Hergün sac yikiyorum:((

Ceyvesin12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2019
56
50
Merhaba arkadaşlar

Saçlarım yok yağlı. Hergün mutlaka yıkamam gerekiyor.Calistigim için hergün düzenli olarak yıkamak zorundayım yoksa çok kötü görünüyor. Benim gibi yağlı saçı olup çözüm bulan olduysa yardım rica ediyorum.

Teşekkürler şimdiden

Milana22

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
11.814
43.401
Saclarinizi hergun yikarsaniz daha cok yaglandirirsiniz
Bu bir kisir dongu
Siz yagli diye yikiyorsunuz ama yikadiginiz icin daha cok yaglaniyor
3 gunde bir yikayin ve yves rocher isirgan otlu sampuan kullanin
1 ay sonra bana yatip kalkip dua edeceksiniz 😁

Umayumay35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2014
1.131
1.491
Saçı hergün yıkamak doğru değil. Saçın kendi kendini beslemesi için yağlanması da lazım. 1 gün yıkayıp 1 gün yıkamayın.
Benim cildim ve saçım hamileliğimden dolayı şu an 1 tık daha yağlı olsa da öyle yapıyorum. Çok da kötü gözükmüyor bence rahatsız değilim

AngelicaPickles

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
5.516
6.435
Gün aşırı yıka. Yıkamadığın gün kuru şampuan kullan bi de yumuşak bir diş fırçası satın alıp diplere hafif hafif krepe yap onunla. Bi de saç kremini şampuandan önce kullan. Ben bunları kendisinin de saç tipi sönük ince telli olan yabancı bir saç stilistinin kanalından öğrenmiştim. Gerçekten işe yarıyor.

imzaben

Guru
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
6.704
33.740
Kullandigin sampuandan dolayi olabilirmi? Yagli saclar icin piyasada bircok sampuan var birini dene faydasini gorursun..

Wexy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
59
37
Ben de yıllardır böyleyim her sabah kafamı eğip saçımı yıkıyorum, herkes yıkadığın için böyle diyor ama kendimi durduramıyorum pis hissediyorum resmen.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-07-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 204 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatasında kemikleşme merkezi meydana gelir. Bebeğinizin uzun kemikleri gelişmeye devam ediyor. Artık bebeğinizin kemikleri ve kasları daha hızlı büyüyor. Bebeğinizin gelişmekte olan vücudu yeni doğmuş bir bebek oranlarına yaklaşmaya başlıyor. Anneler artık bazı hamile kıyafetlerini giymeye başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt