İntaniye - Bulaşıcı Hastalıklar Hepatit B Bilgi ve Paylaşım Alanı

Tubyy-90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mart 2016
133
49
Ay canım benim çok teşekkür ederim şimdi 2. Dozu oldum altı ay sonra ozaman 3. Doz olayım dogrusu neyse oyle yapayim kimse bilmiyor çıldıracağım

srnysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2016
292
99
Ay canım benim çok teşekkür ederim şimdi 2. Dozu oldum altı ay sonra ozaman 3. Doz olayım dogrusu neyse oyle yapayim kimse bilmiyor çıldıracağım
Rica ederim canim benim insallah tutar asilarin.asilar bittikten iki ay sonra falan da test yaptir tutmusmu diye

Tubyy-90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mart 2016
133
49
Tutmama olasılıgı var yani :KK43: peki tutmazsa ne yapacagım benim bağısıklıgım çok güçlü değil süreklide hasta oluyorum zaten .. Okadar uğraşıyorum tutmazsa ağlarım

pmr35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2018
2
0
Merhaba kızlar, ben de kronik hepatit b hastasıyım. Taşıyıcıydım uzun zamandır hbeag negatif khb hastası olduğumu öğrendim. Hbv dna değerim 5000 civarında. Doktor aslında takip yeterli dedi fakat abimde ve babamda aynı hastalıktan tedavi gördükleri için bende de tedaviye başlayacak. Karaciğerimde damar toplanması oldugu için Biyopsi de yapılamıyor. Ve ben çok korkuyorum çok endişeliyim. İlaçlar gerçekten etkili mi? İlerde çocuk sahibi de olmak istiyorum. Deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim. Herkese çok geçmiş olsun.

Yukarı Alt