Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz....

demirleke

Üç çocuklu hayat.
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
13.789
21.997
Cnmcm bildirimlerde alintiladigini görünce korka korka açtım fırça yedim diye neyseki fircalamamissin hala diyet modunda değilim üzgünüm gecen senede boyle olmuştu kasım 2018de başlamıştım iki ileri bir geri devam ediyorum

Kolay gelsin cnm kurs ozelmi acicaksin yoksa okuldami demirleke demirleke nin edisi kaça geçti 5 e diye tahmin ediyorum merak ettim neden 5.sınıf
yok kuzum . ediz 3. sınıfa başladı bu sene.

demirleke

Üç çocuklu hayat.
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
13.789
21.997
Günaydın kızlar dün okuldan gelince oğlumu gördüğümde şok oldum öğretmen görmeden 2 arkadaşının eline pastel boyaları vermiş ayak parmaklarından tepesine kadar kendini boyatmış ama hiç boşluk bırakmadan öğretmeni gördüğünde temizlemek istemiş ama oğlum temizletmemekte direnmiş annemin tepkisini merak ediyorum demiş öğretmen zorla yüzünü temizlemiş oğlum eve gelmeden öğretmen aradı durumu anlattı ama bu kadarını beklemiyordum öğretmen tshirt ü değiştirmiş eve gelince hemen banyoya soktum tshirt ü çıkardımki meğer altınıda boyamış bidaha yapmasın diye oğluma kızdım ama içimden kahkaha attım akşam eşime anlattım oda biraz konuştu çocuğu odasına gönderdikten sonra o halini görmek isterdim diyo kendi kendimize güldük

Hani okuldan gelince oğlum okul nasıl geçti dersin ya ben acaba bugün nasıl bir vukuat gelecek diyorum 2 gündür her kapıyı açtığımda noldu sana diyorum pazartesi dilini dudağını patlattı salı boya içinde geldi bakalım bugün ne görcem
canım oğluş senin dikkatini çekmek istiyor gibi.
iki kardeşi olunca . o da haklı kendince

ilgiyi göstermek için baş başa vakit geçirmeniz lazım . kaliteli zaman , diyorlar ya . ondan .
melike ve ömer olmadan .

o ilgiyi gösterirsen bi daha bu vukuatları yapmayacaktır.

eğer bu yaptığı yaramazlıkların hoşunuza gittiğini anlarsa gün gün böyle olaylarla karşılaşacaksın .

daha çok akıllı oğlum , beyfendi oğlum ,diye hitab edersen değişecektir .
çocuğa nasıl hitap edersen , çocuk hitap doğrultusunda değişim gösterir .
eskilerin bi şeyi 40 kez söylersen olur dediği tabir çok doğrudur.

demirleke

Üç çocuklu hayat.
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
13.789
21.997
dün akşam dışarıdaydım . işimiz vardı. çocuklarlaydım .
yarım simit yedim . simitçi komşumuz var . onları gördüm . simit aldık .
forma eksikleri alındı , okul için

saatlerimi tamir için bırakmıştım . onları aldım .
ediz e foto çekildi. kayıt için .
bügün oğlen çıkıyorum .
12 de .
işleri halletmek için . eşim de benimle birlikte olacak .
aslında her işi o halledecekti de . ben de izin aldım .
büyük oğlumuzun maç yaptığında olan göğüs ağrıları için randevu aldım .
önce çocuk doktoru görecek . gerekli görürse kardiyologa yollayacak ki ben yollaması için konuşacağım .
ipek in geniz eti kontrolu var . tam göremiyordu . sürekli burun ödemli . alerjileri çok demiş doktor . ilaca rağmen ödemli burun .

demirleke

Üç çocuklu hayat.
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
13.789
21.997
Geçmiş olsun. İnşallah çok tutmaz
Kaynanamın teli yere düştü biz ordayken, ekranı kırılmış, görünüşte birşey yok ama ekran görüntüsü yok, 500 lira istediler yapmaya Samsung

Eşimle ben GM kullanıyoruz. Tamir olduğunda parçaları daha uygun. Bir keresinde bataryayi 50 TL ye degismislerdi, kısım da anakart değişti 160 a. Bu tatilde de eşimin bataryasını 100 e değiştiler.

5 yılık telefonum. Akıllı tellerin omurlerin4-5 senelik diyorlar. Benim telde yakında arızası yapılmayacak şekilde bir patlak.verir sanirim
canım tamir oldu.
samsungg benim de . ama esnaf arkadaşı olduğu için 350 tl ye ekranı değiştirmiş .
çalışıyor çok şükür . inşallah sıkıntı çıkarmaz . bugün test günü artık . bi görelim . hatta 1 hafta gözlemeleyeceğim telefonu. ekranı sıkıntı çıkarır mı , çıkarmaz mı,

suspushanimcim

Gncl 72.0. 1.hdf65 2.hdf57
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2016
4.304
17.215
suspushanimcim suspushanimcim merhaba canım nasılsın bebiş napıyo sizde büyümüşsünüzdür öptüm miniği
İyiyiz çok şükür.
Arada girip okuyorum sizi.
Bayağı yogunsun maşallah.
Ben de öpüyorum prensesi .
Aldığımız kiloları vermeye çalışıyoruz.

suspushanimcim

Gncl 72.0. 1.hdf65 2.hdf57
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2016
4.304
17.215
Günaydın kızlar dün okuldan gelince oğlumu gördüğümde şok oldum öğretmen görmeden 2 arkadaşının eline pastel boyaları vermiş ayak parmaklarından tepesine kadar kendini boyatmış ama hiç boşluk bırakmadan öğretmeni gördüğünde temizlemek istemiş ama oğlum temizletmemekte direnmiş annemin tepkisini merak ediyorum demiş öğretmen zorla yüzünü temizlemiş oğlum eve gelmeden öğretmen aradı durumu anlattı ama bu kadarını beklemiyordum öğretmen tshirt ü değiştirmiş eve gelince hemen banyoya soktum tshirt ü çıkardımki meğer altınıda boyamış bidaha yapmasın diye oğluma kızdım ama içimden kahkaha attım akşam eşime anlattım oda biraz konuştu çocuğu odasına gönderdikten sonra o halini görmek isterdim diyo kendi kendimize güldük

Hani okuldan gelince oğlum okul nasıl geçti dersin ya ben acaba bugün nasıl bir vukuat gelecek diyorum 2 gündür her kapıyı açtığımda noldu sana diyorum pazartesi dilini dudağını patlattı salı boya içinde geldi bakalım bugün ne görcem
😁😁😁 Bol bol fotoğrafini cekseydin o hallerinin annesi

nnnadal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2014
4.721
8.368
Dahiliye dr.nada gittim kizlar ilac yazmicam yuruyus ve diyet dedi aman ne tesaduf cinim bende ayni seyi dusundum dedim :KK76: :KK76:
artık diyet yapmak için daha geçerli sebeplerin oldu bu iştede vardır bir hayır sen kendine dikkat et

ilgiyi göstermek için baş başa vakit geçirmeniz lazım . kaliteli zaman , diyorlar ya . ondan .
melike ve ömer olmadan .

eğer bu yaptığı yaramazlıkların hoşunuza gittiğini anlarsa gün gün böyle olaylarla karşılaşacaksın .

canım iki tane kardeşi var ama hep büyüğün canı sıkılır oturduğu yerde duramaz sürekli yaramazlık peşindedir TV seyrederken bile amuda kalkıp izler en çok ilgimi zamanımı ona veririm yine kuduruk kardeşleri olmadan öncede öyleydi ipte kazıkta durmaz oluşat herhalde diğerleri öyle değil Ömer abisini taklit etsede o kadar yaramaz olmayı başaramıyor :KK66:
😁😁😁 Bol bol fotoğrafini cekseydin o hallerinin annesi
sonra hoşuma gittiğini düşünecek tekrarlayacaktı bende istemeden takdir etmiş gibi olacaktım aklıma geldi ama çekmedim
edizin saati mi o nolmuş ona öyle

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
10.999
14.538

melike ve ömer olmadan .

Ben de okurken 2 gününü ilgi çekmeye çalıştığını düşündüm.

Nadal canım demirlekenin dediği gibi 3 üne d ayrı zaman ayırmaya çalış. Seni çok çok iyi.anliyorum bu dönem.gunu kirtaa derdindesin. Şu an minik kiz çok anlamaz, ama.diger ikisine ayrı ayrı zaman ayırmaya çalış. 2 sini babaya emanet et, biriyle.parka çok, yada diğeriyle markete git hoşlanacağı şeyler yapmaya çalış.
dün akşam dışarıdaydım . işimiz vardı. çocuklarlaydım .
yarım simit yedim . simitçi komşumuz var . onları gördüm . simit aldık .
forma eksikleri alındı , okul için

saatlerimi tamir için bırakmıştım . onları aldım .
ediz e foto çekildi. kayıt için .
bügün oğlen çıkıyorum .
12 de .
işleri halletmek için . eşim de benimle birlikte olacak .
aslında her işi o halledecekti de . ben de izin aldım .
büyük oğlumuzun maç yaptığında olan göğüs ağrıları için randevu aldım .
önce çocuk doktoru görecek . gerekli görürse kardiyologa yollayacak ki ben yollaması için konuşacağım .
ipek in geniz eti kontrolu var . tam göremiyordu . sürekli burun ödemli . alerjileri çok demiş doktor . ilaca rağmen ödemli burun .
Çocuklara geçmiş olsun canım.
Dr un ne dediğini yaz bize mutlaka

Yukarı Alt