• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz....

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
12.088
17.885
Sarfancim benim de aklim sendeydi dedim ders calismak sisinda ne yapiyor acaba evde cunku gercekten hareketsiz kalmak zor senin evde leslei yaptigini hatirliyordum o nedenle sana soracaktim ben
Canım her bulduğum fırsatta dersin başına oturuyorum. O gün çalışacağım dersi zaten mutfak masasına koyuyorum, her boş anında oturmak için. Kızı krese bırakıp geliyordum, hareket oluyordu o da olmayınca baya hareketsiz kaldım.

mochachocolate

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2017
2.236
5.093
Yok canım gelmedi. Bugün yarın gelir kargo da. Kargo da gelince paketi hemen açıp atıyorum, içindeki ne de bir gün dokunmuyorum. Ama bu plastik olunca yıkar kullanmaya başlarım sanırım.
Hadi bakalım hayırlü olsun şimdiden canım aynen paketi atar yıkarsın güzelcene sonra evde spora devam :KK49: :spor:

Son düzenleme:

Aytenazmi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
4.445
5.634
Kızler bende 100 gram vermişim :) oda iyidir ama aşırı yemek yiyesim geliyor günler uzadığı icinmidir bilmem
Tek sporunda evi temizlemek kız abakmak ikinci dişi çıkardık huysuzlugumuz azaldı biraz çok şükür
Kilimuda yazayım bildirim yapmış olayım bende sınava başlıycam alan sınavına çalışılan sadece muhtemelen çünkü kpss %30 etkili alan sınavımız %70 olunca kpss ye okadar çalışıp elim boş olması üzüyor beni :KK43: şu virüs olayları bir geçse kaynanama bırakırım.kpss ye de başlarım bir yandan ama yok

mochachocolate

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2017
2.236
5.093
Kızler bende 100 gram vermişim :) oda iyidir ama aşırı yemek yiyesim geliyor günler uzadığı icinmidir bilmem
Tek sporunda evi temizlemek kız abakmak ikinci dişi çıkardık huysuzlugumuz azaldı biraz çok şükür
Kilimuda yazayım bildirim yapmış olayım bende sınava başlıycam alan sınavına çalışılan sadece muhtemelen çünkü kpss %30 etkili alan sınavımız %70 olunca kpss ye okadar çalışıp elim boş olması üzüyor beni :KK43: şu virüs olayları bir geçse kaynanama bırakırım.kpss ye de başlarım bir yandan ama yok
Merhaba canım olsun en azından almamışsın sabit kalsan bile bu dönemde çok iyi sorma insanin düzeninde kalmıyor bitsede kurtulsak şu virüsten🙏😔

Yukarı Alt