Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz....

aaadddaaa

Boy 1.68 kilo 58 hedef koruma
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2014
7.301
15.380
Dahiliye dr.nada gittim kizlar ilac yazmicam yuruyus ve diyet dedi aman ne tesaduf cinim bende ayni seyi dusundum dedim :KK76: :KK76:
ilac iatiyordun oyle hatirladim ama gerekli takviyeleri i yaotiktan snra insallah vereecksin kilo cnm
Cnmcm bildirimlerde alintiladigini görünce korka korka açtım fırça yedim diye neyseki fircalamamissin hala diyet modunda değilim üzgünüm gecen senede boyle olmuştu kasım 2018de başlamıştım iki ileri bir geri devam ediyorum

Kolay gelsin cnm kurs ozelmi acicaksin yoksa okuldami demirleke demirleke nin edisi kaça geçti 5 e diye tahmin ediyorum merak ettim neden 5.sınıf
herkes oyle olur cnm ama belli bir kiloyu tuttirduktan snra bir ileri bir geri olsa tabiki daha iyi olur😊
Yok cnm okulda acacagim herkesin actigi kirslardn oyle dusunuyorum 5. Sinif diye sordum bisey diyecektm cnku😊
Günaydın kızlar dün okuldan gelince oğlumu gördüğümde şok oldum öğretmen görmeden 2 arkadaşının eline pastel boyaları vermiş ayak parmaklarından tepesine kadar kendini boyatmış ama hiç boşluk bırakmadan öğretmeni gördüğünde temizlemek istemiş ama oğlum temizletmemekte direnmiş annemin tepkisini merak ediyorum demiş öğretmen zorla yüzünü temizlemiş oğlum eve gelmeden öğretmen aradı durumu anlattı ama bu kadarını beklemiyordum öğretmen tshirt ü değiştirmiş eve gelince hemen banyoya soktum tshirt ü çıkardımki meğer altınıda boyamış bidaha yapmasın diye oğluma kızdım ama içimden kahkaha attım akşam eşime anlattım oda biraz konuştu çocuğu odasına gönderdikten sonra o halini görmek isterdim diyo kendi kendimize güldük

Hani okuldan gelince oğlum okul nasıl geçti dersin ya ben acaba bugün nasıl bir vukuat gelecek diyorum 2 gündür her kapıyı açtığımda noldu sana diyorum pazartesi dilini dudağını patlattı salı boya içinde geldi bakalım bugün ne görcem
Haha ben sen annesinin tepkisini olcmek ostiyor demek bnde cok guldum valla

Pamuk92

92------------79
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
1.007
2.336
Günaydın kızlar dün okuldan gelince oğlumu gördüğümde şok oldum öğretmen görmeden 2 arkadaşının eline pastel boyaları vermiş ayak parmaklarından tepesine kadar kendini boyatmış ama hiç boşluk bırakmadan öğretmeni gördüğünde temizlemek istemiş ama oğlum temizletmemekte direnmiş annemin tepkisini merak ediyorum demiş öğretmen zorla yüzünü temizlemiş oğlum eve gelmeden öğretmen aradı durumu anlattı ama bu kadarını beklemiyordum öğretmen tshirt ü değiştirmiş eve gelince hemen banyoya soktum tshirt ü çıkardımki meğer altınıda boyamış bidaha yapmasın diye oğluma kızdım ama içimden kahkaha attım akşam eşime anlattım oda biraz konuştu çocuğu odasına gönderdikten sonra o halini görmek isterdim diyo kendi kendimize güldük

Hani okuldan gelince oğlum okul nasıl geçti dersin ya ben acaba bugün nasıl bir vukuat gelecek diyorum 2 gündür her kapıyı açtığımda noldu sana diyorum pazartesi dilini dudağını patlattı salı boya içinde geldi bakalım bugün ne görcem
Macera peşinde afacan
yok kuzum . ediz 3. sınıfa başladı bu sene.
Pardon cnm yanlış hatirlamisim
dün akşam dışarıdaydım . işimiz vardı. çocuklarlaydım .
yarım simit yedim . simitçi komşumuz var . onları gördüm . simit aldık .
forma eksikleri alındı , okul için

saatlerimi tamir için bırakmıştım . onları aldım .
ediz e foto çekildi. kayıt için .
bügün oğlen çıkıyorum .
12 de .
işleri halletmek için . eşim de benimle birlikte olacak .
aslında her işi o halledecekti de . ben de izin aldım .
büyük oğlumuzun maç yaptığında olan göğüs ağrıları için randevu aldım .
önce çocuk doktoru görecek . gerekli görürse kardiyologa yollayacak ki ben yollaması için konuşacağım .
ipek in geniz eti kontrolu var . tam göremiyordu . sürekli burun ödemli . alerjileri çok demiş doktor . ilaca rağmen ödemli burun .
Geçmiş olsun cnm umarım önemli bir seyi yoktur yinede için rahat etsin tabi
İyiyiz çok şükür.
Arada girip okuyorum sizi.
Bayağı yogunsun maşallah.
Ben de öpüyorum prensesi .
Aldığımız kiloları vermeye çalışıyoruz.
Hoşgeldin cnm kilolarına verirsin sen azimlisin bebisin be tatlıdır simdi op yerime iyi bak kendine vakit buldukça gel yaz cnm

demirleke

Üç çocuklu hayat.
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
13.805
22.048
Şimdi patlıcan ve kabak musakka yaptım yanınada akşamdan kalma domatesli makarna var sizde ne yemekler var kızlar
taze fasülye yemeği.
zeytinyağlı ıspanak yemeği
mantarlı türlü. mantar kalmıştı evde öyle kullandım. mantarı bol.

sabah biraz patates yemeği yaptım . 3 patatesten .
bu yemekleri bitiririz inşallah

yeşil mercimek yemeği yapmak istiyorum yine. güzel yiyor çocuklar . ortanca hariç. o yemez .

nnnadal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2014
4.755
8.476
taze fasülye yemeği.
zeytinyağlı ıspanak yemeği
mantarlı türlü. mantar kalmıştı evde öyle kullandım. mantarı bol.

sabah biraz patates yemeği yaptım . 3 patatesten .
bu yemekleri bitiririz inşallah

yeşil mercimek yemeği yapmak istiyorum yine. güzel yiyor çocuklar . ortanca hariç. o yemez .
Hamarat kadının hali bir başka oluyor maşallah ben evdeyken bu kadar yemek yapamıyorum yarın tavuk yapacam

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
11.064
14.683
Ayy bende 20 gün iyice serdim postu
Eve gidince ilk gün çamaşır yikamayla geçer.
Ve kızı krese baslatacagim.
2. Gün halıları yıkamaya gönderir üstün körü temizlik yaparım.
Halılar 1 haftada felan geliyor, geldiği güne ayarlarım detay temizliği.
3. Gün de Dr dan randevu aldım. Kbb ve göz için hastanede geçer günüm.
Sonrası Allah kerim.
Tatilin açısı çıkacak yani.
Tatil de aşırı yorucu geçti zaten, eve gidince düzen kurunca dinlenirim artık inşallah.

Yukarı Alt