Heryerde adımın geçmesi

Talia1453

Bana bugün sabır düştü..
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2017
232
269
Kızlar ben 2 yıl önce bi evladımı kaybettim. Bu sırada halamın 2 kızı var. Bitanesi evlenmek üzereydi eşimin akrabasıyla, laf arasında ben ne dediysem ters anlayıp gidip ablasına anlatıyor beni kötülüyormus. Birgün ablası beni aradı daha acım çok tazeyken sen x e niye öyle dedin niye böyle dedin vs. Ben bunlara kıl oldum iyice acım varken bnmle uğraşıyorlar diye. O sıra bi yerde karşılaştık abimin kızına annem bakıyordu yengem çalışıyordu. Vay efendim ben olsam kuru ekmek yerim çalışmam çocuk nasıl bırakılır vs. gibi bi yorum yaptı.. Bende zaten kıl olduğum için onlara yengeme dedim böyle konuşuyor diye. Allah bağışlasın yengemin şimdi bir oğlu oldu. Bayramlsmaya gitmişler halamlara kızıda ordymis bu çocuğa iyi bakmışsın çalışma daha flan demiş eleştirmiş baya. Yengem de laf sokmuş. Eve gelince abimi arıyor halamın büyük kızı niye tavir yaptı bana diye. Demez mi abimde sen talia ya böyle demişsin oda yengesine söylemiş üstüne bide sen öyle deyince oda laf sokmuş demiş. Halamın kızı da talia yalan söylemiş ben öyle demedim diyince yengem talia yalan söylemez demiş. Şimdi ben ortada hiç yokken adım yine araya kaynamış... Benim başım dertten ne zaman kurtulacak bilmiyorum. Yengem çok aglamış çok üzülmüş. Ben dusunememisim o zaman ona zarar vereceğimi derdimi anlatırken onuda söylemişim arada. Şimdi ne yapıcam bilmiyorum. Ortalık karıştıran oldum herkesin gözünde. (Halamın o kızıyla samimi değilim ilk olaydan sonra ne görüştüm ne ettim nede numarası vardır 2 yıldır görüşmüyorum)

BlairWaldorf_23

Be your own hero !
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2011
334
215
Öncelikle başınız sağ olsun, Allah sabır versin.

Bence hatayı en başında yapmışsınız. Acım tazeyken benimle uğraştılar dediğiniz zamanda cevabı en sert şekilde verip noktayı koymalıydınız.
Böyle iki yüzlü insanlar her şeyi yaparlar çünkü. Ben söylemedim o yalan söylemiş de derler, iftira da atarlar. En temizi hiç dolandırmadan, uzatmadan o kişilere direkt olarak fikrinizi ve cevabınızı söylemek. Sonrasında da benim adımı ağzına alma deyip ipleri koparmak. Rahat edersiniz.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2019

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 103 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin akciğerlerindeki hava kesecikleri (alveol) gelişmeye başlayacak. Bebeğin nefes alabilmesi genelde 24. haftanın sonunda mümkündür. Çünkü bazı hava keseciklerinin gelişimi, kanla iyi beslenen akciğer dokularının ve bronşların gelişininin sonunda tamamlanır. Buna ek olarak hava keseciklerini ayrıran membran(zar tabakası), oksijen- karbondiyoksit değişimine izin verecek kadar incedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Eksi_Elma

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2017
230
550
E iyi de laf taşımışsınız, ortalık karıştıran olarak görülmeniz normal değil mi? Kaybınız çok acı ama bu konuyla bir ilgisi yok ki.

Sevdiğiniz biri hakkında biri bir şey diyorsa, lafı duyduğunuz yerde cevabı vermeniz lazım. Ben duyduğunu bana bile söylese biri laf taşınmasını sevmiyorum. “Millet benim için böyle derken sen ne dedin peki” derim lafı getirene de.

MiruMir

Будь собой... Остальные роли уже заняты
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2018
1.677
2.382
Peki kuzenle aranizin acilma.sebebi ne? Hangi lafinizi yanlis anlamis?

Kajmery34

Senin gönlün değişirse dünya değişir !
ÜZGÜN
Pro Üye
14 Nisan 2012
11.006
18.650
Alakası bile yok gereksiz detay verdim tanınmak istemediğim için sildim.
Bu anlattığınız göre de haklı değilsiniz ki zaten.
Birinin sırrını başkasına taşımanın neresini haklı görebiliriz mesela ?
Bir insan yaptıklarıyla anılıyor ve kimse unutmuyor maalesef.

Yukarı Alt