Herkesin merak ettiği cilt sırlarım okumalısınızzzzzzz!!!!!!

elekon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2012
143
0
benim cildim karma krem sürdüğüm zaman alın bölgem ve göz cevrem terliyo
acaba terlememesi içöin ne yapabilirim?

cmrmduru

kızım+oğlum:Huzur
Kayıtlı Üye
6 Mart 2011
2.760
754
benim cildim yağlı
pişik kremli maskeyi nasıl yapacağız anlamadım limonla karıstırıp sürecekmiyiz bekliycezmi
:26:

sifirsekiz

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
1
0
Kesinlikle hafta bir kez yüzüme ve ellerime sürüyorum, :21: 5-10 dakika sonra yıkıyorum ve mükemmel yumuşaklıkta bir tene sahip oluyorum. :KK16: Hepsi bu! :82:

Son düzenleme:

jigglyypuff

Yoğun ve yorgun günler...
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2011
767
23
benim cildim karma krem sürdüğüm zaman alın bölgem ve göz cevrem terliyo
acaba terlememesi içöin ne yapabilirim?
tere dışardan yapılan bir müdahalenin etkili olacagını düşünmüyorum bir doktora danışmalısınız.
benim cildim hassas :KK43:
güneş kremi kullanmalısınız sürekli yaz/kış.
benim cildim yağlı
pişik kremli maskeyi nasıl yapacağız anlamadım limonla karıstırıp sürecekmiyiz bekliycezmi
:26:
evet canım pişik kremi ve bi kaç damla limon yeterli olacaktır .10 dakika bekletmen yeterli olacaktır.
Kesinlikle hafta bir kez yüzüme ve ellerime sürüyorum, :21: 5-10 dakika sonra yıkıyorum ve mükemmel yumuşaklıkta bir tene sahip oluyorum. :KK16: Hepsi bu! :82:
aynen öyle.:nazar:

00Turkuaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
835
400
Benim yüzümde gözeneklerim var göz altına doğru burnuma yakın yerde ilk zamanlar delik delikti sonra o deliklerin içinde küçük kıl gibi şeyler çıkmaya başladı saçım döküldüğü için bi takım ilaçlar kullandım onlardan sonra oldu ve artık bişey kullanmaya korkuyorum nasıl geçecek yardımcı olurmusunuz :KK43:

aydogdu06

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
3.205
4.163
merhaba
yasım 27 ve hala sivilcelerle uğraşıyorum.
dermotologlardan sımdıye kadar yarar görmedim.
siyah noktamda var genelde burun ve cenede.
cildim beyaz daha önce yağlıydı sımdı karma.
sıvılce ıcın ne önerırsın.
su aralara dermomask-inci tozu-ozonyağı-kantoran yağı karışımından maske yapıyorum
maskeden öncede kukurtlu sabunla yıkıyorum?
nemlendırıcım garnıer ve kantoran yağı karışımı.
makyag temızleme ve peelıngım dr. bauman ürünü.
nerde yanlış yapıyorumda aylardır gecmıyor bu sıvılceler??:KK43:

jigglyypuff

Yoğun ve yorgun günler...
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2011
767
23
Benim yüzümde gözeneklerim var göz altına doğru burnuma yakın yerde ilk zamanlar delik delikti sonra o deliklerin içinde küçük kıl gibi şeyler çıkmaya başladı saçım döküldüğü için bi takım ilaçlar kullandım onlardan sonra oldu ve artık bişey kullanmaya korkuyorum nasıl geçecek yardımcı olurmusunuz :KK43:
gözeneklerin içerisinde sebum birikimi olduğundan ve kullandığınız ilaç malum sadece saçınıza etkisi olamayacağından burun gözeneklerinizde kıl kökleriniz beslenmiş ve tüylenme olmuş bu konuda belki komik belkide basit geleçek ama sirli ağda kullanın diyeceğim. siyah noktalarınız anladığım kadarıyla oturmuş bu konudada bir cilt bakımı kesinlikle şart gibi görünüyor.
merhaba
yasım 27 ve hala sivilcelerle uğraşıyorum.
dermotologlardan sımdıye kadar yarar görmedim.
siyah noktamda var genelde burun ve cenede.
cildim beyaz daha önce yağlıydı sımdı karma.
sıvılce ıcın ne önerırsın.
su aralara dermomask-inci tozu-ozonyağı-kantoran yağı karışımından maske yapıyorum
maskeden öncede kukurtlu sabunla yıkıyorum?
nemlendırıcım garnıer ve kantoran yağı karışımı.
makyag temızleme ve peelıngım dr. bauman ürünü.
nerde yanlış yapıyorumda aylardır gecmıyor bu sıvılceler??:KK43:
bir yerlerde yanlış olduğunun farkında olmanız gerçekten iyi bir başlangıç.size iki önerim olacak
ilki ozonlu bir cilt bakım seansı ve ardından devamlı bakım.
lancome pure focus serisini kesinlikle öneririm ama maddi açıdan yetersiz kalırım derseniz nivea yağlı ciltler için olan temizleme jeli (ılık suyla yıkayın lütfen) ve arındırıcı toniğini kesinlikle tavsiye ederim.şu aşamada yanlış yaptığınız şey peeling. kesinlikle akneli bir cilde sahipseniz peeling yapmayın.nemlendirici seçimizde loreal jel kremleri var profosyonel grup demiyorum alt gruptan kullanabilirsiniz.ama ciddi bir bakım derseniz kesinlikle lancome serisi derim.maske olarak yeşil kil maskesi yeterli olacaktır o kadar karışım bence çok gereksiz.

carin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2013
159
6
nerde bende o sabır ve para :111:
bılgı sahıbı oldugun ıcın bı soru sorucam dudak kenarlarımda belırgın kontur yok ve hatta yakından bakınca sıyah noktalar ve onlara ne urun kullanabılırım

Son düzenleme:

rizu

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2013
2
0
cildim karma ve bu forumda daha önce de tavsiye edildiği için gülsuyu kullanmıştım ve inanılmaz sivilce yaptı bende.
bunun sebebi ne olabilir, alerjik midir?
gülsuyu yağlıya dönük ciltlerde sivilce yapıyo malesef bnde denemiştim bırakmalısın

Konu Sahibi Benzer konular Forum Cevap Tarih
oznur_musti07 Evde Yapılabilen Doğal Vücut Bakımları 4
Yukarı Alt