• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Bil Kazan Yarışması 21 Eylüle kadar uzatıldı ve sorumuz yenilendi
    Soruyu bilen şanslı 20 üyemize Sesu Tüy Dökücü Krem hediye ediyoruz.
    Katılmak için TIKLAYIN!...
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Herbalife urunleri kullananlar

Beyza _123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2017
317
86
34
Arkadaşlar aramızda herbalife urunleri kullanan varmi acaba zararını yararını görenler paylaşırsa sevinirim ben 20 gun du kullanıyorm 5 kilo verdim ama herkes birsey soyluyor kafam karıştı bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

llPink

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
1
1
Arkadaşlar aramızda herbalife urunleri kullanan varmi acaba zararını yararını görenler paylaşırsa sevinirim ben 20 gun du kullanıyorm 5 kilo verdim ama herkes birsey soyluyor kafam karıştı bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
Ben kullanıyorum canım bir sıkıntı yaşamadım hiç aynı zamanda danışmanlığınıda yapmaya başladım.Koçluk yapan kimse yokmu sana.Herbalife kullanan herkesin bir yaşam koçu oluyor.Beslenme listesi ve yapman gerekenler hakkında bilgi veren biri olmalı.Çok güzel kilo vermişsin tebrik ederim.Devamının gelmesini diliyorum :)

krdlncck

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2020
6
1
30
Zayıflamak istediğimde ben bu tarz ürünlerin hepsini araştırdım ama herbalife in çok yüksek oranda şeker içerdiğini okumuştum ing bir makalede, adını tam hatırlamıyorum ama yardımcı olacaksa gönderebilirim. Araştırırken lactobacillus gasseri ile karşılaştım yağ eriten bir probiyotik o da. 2 haftadır kullanıyorum 5 kilo verdim aşırı kabızlık problemim vardı 2 haftadır öyle bir sorunum da kalmadı inceleyebilrisin bence
ama herbalife ile de kilo verdiysen bir diyetisyenle de görüşebilirsin bence ikisini senin için o karşılaştırsın

kaptanhilal

ÜZGÜN
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2020
13
0
36
merhaba ben kullaniyorum 18 kilo verdim çok faydasini gördüm tavsiye ederim ama ürünler gida takviyesi ögün yerine geçer .. kişiye göre program çok önemli bu yüzden yaşam koçu çok önemli .... ... adresini tavsiye ederim... bir göz atin

Son düzenleyen: Moderatör:

sangrea2

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2020
25
6
28
Merhaba, ismim Cansu

Herbalife ile ilgili; Halam 4 ayda 20 kilo verdi neredeyse ve tüm kan değerleri eskisinden sağlıklı çıktı. Yalnız bu ürünü kullanırken size koçun ücretsiz eşlik etmesi gerekiyor. Hem bıraktığınızda tekrar kilo almamanız için size doğru beslenmeyi öğretiyor, hemde en iyi faydayı almanız için yönlendirmeler sağlıyor. Hemde motivasyon için whatsapp grubu var pes etmeden sürekliliği sağlamış oluyor. Benim koçum uluslararası semirnerler verebilen bir düzeyde ve ücretsiz koçluk yapıyor. İlgilenen olursa mesaj yazın yönlendireyim sizi.

Çünkü koç eşliği ve motivasyon için whatsapp grubu olmadan gerçekten insan iradesine hakim olamıyor ve bi yerde kırılıyor.

kaptanhilal

ÜZGÜN
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2020
13
0
36
Merhaba, ismim Cansu

Herbalife ile ilgili; Halam 4 ayda 20 kilo verdi neredeyse ve tüm kan değerleri eskisinden sağlıklı çıktı. Yalnız bu ürünü kullanırken size koçun ücretsiz eşlik etmesi gerekiyor. Hem bıraktığınızda tekrar kilo almamanız için size doğru beslenmeyi öğretiyor, hemde en iyi faydayı almanız için yönlendirmeler sağlıyor. Hemde motivasyon için whatsapp grubu var pes etmeden sürekliliği sağlamış oluyor. Benim koçum uluslararası semirnerler verebilen bir düzeyde ve ücretsiz koçluk yapıyor. İlgilenen olursa mesaj yazın yönlendireyim sizi.

Çünkü koç eşliği ve motivasyon için whatsapp grubu olmadan gerçekten insan iradesine hakim olamıyor ve bi yerde kırılıyor.
ürünler gida takviyesi bu yüzden çok faydali 6 yıldır yaşam koçlugu yapiyorum ...... adresinden bilgi alabilirsiniz

kaptanhilal

ÜZGÜN
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2020
13
0
36
merhaba ismim hilal
herbalaf aktif yaşam koçuyum ürünler gida takviyesidir ögun yerine geçer yemek yiyebilen herkes kullanabilir saglik açisindan hiç bir zarari yoktur aktif hayatta almamiz gereken her şeyi alabiliriz
... adresinden ulaşabilirsiniz
... istegram adresinde tum detaylar mevcut

kaptanhilal

ÜZGÜN
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2020
13
0
36
Ben kullanıyorum canım bir sıkıntı yaşamadım hiç aynı zamanda danışmanlığınıda yapmaya başladım.Koçluk yapan kimse yokmu sana.Herbalife kullanan herkesin bir yaşam koçu oluyor.Beslenme listesi ve yapman gerekenler hakkında bilgi veren biri olmalı.Çok güzel kilo vermişsin tebrik ederim.Devamının gelmesini diliyorum :)
... sayfasindan da bakabilirsiniz