Herbalife urunleri kullananlar

Beyza _123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2017
317
86
34
Arkadaşlar aramızda herbalife urunleri kullanan varmi acaba zararını yararını görenler paylaşırsa sevinirim ben 20 gun du kullanıyorm 5 kilo verdim ama herkes birsey soyluyor kafam karıştı bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

llPink

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
1
1
Arkadaşlar aramızda herbalife urunleri kullanan varmi acaba zararını yararını görenler paylaşırsa sevinirim ben 20 gun du kullanıyorm 5 kilo verdim ama herkes birsey soyluyor kafam karıştı bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
Ben kullanıyorum canım bir sıkıntı yaşamadım hiç aynı zamanda danışmanlığınıda yapmaya başladım.Koçluk yapan kimse yokmu sana.Herbalife kullanan herkesin bir yaşam koçu oluyor.Beslenme listesi ve yapman gerekenler hakkında bilgi veren biri olmalı.Çok güzel kilo vermişsin tebrik ederim.Devamının gelmesini diliyorum :)

krdlncck

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2020
6
0
29
Zayıflamak istediğimde ben bu tarz ürünlerin hepsini araştırdım ama herbalife in çok yüksek oranda şeker içerdiğini okumuştum ing bir makalede, adını tam hatırlamıyorum ama yardımcı olacaksa gönderebilirim. Araştırırken lactobacillus gasseri ile karşılaştım yağ eriten bir probiyotik o da. 2 haftadır kullanıyorum 5 kilo verdim aşırı kabızlık problemim vardı 2 haftadır öyle bir sorunum da kalmadı inceleyebilrisin bence
ama herbalife ile de kilo verdiysen bir diyetisyenle de görüşebilirsin bence ikisini senin için o karşılaştırsın