Herşeyin tükendiğini hissetiniz mi?

pardon_ama

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
690
1.206
Merhaba öncelikle bugün artık ailevi sorunların en dibine vurduğum için hesap aöıp buraya yazmak istedi.Benim durumumdaki insanların hayatlarını burdan okuyordum fakat yazmak içimi dökmek istedim.
Bende dahil olmak üzere sizlerinde beni yargılayacağı bi hayat yaşıyorum ama bırakıp gidemiyorum da isteyerek veya istemeyerek....
7 yıla yakındır evliyim.Severek evlendim.Hatta eşim çok daha fazla beni seviyordu ve herşey yolunda gitsin diye daha fazla çaba gösteriyordu.
Fakat zamanla çok yıprandık.Eşimin ailesinin borçları yüzünden evlendiğimiz ilk günden itibaren sürekli borç ve sıkıntı içindeyiz.
bu arada ben memurum eşim asgari ücret civarında bi ücrette çalışıyor.
bir kızım var ve şuan 5 aylık hamileyim.o kadar soğudumki ben artık ne yapacağımı bilmiyorum.bana şidddet uyguladı bi kaç kezde. ve işin en kötü yanı benim yaşadığım manevi ve fiziksel şiddetten ailemin haberi hiç yok.kızım babasını sevdiği için onsuz büyümesin diye katlanıyorum.bir de öfke kontrolü olmayan biri.benimle ayrılmayacağını öteki durumda öldüreceğini söylüyor. ki dediğini yapacak gözü karalıkta.onu çok iyi tanıyrum.aileme bi zarar vermesinden korktuğum için ailem üzülmesin diye susuyorum ama sanki ölmüş gibiyim...
gençler evleneceği zaman, aileler yada arkadaşlar uyarır, ama kimse dinlemez...
 

Amecey

Wake me up!
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
4.516
22.045
Kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadın bu trajediyi kendine türlü korkularından dolayı layık görüp, ne yapacağını bilemiyorsa kocasının eline bakan ve çalışıp kendi geçimini sağlayamayan kadınların istedikleri zaman nasıl da güçlü durabildiklerini de hatırlayın burdan.
 
Yukarı Alt