Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz....

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
10.675
13.905
Ewet hepsinden her yerde yemektesen boldum her gittigim yerde bi cesit yedim tadimlik cok da israr ediolar bazilaranada ben dayanamadim yedim offf walla bi an once ewime gidiyim kislik temizligimi yapim duzene gireyim.bu hafta yazliktan da pek keyif alamadim ya inmiom denize falan oyle ewde oturuyom internet yok zaten kendi kendimi sikiom ya.
Canım kış temizliği için erken değil mi
Bende memlekete gidip geldikten sonra yapacağım
Halılar yıkamaya gidecek, yerler boşalınca temizlik kolay olacak.

aaadddaaa

Boy 1.68 kilo 58 hedef koruma
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2014
7.218
15.149
Benim de kis temizligi olacak bu ayin sonunda yapim diorum.eylulde okul acilacak cunku
Bestekiz haklisin tatil cok olunca insani skiyor bir yerden sonra.duzenini istiyorsun
Sarfansari cnm minimalizm konsunda.kendimi gelistir.eye cakisiyorum baya baya gardrobumu ve evdeki esyalarimi bosalttim

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
10.675
13.905
Benim de kis temizligi olacak bu ayin sonunda yapim diorum.eylulde okul acilacak cunku
Bestekiz haklisin tatil cok olunca insani skiyor bir yerden sonra.duzenini istiyorsun
Sarfansari cnm minimalizm konsunda.kendimi gelistir.eye cakisiyorum baya baya gardrobumu ve evdeki esyalarimi bosalttim
Canım bunla ilgili.yazilar okumuştum, belgesel de izledim.

Zaten inan birşey alırken 3648402 kez düşünürüm. Gerçekten ihtiyaç var mı, kalabalık mi olacak diye.evimde sus pus eşya pek yoktur. Ama ilk evlilikte alınan mobilya mutfak eşyaları bile 10 yıl götürür bizi. Kıyafetler konusunda da yazlıkları kaldırırken kisliklari kaldırırken mutlaka eleme yapıyorum.

Kızıma bu yaz hiç ayakkabı almadım, geçen seneki kıyafetleri de oluyordu almadım. Sadece ablamla her sene buluşmamızda kızlara aynı bir kıyafet alıp resim çekme anımiz var, onun için bir takım aldım sadece.

Mümkün olduğu kadar minimallesmeye çalışıyorum çok şükür

Öyle sunum olsun diye evi ıvır zivirla da doldurumuyorum. Evlenirken aldıklarım yetiyor.

Eşya gerçekten insana yük.

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
10.675
13.905
Kahvaltı

Peynirli 1 yumurtalı omlet
1 dilim ekmek

Ara
Sütlü kahve
Türk kahvesi

Öğlen
Yoğurtlu kabak

Ara
Küçük bir avuç fıstık kavrulmamis
2 incir
1 kaşık kayısı marmaleti koydum suya içtim.
Yeşil çay

Akşam
Henüz yemedim ama yaptım.
Etli kemik haşlama
Bulgur pilavi
Ayran
Salata

Haslamanin suyundan yemem.

aaadddaaa

Boy 1.68 kilo 58 hedef koruma
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2014
7.218
15.149
Canım bunla ilgili.yazilar okumuştum, belgesel de izledim.

Zaten inan birşey alırken 3648402 kez düşünürüm. Gerçekten ihtiyaç var mı, kalabalık mi olacak diye.evimde sus pus eşya pek yoktur. Ama ilk evlilikte alınan mobilya mutfak eşyaları bile 10 yıl götürür bizi. Kıyafetler konusunda da yazlıkları kaldırırken kisliklari kaldırırken mutlaka eleme yapıyorum.

Kızıma bu yaz hiç ayakkabı almadım, geçen seneki kıyafetleri de oluyordu almadım. Sadece ablamla her sene buluşmamızda kızlara aynı bir kıyafet alıp resim çekme anımiz var, onun için bir takım aldım sadece.

Mümkün olduğu kadar minimallesmeye çalışıyorum çok şükür

Öyle sunum olsun diye evi ıvır zivirla da doldurumuyorum. Evlenirken aldıklarım yetiyor.

Eşya gerçekten insana yük.
Evet canim haklisin bnde ayni sekilde eleiyorum bugun elediklerim de heo giyerim dediklerim ama gymediklerimdi
Esya konusunda bnde evlenirken az aldim yetiyor bana gecen kuzenim sordu bana yetiyor mu mutfak dolaplari diye yetiyor dedim bnde😊

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
10.675
13.905
Evet canim haklisin bnde ayni sekilde eleiyorum bugun elediklerim de heo giyerim dediklerim ama gymediklerimdi
Esya konusunda bnde evlenirken az aldim yetiyor bana gecen kuzenim sordu bana yetiyor mu mutfak dolaplari diye yetiyor dedim bnde😊
Benim daha acmadigim yemek.takimi tencere takımı kolileri var daha ceyizden :KK43:

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
10.675
13.905
Kahvaltı

Peynirli 1 yumurtalı omlet
1 dilim ekmek

Ara
Sütlü kahve
Türk kahvesi

Öğlen
Yoğurtlu kabak

Ara
Küçük bir avuç fıstık kavrulmamis
2 incir
1 kaşık kayısı marmaleti koydum suya içtim.
Yeşil çay

Akşam
Henüz yemedim ama yaptım.
Etli kemik haşlama
Bulgur pilavi
Ayran
Salata

Haslamanin suyundan yemem.
İlave olarak akşam bir top dondurma yedim.
Yeşil çay içtim :KK66:

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
10.675
13.905
Merhabalar arkadaşlar

Kahvaltıyı biraz geç eşimle.yaomak.istedim. sabah küçük bir parça ekmek arasına kızıma.kizarttigim.patatesi koydum, kahve öncesi mideme birşey gitsin diye.

Ara
Türk kahvesi

Öğlen
2 dilim ekmek.
Menemen
Biraz peynir
3 zeytin

Ara

1 incir, 1 üçgen karpuz.

Akşama eşim kavurma istedi. Ona.kavurma yaparım , bende kabak yoğurt yerim insalah

Yukarı Alt