wtices

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2017
3
2
Merhaba
Öncelikle zararlı diyecek olanlar lütfen yazmasın. Ben de çok sağlıklı olmadığını biliyorum zaten.

Ben 23 yaşındayım 73 kiloyum. son 6 ayda 10 kilo aldım. Denemediğim şey kalmadı. 2 tane diyetisyen değiştirdim.En son olarak herbalife a başladım. Bugün ilk kez kullandım. Aranızda daha önce kullanan var mı?
Shake günde 2 öğün deniliyor. Ben öğün shake + 2 meyve olarak yapıyorum. 3 öğünde de kullanılabiliyor mu acaba?
Eğer benim gibi herbalife kullanan varsa birbirimize destek olalım.

leylli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2013
400
559
merhabalar herbalife kullanmaya devam ediypr musunuz merak ettim ? ben de 23 Martta kullanmaya başladım. kaç kilo verdiniz.

proing

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mart 2009
309
4
Slm kızlar ben değil ancak annem yıllardır diyet yapar doktora gider, listeleri uygular ancak bir süre sonra vücut direnci düşüp halsizlik yorgunluk belirtileriyle diyet macerası biterdi.
Herbalife da içtiğiniz shake ve çaylar vücuda farklı bir enerji veriyor 3 ay sonucu annemin 18 kilo kaybı var, sonuç güzel hala devam ediyor shake sadece kahvaltı da içiyor..
Aynı merkezde genç bir kız yine 3 ayda 28 kilo verdi ama spor ve yaş faktörü çok etkili tabiki,
Annem spor yok dizlerinden dolayı yürüyüş bile yok buna rağmen 18 kilo güzel sonuç

SuPeRiSi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
14
0
Konuyu hortlatayım.ben de bu hafta başladım ailemden 3 kişi çok faydasını gördü .çok uzun yıllardır sürekli diyet yapıyorum diyetisyen e gidiyorum artık öğrendim listeleri bi 15-16 kilo verdim ama artık vücudum direnç gösteriyor herhalde zorlanmaya başladım kilo vermekte spora da gitmeme rağmen bakalım bu hafta bismillah deyip başladım shake çay ve thermo complete tabletini aldım tadını beğendim şimdilik herhangi bi sorunla karşılaşmadım haftaya tartılacağım

Kbrmst

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2018
3
1
Merhaba
Öncelikle zararlı diyecek olanlar lütfen yazmasın. Ben de çok sağlıklı olmadığını biliyorum zaten.

Ben 23 yaşındayım 73 kiloyum. son 6 ayda 10 kilo aldım. Denemediğim şey kalmadı. 2 tane diyetisyen değiştirdim.En son olarak herbalife a başladım. Bugün ilk kez kullandım. Aranızda daha önce kullanan var mı?
Shake günde 2 öğün deniliyor. Ben öğün shake + 2 meyve olarak yapıyorum. 3 öğünde de kullanılabiliyor mu acaba?
Eğer benim gibi herbalife kullanan varsa birbirimize destek olalım.

Kbrmst

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2018
3
1
Ben yeni başladım herbalife kullanmaya yakınlarım bununla sağlıklı bi şekilde kilo verdiler ben emziriyorum ve emzirirken kullanmanın bi sakıncası yok inşallah doğum kilolarimi verebilirim ben bu ürünü kullanıp gözle görülür şekilde zayıflayan yakınlarım var

Kbrmst

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2018
3
1
Konuyu hortlatayım.ben de bu hafta başladım ailemden 3 kişi çok faydasını gördü .çok uzun yıllardır sürekli diyet yapıyorum diyetisyen e gidiyorum artık öğrendim listeleri bi 15-16 kilo verdim ama artık vücudum direnç gösteriyor herhalde zorlanmaya başladım kilo vermekte spora da gitmeme rağmen bakalım bu hafta bismillah deyip başladım shake çay ve thermo complete tabletini aldım tadını beğendim şimdilik herhangi bi sorunla karşılaşmadım haftaya tartılacağım
Bende dün başladım benim doğum kilolarim var 20 kilo vermem lazım benimde yakınlarım kullanıyor çok güzel kilo verdiler darısı bize inşallah hemen tartilma bence 2 haftada bi tartil bnce öyle daha iyi olur daha güzel sonuç alırsın

SuPeRiSi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
14
0
Bende dün başladım benim doğum kilolarim var 20 kilo vermem lazım benimde yakınlarım kullanıyor çok güzel kilo verdiler darısı bize inşallah hemen tartilma bence 2 haftada bi tartil bnce öyle daha iyi olur daha güzel sonuç alırsın
İnş ya merak ediyorum o yüzden bir hafta sonra tartılayım diyorum daha sonra iki haftaya çıkarırım benim doğum kilolarım yok doğal kilolarım var :)) ben de aslında hamilelik düşünüyorum o yüzden bu sefer bayağı asıldım 113 kiloydum 95 indim sonra tekrar 98 e çıktım buradan devam ediyorum 10 15 kilo vereyim bebek istiyorum ne kadar az kilo ile hamile kalırsam o kadar iyi gerçi 80 li kilolar bile fazla ya haberleşiriz artık gelişmeleri buradan

Nhrdml8894

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2017
69
29
Selam arkadaslar baska sayfalarda okudum zararli diyenlere hayret ettim. 24 yasindayim 3 sene once shake ve çayini sadece 2 ay kullandim. Evet acikcasi tok tutmuyor bi sure karnim gurulduo edio ama sonra geciyo zateb 2 bucuk litre bi su tuketiminde oluyo gun içerisinde. Ben 2 ayda 11 kilo verdim ve daha fazla kilo vermisim gibi farketti. Bir dahada kullanmadim istedgim gorunume kavustum diye. Istedigim herseyi yemeye basladim abur cubur hamur islerine cok duskunum zaten. 1 1bucuk sene 1 kilo 2 kilo aldim verdim. Son 1 senedir evliyim yemeyi abarttim artik 7 kilo aldim e buda cook normal cunku evde skntidan habire yedim ve hareket etmiodum adam akilli.. ben cok faydasini gordum hee hirslanmistim kullandigimda hakkni vermstim. Herbalife ilac degil zaten genelde ilac kullanarak zayflayanlar kat kat geri alio kilolarini biraktiginda. 3 sene sonra tekrar bugun basladim. Belki herbalifetan degilde surekli sivi tukettgm icindir. Ama ben normal diyet yapamiorum bu sekilde duzene sokuyorum bu parayi verdim bosuna gtmesin psikolojiside var. Psikoloji onemli. Ve bana herbalife enerji veriyo. :)

Yukarı Alt