Herşeyin tükendiğini hissetiniz mi?

Feslegen Kokulu Nane

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
6.208
12.197
Kiziniz eminim ki annesi dayak yemeyince daha mutlu olur. Lutfen kizinizin arkasina siginmayin. Yasadiklariniz cok uzucu Allah yardimciniz olsun. Ailenizden saklamayin lutfen. Her konuda bosan diyenlere cok kiziyorum ama boyle zor sartlarda yasayip bosanmayanlara da cok uzuluyorum :KK43:
Bir olay duydum geçenlerde, bir tanıdık anlattı. Adam denemeyecek kişi karısını iki çocuğunu terk ederek başka bir kadınla yaşmaya başlamış. Kadın ve çocuklar bir lokma ekmeğe muhtaç olmuşlar. Kadın çalışıp çabalayıp çocuklarına bakmış. Adam da iflas etmiş ve diner kadın da tekmeyi basmış. Tabi gelmiş eski karisinin kapısına. Kadın kabil etmemiş ama kızlar anne ne olur babamı affet diye yalvarıyormuş. Hani dedin ya kızı dayak yemesini istemez diye. Evlatlar da nankör oluyor bazen.

Busonolsunbuson

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
689
960
Bir olay duydum geçenlerde, bir tanıdık anlattı. Adam denemeyecek kişi karısını iki çocuğunu terk ederek başka bir kadınla yaşmaya başlamış. Kadın ve çocuklar bir lokma ekmeğe muhtaç olmuşlar. Kadın çalışıp çabalayıp çocuklarına bakmış. Adam da iflas etmiş ve diner kadın da tekmeyi basmış. Tabi gelmiş eski karisinin kapısına. Kadın kabil etmemiş ama kızlar anne ne olur babamı affet diye yalvarıyormuş. Hani dedin ya kızı dayak yemesini istemez diye. Evlatlar da nankör oluyor bazen.
arkadaşlar eşim 40 yaşında bazen diyorum acaba o yüzden mi beni bırakmak istemiyor .
40 yas erkekte nedir ki. 50 sinde ucuncu, 45inde ikinci evliligini yapan mi neler var. Bu bir sebep degil.

nomunomuchua

6üstü1ömür
Pro Üye
3 Eylül 2012
17.433
35.179
ya eskisi gibi biri olsa neden boşanayım. çok iyi bir eş idi önceden .
Önceden çok iyi bir eşti diyorsunuz.
Burada bir durdum ben.

Madem sizi bırakmıyor.
Kötü şeyler yapmasından da korkuyorsunuz- ki bence haklısınız.
Ne manyaklar duyuyoruz..

Eskisi gibi olmak adına neler yapabileceğinizi bir düşünün.
Siz eskisi gibi misiniz?

Her şeyden uzak yeni bir hayat teklif edin eşinize.
Hem uzman yardımı eşliğinde devam edin.
Gerekirse şehir değişikliği vs..

İnşallah her şey iyi olur sizin için..
Üzüldüm çaresizliğinize.

biryolcuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2019
73
49
Önceden çok iyi bir eşti diyorsunuz.
Burada bir durdum ben.

Madem sizi bırakmıyor.
Kötü şeyler yapmasından da korkuyorsunuz- ki bence haklısınız.
Ne manyaklar duyuyoruz..

Eskisi gibi olmak adına neler yapabileceğinizi bir düşünün.
Siz eskisi gibi misiniz?

Her şeyden uzak yeni bir hayat teklif edin eşinize.
Hem uzman yardımı eşliğinde devam edin.
Gerekirse şehir değişikliği vs..

İnşallah her şey iyi olur sizin için..
Üzüldüm çaresizliğinize.
olabilir mantıklı dedikleriniz .

chamallows

evli mutlu çocuklu
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
7.225
10.867
kizim babasina duskun diye dusunurken ilerde siz kizinizida kaybedeceksiniz bosanma cesareti gostermeyip ona bu hayati yasattiginiz icin
birde boyle dusunun olurmu kendimden biliyorum kiziniz adina uzuldum ben acikcasi hayata 1-0 yenik baslayacak cunku

seatlle

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2017
606
892
muhtaç olmadığımı zaten biliyorum .normal biri değil.tedavi sürecini bitirsek hem belki daha normalleşir hemde çift taraflı boşanmayı kabul edip ayrılmak istiyorum.ben burdan kendi isteğimle gidemiyorum. rezillik çıkıp aileme ve çocuğuma zarar versin istemiyorum.

seatlle

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2017
606
892
Seni kesinlikle eleştirmiyorum öncelikle bunu belirteyim .Boşandım eşim maddi anlamda çok ta güçlüydü çevreside öyle takdir edersin ki böyle insanlar bir egoya sahip olur ve herşeyi çokça kullanırlar .O kadar çok tehdit aldım ki arada hala alıyorum önce güzel bir işim vardı onu kaybettim sonrasında sektör değiştirdim tam tutundum mutluyum derken yine tehditler burada konu bile açtım şehir değiştiricem çare bulamıyorum diye herkes git şikayet et neden değiştiriyorsun dedi ben artık çok usandığım için değiştirdim ve oradaki işimden de vazgeçtim ama geldiğim şehirde yeni bir işi bulmam 1 haftamı aldı bütün bu olan biten 1 sene de oldu düşün artık ....Oğlum babasını çok çok seviyordu hala seviyor ...Peki bütün bunları neden mi anlattım size insan kararından eminse inan bana mutlu olmak için herşeyi yapıyor

Yukarı Alt