HERBALİFE

sedef77

Başarabiliriz
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2014
540
593
arkadaşlar merhaba yıllardır kilo alıp veriyorum 20 gün sonra tatile gitmeyi düşünüyoruz bugün bir herbalifeherbalifeci tanıdığında konuştum 20 gunde maksimum 10 verdirebilirim dedi 3 gün sadece mama bir gün normal yemek katabilirmişim programa bu bir detoksmus kullanan varmı daha önce birazcık motivasyona ihtiyacım var 😣

Ysnlyl

Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
145
89
Herbalife a kilo almak için başlamıştım ben hem yemek yiyip hem onu içince kilo aldırıyomuş. Tadı o kadar iğrençti ki devam edemedim :KK43: milkshake gibi falan diyolar ama alakası yok onu bilerek alın boşuna paranız gitmesin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 106 gün kaldı.

Şu ana kadar tıkalı olan bebeğinizin burun delikleri açılmaya başladı. Bugün itibariyle bebeğinizin akciğerlerindeki kan damarları gelişimini tamamlamış olmalıdır. Doğumdan sonra bu damarlar akciğer içinde dolaşarak, akciğerlerdeki oksijeni kana alacak ve bebeğinizin diğer dokularına taşıyacak. Diğer kültürlerde doğum : Bazı kültürlerde baby shower denilen doğum öncesinde anneye hediye verme partisi düzenlenir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sedef77

Başarabiliriz
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2014
540
593
Herbalife a kilo almak için başlamıştım ben hem yemek yiyip hem onu içince kilo aldırıyomuş. Tadı o kadar iğrençti ki devam edemedim :KK43: milkshake gibi falan diyolar ama alakası yok onu bilerek alın boşuna paranız gitmesin
Evet biliyorum cok

esmakabaa

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2020
42
194
MERHABA ZAYIFLADINIZMI BENDE YENI BASLIYCAM AMA BI TEREDDUTTE YOK DEGIL ICIMDE HEM BIR DUNYA PARA VERIYORUZ HEM PISMAN OLMAK ISTEMIYORUM

sedef77

Başarabiliriz
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2014
540
593
MERHABA ZAYIFLADINIZMI BENDE YENI BASLIYCAM AMA BI TEREDDUTTE YOK DEGIL ICIMDE HEM BIR DUNYA PARA VERIYORUZ HEM PISMAN OLMAK ISTEMIYORUM
Malesef 2 gun yaptım sonra bıraktım gercekden çok istikrarsızlık şuan yeni bir rekor sevmiycegim 10 gün sonra sizi bilgilendiricegim