Hiç bir erkeğe evlenme teklif ettiniz mi?

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Bayanlar bu konu daha önce açıldımı bilmiyorum ama görüşlerinizi çok merak ediyorum.Ayrıca yapıp yapmama konusundada kararsızım ona göre :bigrazz:

Siz hiç bir erkeğe evlenmek teklif ettinizmi?

tatlicadiarzu

O Bir Dadas
Pro Üye
Emoji Skoru
8
tabiki hayır değil evlilik buluşma bile teklif etmem bırakırım o koşsun o yapsın ki bende kadın olduğumu anlayıp bunun zevkine varayım:razz:

ilona

psikolocik deli
Pro Üye
Emoji Skoru
10
asla asla asla yapmam...:eek:lmaz: bence sakın sende öyle bişi yapma

forest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
bence de evlilik teklifi erkek tarafından yapılmalı

eb_ru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Sanırım bende bunu düşünüyorum artık.
Nişanlıyım ama nişanlım hala evlenme teklifi yapmadı....:KK43:

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
peki yapmıyım zaten bencede erkeğin yapması gereken bir durum gibi geliyor.Benim işim biraz karışıkta yani önceden zaten teklif etmişti sonra birara bu kararın yanlış olduğuna karar verdik yani sorunlardan dolayı ve şimdi yeniden başladık,hatta eskisinden daha iyiyiz ama evlilik konusu bir daha hiç açılmadı nerdeyse 1 aydır kafamda bu sorular var,ama içimdeki ses böyle önemli bir konudaki ilk adımı yinede o atsın diyor.O yüzden sizdende fikir almak istedim,teşekkürler.

B

bayer

Ziyaretçi
ben yaptım...seviyorsan aşıksan inan yaparsın..düşünmeden benimle evlenirmisin demiştim:) aldığım cevaptanda pişmanlık duymadım.gerçi hala bekarım ama:)

gulzilan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben Yaptim Yine Olsa Yine Yaparim Onlarin Becereceği Birşey Değil Bu Evlilik Teklifi Elleri Ayaklari Birbirine Karişiyor:)gerçi şimdiki Aklimla Olsa Daha Romantik Olurdu Ama Onsekiz Yaşinda Hadi Evlen Benimle Demek Daha Keyifli Gelmişti:))))

roxett

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
52
hayır ama yakında ederim artık:rolleyes2:

cranky

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Güzelim bence çekinilecek bir şey değil bu.Seviyorsan neden olmasın,bence ileride anlatılacak çok hoş bir anınız olur.

Yukarı Alt