Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz....

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12.581

sersum

hedef şaştı ...
Pro Üye
Emoji Skoru
12.578
sanirim lahusalikta sut olsun ye dediler ama sutu en cok yapan sey su ve yesillikmis kizlar daha iyi blirler

Ben hala gormedimmm sersumcum supurgeyi yaa nerde ki
Canım yine paylaştım hepsi buradada roamba san yine paylaşayım reklam gibi duruyor ondan görmedin heralde atıyorum gene link

Youtube da videoları da var çok kullanışlı...
Kizlar bugun nedense aclik ve susuzluk tavan yapti hiccccc enerjim yok vallahi
Az kaldı canım yaa sabır...

Ayyy harika görünüyor afiyet olsun
Sağol canımcım...
Sen bundan mi kullanıyorsun canım ?

Instagram da tembelgiller diye bir bayan var, güzel düzen önerileri var sayfasında. Onda görmüştüm ilk defa bunu.
bundan almayı düşünüyorum canım.. :KK66:

sersum

hedef şaştı ...
Pro Üye
Emoji Skoru
12.578

Bu da bir alt model hemen hemen aynı ve fiyatı daha uygun...bir de yer silen var.. :confused:
oda bu

nnnadal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.084
Kızlar benim menü
Sabah
2 kup şekersiz çilekli muhallebi

20 tane erik
4 tane kayısı küçüklüğünde şeftali
1 fincan sade nescafe

Öğle
Yarım tırnak pide
100 g taze peynir

1 fincan karışık bitki çayı

Akşam
3 kaşık bulgur pilavı
1 kase çorba

İçim yanıyor birazdan soda içeceğim

nnnadal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.084
sanirim lahusalikta sut olsun ye dediler ama sutu en cok yapan sey su ve yesillikmis kizlar daha iyi blirler

Ben hala gormedimmm sersumcum supurgeyi yaa nerde ki
Canım evet su ve yeşillik süt yapıyor ama emzirirken insanın içi kopuyor kendimiz yemek istemesekte vücut yemek istiyor bugün birsürü meyve yedim öğlende birşey yemem diyordum melike uzun uzun emince sanki içim çekildi azcık pideyle peynir alayım içim koptu dedim azcık azcık derken yarım pide oldu zor durdum ama en azından hiçbir abur cubur yemedim diye kendimi kandırıyorum minik birazdan acıkacak sonra ben daha çok acıkacam ama yemeyecem belki biraz kuruyemiş olabilir ama

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12.581
Ayy ben de hiç sevmem evde kedi😣
Bende sevmiyorum :KK5:
Hatta hiçbir hayvana bakma merakım yok, hatta şimdiye kadar hicbir kedi köpeği eğilip sevmemisimdir :KK43:

demirleke demirleke nin çocukları çok meraklı hayvanlara. Baba mesleği tabi :KK66:
Blogunda görmüştüm, böcek mocek ne bulsalar ilgililer :)

nnnadal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.084
Bende sevmiyorum :KK5:
Hatta hiçbir hayvana bakma merakım yok, hatta şimdiye kadar hicbir kedi köpeği eğilip sevmemisimdir :KK43:

demirleke demirleke nin çocukları çok meraklı hayvanlara. Baba mesleği tabi :KK66:
Blogunda görmüştüm, böcek mocek ne bulsalar ilgililer :)
Baba mesleği ile ilgili değil içinden geliyor onun çocukların bizimde baba mesleği ama büyük olanın hayvanlara hiç ilgisi yok küçük olan deli oluyor bayramda memlekete gideceğiz bakalım ne yapacak koyunların kuzuların arasına girip üstüne bile çıkabilir diye düşünüyorum ben evde bakmam ama bahçeli evim olsa yakışıklı bir köpek güzel olurdu :KK66:

Yukarı Alt