cmcmcns

_CanCu (: _
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hergün oje sürmek tırnağa zararlımıdır?

island

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.317
hergün oje sürmek tırnağa zararlımıdır?
Tabiki zararlıdır arkadaşım. Çünkü oje tırnağın hava almasını engelliyor. Bu da tırnakta lekelenme yapıyor. Ojeyi temizlemek için aseton kullnıyoruz. O, daha da zararlı. Arada tırnakları dinlendirmek gerekir.a.s.

E

EU2

Ziyaretçi
hergün sürersek islandında dediği gibi oje tırnaklarımızın hava almasını engeller sararır tırnaklar

bergolya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
uzun süre ojeli tırnaklara baktığınızda sarı lekeler tırnağın üzerinde soyulmalar olduğunu görürsünüz bu çok sakıncalı bir şey herkesin dediği gibi sonuçta ojeli tırnaklar hiç hava olmıyor. Haftada en azından izin günler,imde ben siliyorum ojelerimi hava alabilmesi için :)

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
çok kötü sararıyor, pek oje seven biri değilimdir neyseki...

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
tüm yorumlara katılıyorum, ayrıca arkadaşlar aktardan lavanta yağı alıp düzenli olarak pamukla tırnaklarınızı ovarsanız tırnaklarınız hem kolayca kırılmıyor hem de çok güzel görünüyor...aynı şekilde limonla da ovabilirsiniz...(3 gündür KKya giremiyordum, sayfa görüntülenemiyordu, bu da girip yazabildiğim ilk msj..yuppiiii)

Hella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
walla bnm bi ara tırnaklarım turuncu olmuştu oje sürmekten

TMYy

*T&M*
Pro Üye
Emoji Skoru
4
walla bnm bi ara tırnaklarım turuncu olmuştu oje sürmekten
okadar fazla havasız kaldı yani he. sarıyıda geçmiş turuncu olmuş:)))))

bende çok seviyom oje sürmeyi ama artık dikkat ediyorum çünkü tırnaklarım soyuluyo ve çabuk kırılıyo mecbur çok saklamıyorum ojeyi siliyorum hemen ve tırnaklarımı dinlendiriyorum.

Hella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bnde artk geceleri siliorm ojemi waktim oldukça hatta bazen sbhn bi körü kalkıp derse gtmedn önce oje sürüorm kokoşluun bu kadarı:)

vera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Oje'nin sağlık açısından zararını arkadaşlar açıklamışlar bir de dinen zararı var ki boy abdestine engel teşkil etmektedir. Her gün sürülen oje altına su geçirmediği için boy abdestine engel olmaktadır. En azından boy abdestliyken ojeli olmamalıyız...

Yukarı Alt