• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hibiskus cayi ni deneyen varmi?

ve_sen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2013
459
262
Bana da diyetisyenim önerdi.
Parmka ucuyla az bir tutam hibismus otu , 1 tutam yeşil çay , 1 tane çubuk tarçın ,
1lt su ,yarım limon ve yarım elmayı ılık suda 2 saat bekletip iç dedi.

4-5 gündür yapıyorum az süre olmasına rağmen sürekli idrara çıkararak ödem atıyorum şişliiğim gitti. Bu hafta tartılınca tartıda ne kadar farkedecek bakalım

subat_01

Oğluşunu bekleyen sabırsız anne
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
1.377
471
Bana da diyetisyenim önerdi.
Parmka ucuyla az bir tutam hibismus otu , 1 tutam yeşil çay , 1 tane çubuk tarçın ,
1lt su ,yarım limon ve yarım elmayı ılık suda 2 saat bekletip iç dedi.

4-5 gündür yapıyorum az süre olmasına rağmen sürekli idrara çıkararak ödem atıyorum şişliiğim gitti. Bu hafta tartılınca tartıda ne kadar farkedecek bakalım
Sonucu yazarsan bende başlayayım :)

Diyetliyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
131
156
Bende hibiskusu duraklama olursa kullanıyordum.içine çubuk tarçın karanfil ve bir tutam da hibiskus atıp ılıyınca içiyordum duraklamamı kırıyordu şimdi yine başlamayı düşünüyorum.

R4bi4

Bir gün bizim de papatyalarımız açacak..
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2016
6.949
30.440
Eşimin bir arkadaşı bu çayla 25 kg vermiş. Eşim de bana aldı kullanıyorum bakalım :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-04-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 22 gün kaldı.

Bebeğinizin bulunduğu yer şu anda çok sıkışık olduğundan dolayı, hareket ettiğinde kol ve bacak kıvrımları göbeğiniz üzerinde şişkinlikler meydana getirir. Bebeğinizin kol ve bacaklarını tesppit etmek çok kolaydır. Ama kafası ve kalçalarını ayırt etmek o kadar kolay değildir. Artan mukus vajinal akıntı, gebeliğin son birkaç haftası içinde sık görülür.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Elhan

Ferrero Rocher Chocalate Aslen Anteplidir
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
16 Mart 2008
7.188
33.045
Kaynatılıyor mu, sıcak suyla demleniyor mu yoksa ılık suda belli bir süre bekletiliyor mu net bir bilgi alamadım yedi sayfa boyunca...

Muberra1993

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
4
0
Sadece bu çayı içerek mi vermiş yoksa diyette yapmış mı, Bir de nasıl kullanılıyor aç karna mı tok karna mı Nasıl demleniyor

Yukarı Alt