Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz....

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
11.024
14.574
Günaydınlar
Güncel kilom 63.4
Tatile 61.5 la gitmiştim. 20 günde 2 kilo almışım :KK43:
Hemen yağa dönüşmeden vermem gerek.
Adetim 2 gün gecikti, onunda şişliği var diye teselli arıyorum kendime.

Şu an evde yiyecek birşey yok. 9 olunca markete gidip kahvaltılık alacağım. 500 ml lik suyumu içiyorum şu an.

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
11.024
14.574
Kulağım da tıkalı Çarşamba gününe randevu aldım yıkanacak, o günü iple çekiyorum, hep bir baskı var kulağımda

Dün gripte oldum, burnum da tıkalı. İnşallah bu hafta kendime gelebilirim

BESTEKIZ

Bİ SEN Bİ BEN BİRDE BEBEK
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
4.330
1.449
Selam kizlar starti wermis durumdayim hayirli ugurlu olsun cuma yapamadigim kilo bildirimim

Gecen hafta
74.5
Bu hafta 73.5
Aradaki fark 1 kilo

Sabahlari kolestrol icin cewiz suyu yapiyorum bi gun yuruyosam bi gun dinleniyorum

Cewiz suyumu bu kadar etkili yoksa sitresten mi werdim hic bi fikrim yok.cok sikilmistim bu hafta drlar tahliller babamlar kiloma esim uykuma ve sigarama takmis durumda surekli birileri ogut werio suan yasamaktan zewk alamaz hale geldim.

Neyse bugun yeni bir gun saatimi 10 a kurdum uyandim cewizimi yedim suyunu ictim

1 haslanmos yumurta zorla yedim simdi kahwe icip kizi okula birakip lohusa mewlutune gidicem.

Aksama taze fasulye we makarna yaptim gelince de yesillik salatasi yaparim fasulye salata yogurt yerim die dusuniyorum bugun bidaha yuruyuse cikamam die kajweden sonrada 50 mekik dusunuyorum

nnnadal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2014
4.734
8.405
Selam kizlar starti wermis durumdayim hayirli ugurlu olsun cuma yapamadigim kilo bildirimim

Gecen hafta
74.5
Bu hafta 73.5
Aradaki fark 1 kilo

Sabahlari kolestrol icin cewiz suyu yapiyorum bi gun yuruyosam bi gun dinleniyorum

Cewiz suyumu bu kadar etkili yoksa sitresten mi werdim hic bi fikrim yok.cok sikilmistim bu hafta drlar tahliller babamlar kiloma esim uykuma ve sigarama takmis durumda surekli birileri ogut werio suan yasamaktan zewk alamaz hale geldim.

Neyse bugun yeni bir gun saatimi 10 a kurdum uyandim cewizimi yedim suyunu ictim

1 haslanmos yumurta zorla yedim simdi kahwe icip kizi okula birakip lohusa mewlutune gidicem.

Aksama taze fasulye we makarna yaptim gelince de yesillik salatasi yaparim fasulye salata yogurt yerim die dusuniyorum bugun bidaha yuruyuse cikamam die kajweden sonrada 50 mekik dusunuyorum
kolay gelsin düzeni oturtmana sevindim bir ben düzen oturtamıyorum ya sürekli hayatla maraton koşuyorum sanki hep bir telaş içindeyim bende çocukları büyütünce rahatlarım inşallah eşinde sigara içiyormu içiyorsa sende ona karış sende sürekli onu eleştir :KK66:

nnnadal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2014
4.734
8.405
Günaydınlar
Güncel kilom 63.4
Tatile 61.5 la gitmiştim. 20 günde 2 kilo almışım :KK43:
Hemen yağa dönüşmeden vermem gerek.
Adetim 2 gün gecikti, onunda şişliği var diye teselli arıyorum kendime.

Şu an evde yiyecek birşey yok. 9 olunca markete gidip kahvaltılık alacağım. 500 ml lik suyumu içiyorum şu an.
canım tatilden yeni döndün ödemde olabilir asıl kilonu cuma günü öğrenirizhem adette gecikmiş bebiş gelmesin kız tatil hediyesi :)
Kulağım da tıkalı Çarşamba gününe randevu aldım yıkanacak, o günü iple çekiyorum, hep bir baskı var kulağımda

Dün gripte oldum, burnum da tıkalı. İnşallah bu hafta kendime gelebilirim
geçmiş olsun canım benim çabuk toparlarsın inşallah bulduğun her ilacı içme hamile olma riskine karşı :KK39:

Yukarı Alt