• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

hepatit b atlatmak ve ve hepatit b taşıyıcı ile evlenmek

teufel_schwarz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2016
2
0
Merhaba Arkadaşlar,
Siteyi ve forumları takip ettiğim için bende fikir almak istedim,
3 yıl önce hepatit b bulaşmış ve apandist ameliyatımda sonra bu durumu öğrenmiştim, hiç bir şekilde aşı olmadım doktorumun söylediği üzere ; vücudum kendi antikorlarını üretmiş ve atlatmışım. 1 yıllık bir ilişkim var ve Allah nasip ederse evleneceğiz problem şu ki; oda hepatit b taşıyıcısıymış ve ve bende bunu atlatmış biriyim forumlarda aşı olmam gerektiğini anladım fakat ben atlattım bunu tekrar mı tedavi görecem? evlenmemizde herhangi bir mani olur mu ? ilerde çocuğum olursa oda hepatit b mi doğacak? yardımcı olur ve fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum teşekkürler...

limoncicegi41

Popüler Üye
Pro Üye
26 Temmuz 2016
4.681
5.287

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-11-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 175 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında bacak ve ayaklarında dikkat cekici bir hareketlilik vardır. Tekme atabilir, ayaklarını içe dışa döndürebilir. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde alt karın, kalça, uyluk ve göğüslerinizde hızlı gerilme sebebiyle çatlaklar görülebilir. Çatlaklar ilk başlarda kırmızımsı veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda gümüş-beyaz renge dönüşür.Bazı kadınlar hamilelik sırasında karpal tünel sendromu yaşarlar. Eğer ellerinizde ve bileklerinizde kas ağrıları yaşarsanız doktorunuzla konuşun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

H E

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
23.742
61.310
Çocuklarınızda buyuk ıhtımalle taşıyıcı olucak.
En güzeli bunun için bir doktorla görüşün . Onlar daha güzel bilgilendirir

limoncicegi41

Popüler Üye
Pro Üye
26 Temmuz 2016
4.681
5.287
ben nasıl iyileştiini sormustum. tesekkürler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-11-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 175 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında bacak ve ayaklarında dikkat cekici bir hareketlilik vardır. Tekme atabilir, ayaklarını içe dışa döndürebilir. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde alt karın, kalça, uyluk ve göğüslerinizde hızlı gerilme sebebiyle çatlaklar görülebilir. Çatlaklar ilk başlarda kırmızımsı veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda gümüş-beyaz renge dönüşür.Bazı kadınlar hamilelik sırasında karpal tünel sendromu yaşarlar. Eğer ellerinizde ve bileklerinizde kas ağrıları yaşarsanız doktorunuzla konuşun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt