Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz....

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
11.006
14.546
telefon yapılırsa resim yükleyeceğim .
tatil dönüşü suya düştü. o_O o_O
1 haftadır pirinçte yatıyor .
ama düzelmedi.
her şey normal . ama dokunmatiği çalışmıyor .
bugün tamire götürdü eşim artık
akşam alacakmış sanıyorum telefonumu.
Geçmiş olsun. İnşallah çok tutmaz
Kaynanamın teli yere düştü biz ordayken, ekranı kırılmış, görünüşte birşey yok ama ekran görüntüsü yok, 500 lira istediler yapmaya Samsung

Eşimle ben GM kullanıyoruz. Tamir olduğunda parçaları daha uygun. Bir keresinde bataryayi 50 TL ye degismislerdi, kısım da anakart değişti 160 a. Bu tatilde de eşimin bataryasını 100 e değiştiler.

5 yılık telefonum. Akıllı tellerin omurlerin4-5 senelik diyorlar. Benim telde yakında arızası yapılmayacak şekilde bir patlak.verir sanirim

aaadddaaa

Boy 1.68 kilo 58 hedef koruma
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2014
7.291
15.345
demirleke demirleke canım bende seni merak etmiştim ahh keşke senin gibi beslenebilsem 2 gündür canım değil vücudum deli gibi peynir istiyor dün tüm gün peynir ekmek yedim bugün de sabah peynir domates ekmek yedim akşam yemeği fazla kaçırdım birkaç tane soğan halkasıda yedim o beni mahvetti istifra ederek kendime gelebildim

Dün okula gittik bizimki okulun sahibi gibi dolaşıyor ağlayanlarla dalga geçiyor bana gitsene deyip duruyordu inşallah bu sene bari akıllı durur diyecem ama çok zor akşam dudağı patlatıp eve geldi dk 1 gol 1
Bugün de ilk defa servisle gitti dünde okul dönüşünü servisle geldi gelene kadar servisi coşturmuş
canm peynirlerle.ilgili cok soyle.ti bar peynir de bagimlilik yapan bisey bende bir yedim surekli peynir ekmek yerim surekli en sevdgim seydir ama peynire bakarsan kac kiko sutten kac gram cikiyor eskiler sindirimi cok agir derler peynir icin peyniri cevizle yiyin derler
canım peynir istiyorsa canın yemelisin tabi.
peyniri ekmek ile yerken ekmeği az tut. domates, salaatalık , karpuz gibi sebze meyveyi bol tut. peyniri daha çok sebze meyve ile tüket .
istifra etmişsin . yazık . miden bile demiş ki . yavaşla. zorlama.

benim gibi beslenmek hiç zor değil . evde sebze meyve bulundurmak şart tabi.
evde yoksa bunlar . başka türlü beslenmeye doğru kayıyor insan . ister istemez . eldekileri yiyorsun .

ben kendimi çok hafif hissediyorum . bin şükür .
rahatlıkla kalkıyorum sabahları. yorgun değilim çok şükür .
zayıf olmak çok avantaj . bunu kabul etmek lazım .
hani eskiler der ya . işe güce yetişebilmek için bol bol yemek lazım . öyle değil . sebze meyve tavsiye ediyorum yine ben .
eğer şekerin yoksa tabi. meyve bol bol ye.
özellikle akşamı daha çok sebze ile geçiştir .sebze yemekleri ile. taze fasülye , biber sote (domates soslu) , mantar sote , mantarlı omlet gibi.
bnce sebze ve meyve harika besinler cnm.ben protein diyeti yaotikca kolestrolum cikti eti hic yemezdim esim alistirdi smdilerde eski duzenime donuyorum sebze ve meyve duzenine insallah
Ohh hazırlıklar tamamlanmış nerdeyse
Kızımın okulu dün açıldı ama biz haftaya baslayabilecegiz.
Biz 400 lira kırtasiye parası verdik krese, onlar alacaklar herkesininki bir.

Menü.paylasmaya utanıyorum, otelde A aaadddaaa gibi.tutamiyorum kendimi.
Hamur işi yemiyorum.ama bol.et peynir.yiyorum.
Yüzüyorum, umarım.yakiyorumdur yediklerimi
ahh bu peynirler herkesin bas belasi oldu😊
Eşimin bugün doğum günü bisküvi pastası seviyor, yaptım 1 dilimde ben yerim
benim kilo sabit o yüzden iki gün 2 öğün yulafli musli ve meyve yapicam kipirdarim inş.
Canm esini dogum gunu kutlu olsun
Evet biraz farkli yersen iyi olur meyve yulaf harika besinler

BESTEKIZ

Bİ SEN Bİ BEN BİRDE BEBEK
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
4.314
1.412
günaydın güzeller

nasılsınız

benim menüler hep aynı

sabahları haşlanmış mısır

meyve , mürdüm , şeftali...

öğlen yeşil domates yemeği yedim . (dün)
bugün için kabak yemeği getirdim . yoğurtlu . soya fasülyesi haşladım 2 yemek kaşığı kadar ondan kattım kabak yemeğimin içine

karpuz 15 dilim kadar .
bitter her gün yerim . yüzde 80 . 4 kare kadar

kuru meyve de yiyorum .

ekmek , galeta , form bisküvi çekmecede hep var . öğlen yemeklerinde de yiyorum . aralarda da tüketiyorum .
duzen tutturmussun ne guzel darisi basimiza
demirleke demirleke canım bende seni merak etmiştim ahh keşke senin gibi beslenebilsem 2 gündür canım değil vücudum deli gibi peynir istiyor dün tüm gün peynir ekmek yedim bugün de sabah peynir domates ekmek yedim akşam yemeği fazla kaçırdım birkaç tane soğan halkasıda yedim o beni mahvetti istifra ederek kendime gelebildim

Dün okula gittik bizimki okulun sahibi gibi dolaşıyor ağlayanlarla dalga geçiyor bana gitsene deyip duruyordu inşallah bu sene bari akıllı durur diyecem ama çok zor akşam dudağı patlatıp eve geldi dk 1 gol 1
Bugün de ilk defa servisle gitti dünde okul dönüşünü servisle geldi gelene kadar servisi coşturmuş
Oh oturmaya mi geldik modun da olmus senin ki allah yardimcin olsun walla
alışveriş yaptım bugün .
aldıklarım .
1568111243526.png

kocam beye kadife pantolon.lcw
------------------------------------

1568111271355.png

1568111283574.png

lcw kadife tayt . iki renk aldım
----------------------------------

1568111349224.png

1568111366792.png

vera moda fitilli kadife pantolon . iki rengi de aldım .
---------------------------------

1568111401905.png

T-Box gözlük .

hepsi kargo dahil 241 tl tuttu.
Fotolarini goremedim ben ama gule gule giyilsin

Pamuk92

92------------79
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
1.007
2.336
canm peynirlerle.ilgili cok soyle.ti bar peynir de bagimlilik yapan bisey bende bir yedim surekli peynir ekmek yerim surekli en sevdgim seydir ama peynire bakarsan kac kiko sutten kac gram cikiyor eskiler sindirimi cok agir derler peynir icin peyniri cevizle yiyin derler
bnce sebze ve meyve harika besinler cnm.ben protein diyeti yaotikca kolestrolum cikti eti hic yemezdim esim alistirdi smdilerde eski duzenime donuyorum sebze ve meyve duzenine insallah
ahh bu peynirler herkesin bas belasi oldu😊

Canm esini dogum gunu kutlu olsun
Evet biraz farkli yersen iyi olur meyve yulaf harika besinler
Cnmcm bildirimlerde alintiladigini görünce korka korka açtım fırça yedim diye neyseki fircalamamissin hala diyet modunda değilim üzgünüm gecen senede boyle olmuştu kasım 2018de başlamıştım iki ileri bir geri devam ediyorum
Kizlar okul cokk yogun cidden bu yil ama.ne kadar calistim kar diyorum kirs da acacagim bu yil
Aranizda 5. Sinifa giden cocugu olan var mi kizlar
Kolay gelsin cnm kurs ozelmi acicaksin yoksa okuldami demirleke demirleke nin edisi kaça geçti 5 e diye tahmin ediyorum merak ettim neden 5.sınıf

nnnadal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2014
4.723
8.374
Günaydın kızlar dün okuldan gelince oğlumu gördüğümde şok oldum öğretmen görmeden 2 arkadaşının eline pastel boyaları vermiş ayak parmaklarından tepesine kadar kendini boyatmış ama hiç boşluk bırakmadan öğretmeni gördüğünde temizlemek istemiş ama oğlum temizletmemekte direnmiş annemin tepkisini merak ediyorum demiş öğretmen zorla yüzünü temizlemiş oğlum eve gelmeden öğretmen aradı durumu anlattı ama bu kadarını beklemiyordum öğretmen tshirt ü değiştirmiş eve gelince hemen banyoya soktum tshirt ü çıkardımki meğer altınıda boyamış bidaha yapmasın diye oğluma kızdım ama içimden kahkaha attım akşam eşime anlattım oda biraz konuştu çocuğu odasına gönderdikten sonra o halini görmek isterdim diyo kendi kendimize güldük

Hani okuldan gelince oğlum okul nasıl geçti dersin ya ben acaba bugün nasıl bir vukuat gelecek diyorum 2 gündür her kapıyı açtığımda noldu sana diyorum pazartesi dilini dudağını patlattı salı boya içinde geldi bakalım bugün ne görcem

Yukarı Alt