• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hergün sac yikiyorum:((

Ceyvesin12

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2019
152
183
Merhaba arkadaşlar

Saçlarım yok yağlı. Hergün mutlaka yıkamam gerekiyor.Calistigim için hergün düzenli olarak yıkamak zorundayım yoksa çok kötü görünüyor. Benim gibi yağlı saçı olup çözüm bulan olduysa yardım rica ediyorum.

Teşekkürler şimdiden

Umayumay35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2014
1.487
1.998
Saçı hergün yıkamak doğru değil. Saçın kendi kendini beslemesi için yağlanması da lazım. 1 gün yıkayıp 1 gün yıkamayın.
Benim cildim ve saçım hamileliğimden dolayı şu an 1 tık daha yağlı olsa da öyle yapıyorum. Çok da kötü gözükmüyor bence rahatsız değilim

AngelicaPickles

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
5.581
6.668
Gün aşırı yıka. Yıkamadığın gün kuru şampuan kullan bi de yumuşak bir diş fırçası satın alıp diplere hafif hafif krepe yap onunla. Bi de saç kremini şampuandan önce kullan. Ben bunları kendisinin de saç tipi sönük ince telli olan yabancı bir saç stilistinin kanalından öğrenmiştim. Gerçekten işe yarıyor.

imzaben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.829
Kullandigin sampuandan dolayi olabilirmi? Yagli saclar icin piyasada bircok sampuan var birini dene faydasini gorursun..

Wexy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
89
71
Ben de yıllardır böyleyim her sabah kafamı eğip saçımı yıkıyorum, herkes yıkadığın için böyle diyor ama kendimi durduramıyorum pis hissediyorum resmen.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-07-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt