hint kınasıyla saçını boyayanlar yardım

E

EU1

Ziyaretçi
slm arkadaşlar bugun hint kınası ve taş kına aldım
saçlarımı boyıcam ama kararsız kaldım saçlarımın
dökülmesinden çok korkuyorum aktarcı
taş kınayı kullanıyrsan saçların yanar dedi
bır başka aktarcı da bırsey olmaz dedi uygulayanlar bana yardım ltf

kxuxllxuxmango

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
slm arkadaşlar bugun hint kınası ve taş kına aldım
saçlarımı boyıcam ama kararsız kaldım saçlarımın
dökülmesinden çok korkuyorum aktarcı
taş kınayı kullanıyrsan saçların yanar dedi
bır başka aktarcı da bırsey olmaz dedi uygulayanlar bana yardım ltf
kesinlikle aldıklarını ya gıt geri ve yada çöpe at. çok pişman herkes hınt kınası kullandığı için. kesinlikle çok pişman olursun. saç derisini tıkıyor ve hava almayan saç dökülüyor bır sure sonra. bıtkısel ıçerikli sayılan natural colorsın sıyahını al ve onunla boya saçını. çok pişman olursun canım

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadasım boyadı hint kınasıyla halada boyuyo üstelik ama parlamıyo sac kömür gibi katran gibi duruyo.. ama siyah boya öyle degil.. bi parlaklıgı var kadife gibi duruyo... deneme bence..

kxuxllxuxmango

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadasım boyadı hint kınasıyla halada boyuyo üstelik ama parlamıyo sac kömür gibi katran gibi duruyo.. ama siyah boya öyle degil.. bi parlaklıgı var kadife gibi duruyo... deneme bence..
bende geçen gun bır kız görmuştum saçı sıyahtı ve hiç parlamıyordu yıpranmamış olmasına ragmen. anlam verememiştim demek hınt kınası surmuş oda. guneş tepesindeydı fakat petrole batmış gibi mattı saçları

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende geçen gun bır kız görmuştum saçı sıyahtı ve hiç parlamıyordu yıpranmamış olmasına ragmen. anlam verememiştim demek hınt kınası surmuş oda. guneş tepesindeydı fakat petrole batmış gibi mattı saçları

aynen aynen.. bide cok sert bi hava veriyo.. bide jöle ve köpük vbç sertlestirici kullanınca dahada matlasıyo sert duruyo.. cansız bi görünümde veriyo...
a.s

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar ben bugun kuaföre giitim konu
acıldı hınt kınasından
kuaför bana dediki biz koydekı bayanlar
saclarına hınt kınası surer dedı uzun cok kuvvetli sacları vardır dedi
ama gözenekleri tıkıyormuş dedim
saç ılk boyandıgında da o gözenekleri tıkıyor dedı ama zamanla
acılıyor dedi boyadan daha ıyı dedı ıcınde kımyasal hiç bi
şey yok dedi simsiya bir saç isitoyrum ama
karasız kaldım

E

EU3

Ziyaretçi
bencede kullanma ben yaptım keçe gibi oldo.pos pos kızılını denemiştim pişman oldum sonra koleston kızıl büyü ve aşk alevini karıştırdım süper oldu.hem hint kınası çok kaşıntı yapıyo.sanki saç diplerinde kum varmış gibi.kına taşını kayınvalidem kullanmış bembeyaz olmuş ve yakmış .saçından kıymetlimi at gitsin.

E

EU3

Ziyaretçi
sen istersen normal kına yap içine taze ceviz kaynatıp suyunu koy oda siyah gibi yapar.

ada

ebe
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben kullandım canım.ewet.simsiyah olmuştu.hatta normal kına saçlarımı dökmüştü ama hint kınası güçlendirdi.yanlız tek bi sorun var:saçlarını sonra tekrar açmak istersen mümkün değil.ancak o boyalı yer uzayacak ve kestireceksin.başka ürlü kurtulamazsın.yada o kimyasal maddelerle açacaksın ki o da saçı yıpratıyor.bundan dolayı kullanma,git normal organik boyalarla boyat derim canım.

E

EU1

Ziyaretçi
benım amacım guclenmesınıde ıstıyorum
cnm kalınlastgını soluyorlar

Yukarı Alt