Herbalife başlayıp kullananlar burda mı ??

estetisyendlk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2018
4
1
29
Merhaba‍♀️ ben herbalife başladım 3 gün oldu kahvaltı yerine önce vitamin hapını aleo vera içeceğiyle alıyorum sonra çayı sonra shake içiyorum ama bana yalnız sabah kullanmamı söledi aldgım kişi yeterli olcak mı acaba ? Ben 10 kilo vermek istiyorum düğünüm olcak bu şekilde zayıflayan oldu mu ?

Teblisel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
120
13
Kilo koruma programinda sabah shake diger ogunler normal yapiliyor. Aldigin kisi yanlis yonlendirmis olabilir.
Kilo vermek istiyorsan sabah aksam shake, öglen yemek yemelisin oda protein ve sebze agirlikli olmali. Bu sekilde uygulayabilirsin.

beybigirll

Boy 1.53 kilo 67.2 güncel kilo 61,4 hedef 53
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2016
700
1.209
28
MERHABA ARKADAŞLAR KULLANMAYA DEVAM EDEN VARSA BİRBİRİMİZE DESTEK OLMAYA NE DERSİNİZ

mina025

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2018
37
25
30
Merhaba‍♀️ ben herbalife başladım 3 gün oldu kahvaltı yerine önce vitamin hapını aleo vera içeceğiyle alıyorum sonra çayı sonra shake içiyorum ama bana yalnız sabah kullanmamı söledi aldgım kişi yeterli olcak mı acaba ? Ben 10 kilo vermek istiyorum düğünüm olcak bu şekilde zayıflayan oldu mu ?
Sizde durumlar nasıl acaba bende pazar günü başladım sonuç alabildiniz mi ?

Teblisel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
120
13
Şimdilik iyi gidiyor bende ödem attım sanırım 2 kilo verdim ramazan programına geçeceğim bakalım inşallah iyi sonuçlar alırım shak midemi bulandırıyor beni zorluyor yani:KK43:((
Canim tatlandirabilirsin neli iciyorsun bilmiyorum ama tarcin, turk kahvesi sevdigin meyveler olabilir o sekilde dene birde

Teblisel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
120
13
Türk kahvesi azda olsa içilir yapıyor :)) vanilyalı almıştım biran önce bitmesini istiyorum çikolatalı daha iyiymiş sanırım
Ben findikli denedim hic begenmedim damak zevki sanirim ablam bayildi ama tadina. Vanilyali guzel ama bir sure sonra ayni tad skmaya basladi icine tarcin, turk kahvesi koydum guzel oldu. Meyveli dene muzlu, cilekli guzel oluyor. hatta elinde cikolatali varsa cikolata ve vanilyayi karisitirip yapabilirsin onunda tadi guzel