• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Heryerde adımın geçmesi

Talia1453

Bana bugün sabır düştü..
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2017
308
323
Kızlar ben 2 yıl önce bi evladımı kaybettim. Bu sırada halamın 2 kızı var. Bitanesi evlenmek üzereydi eşimin akrabasıyla, laf arasında ben ne dediysem ters anlayıp gidip ablasına anlatıyor beni kötülüyormus. Birgün ablası beni aradı daha acım çok tazeyken sen x e niye öyle dedin niye böyle dedin vs. Ben bunlara kıl oldum iyice acım varken bnmle uğraşıyorlar diye. O sıra bi yerde karşılaştık abimin kızına annem bakıyordu yengem çalışıyordu. Vay efendim ben olsam kuru ekmek yerim çalışmam çocuk nasıl bırakılır vs. gibi bi yorum yaptı.. Bende zaten kıl olduğum için onlara yengeme dedim böyle konuşuyor diye. Allah bağışlasın yengemin şimdi bir oğlu oldu. Bayramlsmaya gitmişler halamlara kızıda ordymis bu çocuğa iyi bakmışsın çalışma daha flan demiş eleştirmiş baya. Yengem de laf sokmuş. Eve gelince abimi arıyor halamın büyük kızı niye tavir yaptı bana diye. Demez mi abimde sen talia ya böyle demişsin oda yengesine söylemiş üstüne bide sen öyle deyince oda laf sokmuş demiş. Halamın kızı da talia yalan söylemiş ben öyle demedim diyince yengem talia yalan söylemez demiş. Şimdi ben ortada hiç yokken adım yine araya kaynamış... Benim başım dertten ne zaman kurtulacak bilmiyorum. Yengem çok aglamış çok üzülmüş. Ben dusunememisim o zaman ona zarar vereceğimi derdimi anlatırken onuda söylemişim arada. Şimdi ne yapıcam bilmiyorum. Ortalık karıştıran oldum herkesin gözünde. (Halamın o kızıyla samimi değilim ilk olaydan sonra ne görüştüm ne ettim nede numarası vardır 2 yıldır görüşmüyorum)
 

BlairWaldorf_23

Be your own hero !
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2011
433
334
Öncelikle başınız sağ olsun, Allah sabır versin.

Bence hatayı en başında yapmışsınız. Acım tazeyken benimle uğraştılar dediğiniz zamanda cevabı en sert şekilde verip noktayı koymalıydınız.
Böyle iki yüzlü insanlar her şeyi yaparlar çünkü. Ben söylemedim o yalan söylemiş de derler, iftira da atarlar. En temizi hiç dolandırmadan, uzatmadan o kişilere direkt olarak fikrinizi ve cevabınızı söylemek. Sonrasında da benim adımı ağzına alma deyip ipleri koparmak. Rahat edersiniz.
 

Eksi_Elma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2017
233
564
E iyi de laf taşımışsınız, ortalık karıştıran olarak görülmeniz normal değil mi? Kaybınız çok acı ama bu konuyla bir ilgisi yok ki.

Sevdiğiniz biri hakkında biri bir şey diyorsa, lafı duyduğunuz yerde cevabı vermeniz lazım. Ben duyduğunu bana bile söylese biri laf taşınmasını sevmiyorum. “Millet benim için böyle derken sen ne dedin peki” derim lafı getirene de.
 

MiruMir

İgor Krutoy - Sad angel 🎼🎹🎧
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2018
2.685
4.654
Peki kuzenle aranizin acilma.sebebi ne? Hangi lafinizi yanlis anlamis?
 

Kajmery34

Arrivederci KK❤️
ÜZGÜN
Pro Üye
14 Nisan 2012
11.509
21.203
Alakası bile yok gereksiz detay verdim tanınmak istemediğim için sildim.
Bu anlattığınız göre de haklı değilsiniz ki zaten.
Birinin sırrını başkasına taşımanın neresini haklı görebiliriz mesela ?
Bir insan yaptıklarıyla anılıyor ve kimse unutmuyor maalesef.
 
Yukarı Alt