• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Histereskopi perde ameliyatı

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
1.301
579
Canım geçmiş olsun iyileşme süresin nasıldı ameliyat tan sonra hangi ilaçları kullandın bilgi alabilir miyim
Mayis ayinda oldum çok aklimda kalmadı. Antibiyotik verdiğini hatırlıyorum iyileşme sureci diye biseyde yok aalinda zaten hastaneden iyi bi halde cikiyosun basit bir işlem. Eve geldim ongun Dinlendim anestezi etkisinden dolayı. Sabah normal yasamima devam ettim. Cok hafif batmalarim olmuştu ara ara rahatsizda etmiyordu. Kanama ise yok denecek kadar azdı. Endise etme hayatını etkileyecek bi işlem degil

m3llo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
33
15
Ben geçen ay oldum. 3 gün balon takılı kaldı. 1 ay hormon ilacı ve ilk 1 hafta antibiyotik kullandım. Operasyon sonrası birkaç gün ufak akıntılarım oldu. Şiddetli bir ağrı yaşamadım.

Nazife5

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2018
195
43
Ben geçen ay oldum. 3 gün balon takılı kaldı. 1 ay hormon ilacı ve ilk 1 hafta antibiyotik kullandım. Operasyon sonrası birkaç gün ufak akıntılarım oldu. Şiddetli bir ağrı yaşamadım.
Bende salı günü olucam ameliyat hafif ağrım var ve kanamam var ama az. Antibiyotik ve hormon kullanıyorum. Kaçıncı gün duş. Aldınız. Bide ne kadar sonra gebelik düşünebilirsiniz dedi

m3llo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
33
15
ben sadece histeroskopi olduğum için bir gün sonra aldım hemen duş. Ama oturarak almadım. ayakta duşumu aldım. Bir regli geçtikten sonra gebe kalmaya çalıştım. Doktorum öyle dedi.

Sabredelim

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2017
968
1.850
Ben 2 defa oldum korkulcak derecede bir ameliyat değil ağrı sızı olmadı benim lekelenmeler oluyor 7 ila 10 gün hastanede kalmıyorsun bile ertesi günü duş aldım

Yukarı Alt