Her konuda ikinci el kitaplar

ey_hayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2011
69
13
merhaba 8000 kitaplık bi kütüphaneyi nasıl edindiniz tebrikler ...

listede 2 tane rıfat ılgaz gördüm bunlar dışında kitabı varmı Rıfat ILGAZ ın özellikle ilk baskı arıyorum karartma geceleri varsa ha birde Sınıf isimli şiir kitabını çok uzun zamandır arıyorum ...

Vedat Türkali - İstanbul şiiri
Andre Malraux -İnsanlığın hali kitaplarıda ayrıca varsa sevinirim :)

(benim çok daha uzun bir aradığım kitap listem var ama şuan yanımda değil onlarıda sizinle iletişimde olup sormak isterim :)

julietpinojee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2011
46
0

listede 2 tane rıfat ılgaz gördüm bunlar dışında kitabı varmı Rıfat ILGAZ ın özellikle ilk baskı arıyorum karartma geceleri varsa ha birde Sınıf isimli şiir kitabını çok uzun zamandır arıyorum ...

(benim çok daha uzun bir aradığım kitap listem var ama şuan yanımda değil onlarıda sizinle iletişimde olup sormak isterim :)

Merhaba, adı geçen kitap yazarlarla ilgili detaylı bilgiyi(yazarların hangi kitabı kaç tane baskı vs bilgilerini )yarın net bir şekilde buraya yazacağım. Evde değilim de :))

tontontis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
16
0
41
bende özel msj atamıyorum listeyi alamayacağım sanırım :KK43: başka bir iletişim yolu yok mu? dan brown jean christophe grange maeve binchy var mı elinizde? ilk aklıma gelenler bunlar aradıklarımdan.

julietpinojee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2011
46
0
bende özel msj atamıyorum listeyi alamayacağım sanırım :KK43: başka bir iletişim yolu yok mu? dan brown jean christophe grange maeve binchy var mı elinizde? ilk aklıma gelenler bunlar aradıklarımdan.

Bende atamıyorum ,madem fiilen iletişim vermek yasak o zaman şöyle diyeyim, görünen adıma hotmail ekleyin bana mail atın, en kolay yol bu :))

julietpinojee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2011
46
0

Merhabalar,A. malraux'un insanlığın durumu olarak çevrilmiş aynı kitabı çok güzel ,oda yayınları baskısı var elimde .
Rıfat ılgaz'ın ise listedekiler dışında işbankası yayınlarının halime kaptan'ı var.

Vedat türkali yok maalesef..
şimdilik bunlar :))

Risus

papatya böceği
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2010
1.299
25
Elif Şafak'ın 2. el kitaplarını arıyorum kızlar aradığım kitaplar;

Firarperest
Pinhan
Kağıt Helva
Mahrem
Bit Palas

Bunları arıyorum eğer satanınız varsa aşırı derecede ilgilenmekteyim hepsini aynı kişiden almak öncelikli tercihimdir..

Amonra

Guru
Pro Üye
11 Şubat 2008
13.427
299
merhaba listede bazı kitaplar ilgimi çekti
yalnız sormak istediğim bi kaç şey var
bu fiyata muhtemelen eskidir kitaplar ki hiç önemi yok eski kitaplar daha değerlidir benim için
ancak sayfa eksiklikleri dışında yırtıklar çok fazla tahrip varsa tercih etmem
baskı darmadağınık olabiliyo zaman içersinde çünkü
derli toplu mu o önemli benim için
aslında kitapların fotosunu da ekleyebilseniz daha yardımcı olursunuz

julietpinojee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2011
46
0
merhaba listede bazı kitaplar ilgimi çekti
yalnız sormak istediğim bi kaç şey var
bu fiyata muhtemelen eskidir kitaplar ki hiç önemi yok eski kitaplar daha değerlidir benim için
ancak sayfa eksiklikleri dışında yırtıklar çok fazla tahrip varsa tercih etmem
baskı darmadağınık olabiliyo zaman içersinde çünkü
derli toplu mu o önemli benim için
aslında kitapların fotosunu da ekleyebilseniz daha yardımcı olursunuz

Siz bana seçtiklerinizi söyleyin,ben size durumlarını söylerim,hem günümüzde baskısı olmayan kitaplar daha değerli,sizde değer veriyorsunuz,seçin lütfen ,ben detaylarını size bildiririm.liste çok uzun olduğundan her biri için ayrı ayrı resim ve bilgi,hayli zor.Bekliyorum :))