hiçbirşeyle uğraşmayın kızlar emin olun bu kesin çözüm yehhuuuu:)))

crazy46

dilber-i rana...
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
812
5
Canım senin göğüsler hala büyük mü? Yani kalıcı oldu mu merak ettm.benm 10 gün olacak ama tık yok :KK43:
ben bıkac zamandır uygulayamıyorum canım kuru , işte en son buyudugu kadar duruyorlar bir sönme yok çok mutluyum , devam ettıgımde daha da buyurler dıye umuyorum...

besteee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2011
165
0
ilacın adı neydi ki canm ?:44:
yazz 24+4 cnm adı.. benim yumurta tembelliği rahatsızlığım vardı hem onu giderdi hem de göğüslerime etkisi oldu.. normalde de göğüslerimle ilgili bi sorunum yoktu fakat son kontrole gittiğimde doktor bunun göğüslere etkisi olduğunu söyledi gercektende ben yararını gördüm ama bunun nedeni şu benim östrojen ve progestron hormonuna ihtiyacım vardı.. daha önce civan perçemiyle adaçayını karıstırıp içiodum ama pek bi fayda göremedim.. yazz hapını kullanmam hormon eksiğimi giderdi... bazen göğüsler hormon eksikliği nedeniyle de büyümüo cünkü ama hormon aldıktan sonrada büyümüosa yapcak bi şey yok göğsün yapısı öyle demek ki...

besteee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2011
165
0
insan hangsine para verip alacağına şaşırıyor :KK43: silikon en kalıcı yöntem bencede.. ama şu şerbetçi otuyla adaçayınıda aldım bakalım umutlu olmasamda düşünüyorum ya illa bi yerime yararı olur :p
silikonda bana göre en kalıcı yöntem cnm .. ama 7 yılda bir değiştirme gibi bi durum var onu da göz önüne almak lazım tatlım

sacma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2011
313
0
ben bıkac zamandır uygulayamıyorum canım kuru , işte en son buyudugu kadar duruyorlar bir sönme yok çok mutluyum , devam ettıgımde daha da buyurler dıye umuyorum...
Ne güzel yaa maşallah :KK43: Ben içiyorum bayadr pek etkisi olmadı bnde :KK43: Off :KK43::KK43::KK43:

anestezi88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2011
27
0
arkadaslar benim kuzeni de o kremlerden o bitkisel kremlerden kullandı hiç bi işe yaramadı. kesinlikle yalan dolan onlar...

afrodit26

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
4.961
3.670
yazz 24+4 cnm adı.. benim yumurta tembelliği rahatsızlığım vardı hem onu giderdi hem de göğüslerime etkisi oldu.. normalde de göğüslerimle ilgili bi sorunum yoktu fakat son kontrole gittiğimde doktor bunun göğüslere etkisi olduğunu söyledi gercektende ben yararını gördüm ama bunun nedeni şu benim östrojen ve progestron hormonuna ihtiyacım vardı.. daha önce civan perçemiyle adaçayını karıstırıp içiodum ama pek bi fayda göremedim.. yazz hapını kullanmam hormon eksiğimi giderdi... bazen göğüsler hormon eksikliği nedeniyle de büyümüo cünkü ama hormon aldıktan sonrada büyümüosa yapcak bi şey yok göğsün yapısı öyle demek ki...
tmm canm saol:)

crazy46

dilber-i rana...
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
812
5
Ne güzel yaa maşallah :KK43: Ben içiyorum bayadr pek etkisi olmadı bnde :KK43: Off :KK43::KK43::KK43:
Alalla acaba neden bir degısıklık olmadı kı sende bende 5, 6 gunde etkısını gostermeye baslamıstı ...gercı ben kıraz da yemıstım sen yıyormusun canım kıraz?

CST

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2014
1
0
selam arkadaslar benım goguslerım de kucuktur ... kadınlar kulubunde dogal gogus buyutme yontemlerını gezer yazılan yazıları okurdum ... bunlardan kımı hayıt ,rezene ,kuc derken ;kimi de çorekotu yağıyla masaj vs. bıcok seyden bahsedıyordu.Bende hayıt vs. bıtkılerı hıc bılmedıgımden tanımadıgımdan ,kullanınca farklı bır yan etkısını gorebılırım dıye dusunerekten ,bunlar ıcınde buldugum ve bunlara nıspeten daha bılındık olan annemın de kullanıp bıldıgı bır bıtkı olan adaçayını içmeye karar verdim ...gittim marketten şu poşet adaçaylarından aldım ve bir kutusunu yani 10 adet 10 gün boyunca günde sadece bir bardak içtim ayrıca bu gunler kıraz mevsımı oldugundan gun ıcınde hemen hemen hergun bolca kıraz da yedım... (kıraz ostrojen ıceren bır meyvedır ve bununda bu yuzden faydası oldugunu dusunuyorum) bu ıkısını beraber kullandım ama kırazı tamamen bılıncsızce yemıstım veee sonuç == hayatımda hıc sahıp olmadıgım kadar dolgun gogusler ... o kadar sasırdım kı , hatta bir gun kıyafet degıstırırken annem gordude:KK9: onun dırekt gozune carpmısss kızz sana nooldu bakkım bı dedı ve gozlerıne ınanamadı adacayı bır mucıze bence kızlar .. tabı bunun yanında kıraz da yedım demıstım belkı ıkısını beraber kullanmam fayda ettı bılmıyorum ama bıldıgım tek sey adaçayı artı kıraz kesınlıkle ama kesınlıkle buyutuyor kızlar yuzde yuz denendı ve onaylandı çoookk mutluyummm:KK19:
not:bu ıkısını tuketmekten baska ekstra hıcbır masaj vs yapmadım adacayını da gunde sadece bır kez ıctım inşallah herkese fayda eder kızlaarr:KK71:

merhaba, 19 yaşındayım benim de gögüslerim çok küçük :KK43:
burda okuduğum kadarıyla kayısı yağının iyi geldiğini duydum aktardan kayısı çekirdeği yağı aldım ama burda okudugum gibi hiç ağrı hissetmiyorum.
şimdi senin dediğini denemeye karar verdim ama kirazı nerden bulucam ki acaba tek başına kullansam etkisi olur mu yardımlarınızı bekliyorum...

befer

... Erdenay Ata... Cennet seninle olsun
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
8.365
7.670
bence çok saçma ben kalp atışlarımdaki düzensizlik için 6 ay boyunca her sabah adaçayı içtim. adaçayının sakinleştirici, ritim düzenleyici, damar açıcı özelliği vardır göğüsle ilgili hiç bir gelişme olmadı bu arada 6 ay boyunca.

Yukarı Alt