Heroes

bilginkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Adı:Heroes

Türü: Drama

Yapımcı:Tim Kring

Oyuncular:

Santiago Cabrera
Tawny Cypress
Noah Gray-Cabey
Greg Grunberg
Ali Larter
Masi Oka
Hayden Panettiere
Adrian Pasdar
Sendhil Ramamurthy
Leonard Roberts
Milo Ventimiglia

Heroes, 25 Eylül 2006 tarihinde Amerikan NBC kanalında yayınlanmaya başlamış olan televizyon dizisidir. Dizinin ilk bölümü 14,3 milyon seyirci çekmiş ve NBC kanalında beş yıldır en fazla reyting alan dizi olmuştur.

ONLAR DA SIRADAN OLDUKLARINI DÜŞÜNÜYORLARDI, TA Kİ ÖZEL GÜÇLERİ OLDUĞUNU KEŞFEDENE KADAR…

Bu sezon Amerikan televizyonlarında en çok heyecan yaratan dizi Heroes, yakında CNBC-e’de. Dizinin adının “kahramanlar” olmasına bakıp, alıştığınız süper kahraman karakterlerini bu dizide görmeyi henüz beklemeyin. Çünkü Heroes olağanüstü birtakım güçler geliştirdiklerini keşfeden sıradan insanları konu eden bir dizi. Dolayısıyla süper kahramanlığa dair farklı bir yaklaşıma, ilginç karakterlere ve çok sürükleyici bir öyküye sahip.
Kahramanlarımız yeni gelişen özel güçlerinin hayatlarına etkisiyle baş etmeye, bu güçlerin kaynağını ve sebebini öğrenmeye çalışırken, onları teker teker bir araya getirecek büyük resim de aydınlanacak. Bedeni kendini hızla onaranından, geleceği tuale aktarana, zaman ve uzam içinde hareket edebilene kadar farklı özel yetenekler geliştiren insanların kaderi dünyanın kaderini belirleyecek.

kaynak: Link Silinmiştir.

Kires

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.322
bir kere seyrettim pek bir şey anlayamadım sarmadı beni fakat hayran kitlesi oldukça fazla bir iki sefer daha seyretmek lazım anlamak için

rashatarqa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
dizinin sıkı takipçisiyim,amerika yayınlandıktan hemen sonra dizi internete iniyo ordan çekip izliyorum,cnbc-e yi bekliyemiyorum....

duyguby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Heroes bence fena alışkanlık yapacak bir dizi.Oldukça da başarılı.Hele "hiro nakamura" benim kahramanım.dizi ilerleyen bölümlerde nefes kesecek

polaris

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bence süper bir dizi
kurgusu mükemmel ve değişk bir tür kalasik dizilerden sıkılanlardan için ideal ...
lost tan sonraki bence en iyi yapım..

E

EU1

Ziyaretçi
çoğu cnbc-e dizisi gibi bu da heroes de çok güzel bir dizi! baştan beri ben de sıkı hayranıyım.. benim kahramanım da isaac mendez:1yes2:

didosh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bendede suan 11 bolumu var ama birturlu zaman yaratip izleyemedim
suan americada yari sezon tatiline girmis olmasi lazim....

ESRA :)

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Heroes Lost'a Rakip Bir Dizi Olarak Yayinlanmaya Başlamiş...
Bence Lost'un Yerini Tutamaz Ama Hem Senaryo Hem De Karakterler Iyi Kurgulanmiş.
Ben Cnbc'den Değil De Dvd Den Izlemeyi Tercih Ediyorum. Ilk Sezonu Bitirdim, Güzel Ve Başarili...

Yukarı Alt