlikte tamamlamış olduk Allah kabul etsin,
Sağolun.

umuut19

Ol de, olsunn Allah'ım
Kayıtlı Üye
18 Mart 2016
692
865
U umuut19 canım yasine katılmak istemiştin buradayız
Allah razı olsun canım.Yeni gördüm.Hiç iyi degilim.2.incı defa transferim oldu oda negatif..Çok umutlanmıstîk.Umutlarım tükendi :KK43:( Rabbim dualarınızı kabul etsin...Biraz toparlanayım katılırım insallh.

Maviiiii000

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2014
2.418
2.416
Allah razı olsun canım.Yeni gördüm.Hiç iyi degilim.2.incı defa transferim oldu oda negatif..Çok umutlanmıstîk.Umutlarım tükendi :KK43:( Rabbim dualarınızı kabul etsin...Biraz toparlanayım katılırım insallh.
Geçmiş olsun canım :KK43: Sana iyi gelir diye düşündüm Rabbim aklıma getirdi seni bunda da bir hayır vardır. Çabuk toparlanırsın inşallah ummadığın anda sevinci yaşarsın Allah büyük

ChillOutt

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2018
6.575
20.998
Canim liste bitsin mevsimler sen ben sana okuyalim canim kabul edersen icimden okumak geliyor sana. Allah buyuktur umutlarini sakin tuketme canim. Ne zaman toparlanirsan okuyalim canim.

Yukarı Alt